Säilitame Võru Täiskasvanute Gümnaasiumi

Meile, Võru Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilastele, ei meeldi mõte sellest, et peaksime sügisest jätkama oma haridusteed Väimela Kutsehariduskeskuses. Kuna meie koolis käiakse üle maakonna, on paljude jaoks juba Võruski käimine transpordi või selle puudumise tõttu keerukas, Väimelasse veel hullem. 

Me oleme harjunud VTG suurepärase õpetajate kollektiiviga, kes ei tee nö liinitööd, vaid suhtuvad meisse kõigisse erinevalt, teades meie taustalugu ja arvestades õppetöös meie kõigi hetkevõimalustega.

Mitmed õpilased on välja öelnud, et nemad Väimelas kooliskäimist ei jätkaks, seega miks muuta praegu hästi toimivat süsteemi lihtsalt muutmise pärast...  Meile ei ole koolide liitmise vajadust ilmselgelt piisavalt põhjendatud. Nagu ei ole ka antud mitte mingisugust garantiid, et õpilaste tingimused ja/või hariduse kvaliteet seeläbi paremaks saaks.

  • Palun anna oma allkiri selle heaks, et VTG praegusel kujul säiliks! Aitäh!

Allkirjastage see petitsioon

Allakirjutades volitan Kristiina Piirjõe oma allkirja üle andma neile, kellele kuulub vastavas küsimuses võim.


VõI

Allkirja kinnitamiseks saadetakse teile e-maili teel link. Selleks, et tagada, et meie e-mailid jõuaksid teieni, palume teil lisada info@petitsioon.com oma meiliaadressite raamatusse või usaldusväärsete saatjate nimekirja.

Pange tähele, et te ei saa oma allkirja kinnitada sellele sõnumile vastates.
Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...

Facebook