Säilitame Võru Täiskasvanute Gümnaasiumi

Meile, Võru Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilastele, ei meeldi mõte sellest, et peaksime sügisest jätkama oma haridusteed Väimela Kutsehariduskeskuses. Kuna meie koolis käiakse üle maakonna, on paljude jaoks juba Võruski käimine transpordi või selle puudumise tõttu keerukas, Väimelasse veel hullem. 

Me oleme harjunud VTG suurepärase õpetajate kollektiiviga, kes ei tee nö liinitööd, vaid suhtuvad meisse kõigisse erinevalt, teades meie taustalugu ja arvestades õppetöös meie kõigi hetkevõimalustega.

Mitmed õpilased on välja öelnud, et nemad Väimelas kooliskäimist ei jätkaks, seega miks muuta praegu hästi toimivat süsteemi lihtsalt muutmise pärast...  Meile ei ole koolide liitmise vajadust ilmselgelt piisavalt põhjendatud. Nagu ei ole ka antud mitte mingisugust garantiid, et õpilaste tingimused ja/või hariduse kvaliteet seeläbi paremaks saaks.

  • Palun anna oma allkiri selle heaks, et VTG praegusel kujul säiliks! Aitäh!

Allkirjasta see petitsioon

By signing, I authorize Kristiina Piirjõe to hand over my signature to those who have power on this issue.


VõI

Saate allkirja kinnitamiseks e-maili teel lingi. To ensure you receive our emails, please add info@petitsioon.com to your address book or safe senders list.
Tasuline Reklaam

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...

Facebook