Annan allkirja Padise puhkemetsade kaitseks.

DSC_7137-2.jpg

RMK kavandab raiet Padise alevi ja Kasepere küla vahel kasvavas männikus. Tegemist on kogukonnale olulise puhke- ja virgestusmetsaga, millel on oluline roll nii kohaliku puhkemajanduse toimimises kui piirkonna elanike rekreatiivalana. Metsa on rajatud ka tervise- ja suusarajad.

RMK pole Padise puhkealadel raietöid kavandades kohaliku kogukonnaga nõu pidanud, vaid ainult teavitanud raietööde toimumise ajast ja iseloomust. 29.06.2020 toimunud teavituskoosolekul ei arvestatud kohaliku kogukonna ettepanekutega ega otsitud kompromissi metsamajanduslike tööde ja puhkeala rekreatiivsete väärtuste vahel, vaid tehti kogukonna soovidega arvestamise asemel lihtsalt teatavaks, milliseid raieid ja millal RMK plaanib.

http://eestimetsaabiks.emaliikumine.ee/index.php/16-07-2020-kodanikud-otsivad-padise-puhkemetsade-kaitseks-vallalt-ja-fsc-lt-abi/

Oma allkirjaga kinnitan, et ei ole nõus RMK praeguse raieplaaniga Padise puhkealade metsas ja soovin raieplaani uut ümbervaatamist.

Allkirjastage see petitsioon

Allakirjutades volitan Tiit Kariste oma allkirja üle andma neile, kellele kuulub vastavas küsimuses võim.


VõI

Allkirja kinnitamiseks saadetakse teile e-maili teel link. Selleks, et tagada, et meie e-mailid jõuaksid teieni, palume teil lisada info@petitsioon.com oma meiliaadressite raamatusse või usaldusväärsete saatjate nimekirja.

Pange tähele, et te ei saa oma allkirja kinnitada sellele sõnumile vastates.
Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...

Facebook