Tagastatud majade elanike - sundüürnike - ühine kaebus kohtule.

100000 - ükssada tuhat tagastatud majade elanikku, teie õigusjärglased - kui tahate saada rahalist kompensatsiooni erastamata korteri eest,
siis allkirjastage see petitsioon.
Eestimaalased, palume toetage meid enda allkirjaga. 
 

Kõigepealt palun vaadake tõsielufilmi <Verised majad>(www.kristiine.ee).Film näitab, kuidas viidi läbi reformid eluruumide tagastamisel teistes endistes Euroopa sotsialistlikes riikides. Eesti on ainuke riik, kus tagastatud eluruumide elanikele ei ole tänase päevani makstud kompensatsiooni
neilt äravõetud eluruumide eest.

  Mitte kellelgi meist ei ole mingit sotsiaalset kohustust lubada riigil end väärkohelda, mitte kunagi!

Eesti riigi väärseadus EES §3lg5p4 tegi tagastatud majade elanikest vaeslapsed.

Pöördume eesti rahva poole, palume toetage tagastatud majade elanikke - ka nemad väärivad teiega võrdseid elamistingimusi.

Palume allkirjastage petitsioon ja ühinege meiega, et moodustada uus eluterve erakond vastuseisuks röövkapitalismi arengule Eestis.

EESTI  ELLUJÄÄMISE  ERAKOND
http://www.ellujaamiserakond.ee 

Tagastatud majade elanikke - sundüürnikke on 100000 inimest – ükssada tuhat vaeslast vt.Riigikogu stenogramm 17 sept.1997. Esines majandusminister Jaak Leimann; tsitaat tema kõnest: "Tõepoolest peame tunnistama, et ükssada tuhat on neid inimesi, kes ei saanud endi eluruume erastada nii nagu teised."

Mõelge ise – ükssada tuhat allkirja, ükssada tuhat inimest, peale selle veel sugulased, sõbrad, head tuttavad - toetame uut mõtlemist olles ise Eesti Ellujäämise Erakonna liige – see on tohutu poliitiline jõud, kes toetab ka tagastatud majade elanike võrdset kohtlemist riigikorterites elanutega.

Ära jää pealtvaatajaks, allkirjasta petitsioon ja astu kohe Eesti Ellujäämise Erakonna liikmeks, sest poliitilise otsuse kaudu jäeti tagastatud majade elanikud ilma varalisest õigusest erastada enda eluruumid.

Järgmise poliitilise otsuse kaudu võidakse sind millestki ilma jätta või ongi juba jäetud, sest eraldiseisvaid inimesi on riigil kerge väärkohelda – täpselt nii tehtigi tagastatud majade elanikega. Üksada tuhat inimest ei tunne teineteist. Aeg on ühineda selle petitsiooni kaudu.

Palume kohtul tunnistada õigustühiseks Eluruumide erastamise seaduse §3 lg5 p 4, mis ei kohtle meid, sundüürnikke võrdselt riigikorterites elanutega.

Kui aga arvate, et las teised teevad, kui nad edu saavutavad küll siis ka mina saan parema elu peale.

EI SAA! Ja mitte keegi ei saa, sest just sina oled puudu!

Mitte kellelgi meist ei ole mingit sotsiaalset kohustust lubada riigil end väärkohelda, mitte kunagi!

Kõik see mees ja naine koos - me saavutame edu, sest reformidega ise endid rikkaks teinud võimuparteilasi on kümme korda vähem, kui meid!

Karta pole vaja, sest halvemaks elu minna ei saa.

Kapitalism - < lad.k> ekspluataatorlik ühiskondlik maj. formatsioon, mida (nagu ka orjandust ja feodalismi) iseloomustavad tootmisvahendite eraomandus ja ühiskonnaklasside antagonism. Inimene on juriidiliselt vaba, kuid oma tööjõu müümine on objektiivselt paratamatu. Tööjõud on kaup, mille hinna määravad võimuerakonnad.

Rikkad teevad millegipärast annetusi ainult võimuparteidele, aga miks mitte vanadekodule?

Henn Leetna
juhatuse esimees
Kristiine Üürnike Ühendus
www.kristiine.ee


Henn Leetna Kristiine Üürnike Ühendus    Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Allkirjastage see petitsioon

Allakirjutades volitan Henn Leetna Kristiine Üürnike Ühendus oma allkirja üle andma neile, kellele kuulub vastavas küsimuses võim.


VõI

Allkirja kinnitamiseks saadetakse teile e-maili teel link. Selleks, et tagada, et meie e-mailid jõuaksid teieni, palume teil lisada info@petitsioon.com oma meiliaadressite raamatusse või usaldusväärsete saatjate nimekirja.

Pange tähele, et te ei saa oma allkirja kinnitada sellele sõnumile vastates.
Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...

Facebook