Pagulaskvoodile EI!

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni Pagulaskvoodile EI! jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#126

2015-06-10 05:19

Olen täielikult vastu islamistidest meeste lubamisele Eesti riiki, kuna on teda slle poliitilise tegevuse tagamaad - hävitada rahvusriigid;islamiäärmuslaste poole pealt - hävitada lääneriigid. Kohalik moslemi kogukond, kes saab oma direktiivid ISIS´lt ja ootab kannatamatult oma ridadesse täiendust. Eeskujuks olevad euroopa riigid, kus kohalik rahvas enam oma riiki ei valitse, kus on piirkonnad, millest politsei pole enam huvitatud

Külaline

#127

2015-06-10 17:03

eks tuleb õppida teiste vigadest ja meil ju on 30 prossa pikaaegseid pagulasi.

Külaline

#128

2015-06-10 19:49

Mul on küsimused, kas keegi oskab neile vastata ?

1. Kust leitakse pagulastele need töökohad, me ise otsime ju tööd teistest riikidest.

2. Usuküsimus, Aaraabia pagulased on enamasti moslemid. Nende usk keelab paljusid asju. Naised näiteks ei peagi tööl käima. Saksamaal, Rootsis jne. on nende käes kogu turukaubandus (ka. must turg) ja pizzaputkad (kiirtoit üldse). Kas sealt algavad jälle uued probleemid ?

3. Mitte ükski ettevõtja ei võta ju neid pagulasi tööle, mis neist siis saab, jäävadki riigi toetusest elama või ?


Külaline

#129

2015-06-10 21:46

Krt.Kas selle pärast meie vanaisad võitlesid ja langesid,et nüüd saaks Rõivase sugused Eestisse musti vedada?

Külaline

#130

2015-06-11 12:18

asja tuleb suhtuda ülima ete vaatlikusega paguluse sildial võivad eestise imbuda islami ärmuslased. kelle plaaniks on riik kukutada. muidugi abi käsi tuleb osutada aga mitte kvodi alusel masiliselt.

Külaline

#131

2015-06-11 14:21

Hoiame Eesti puhtana!
külaline

#132 Ei igasugustele pagulaskvootidele !

2015-06-11 15:17

See on lihsalt üks suurhullus ,mis tahetakse vastu rahva tahet läbisuruda.Kategooriline ei ja veelkord Ei !!!


Külaline

#133

2015-06-11 17:47

Eestis on töötuid ja vaesuse piiril elavaid inimesi palju,eriti maal elavaid.Võiks pilgu neile pöörata,mitte tuua väljast rahvast ja neid toetada.Kes vastutab võõraste eest,et nad siia varastama ja tapma ei tule ja vägistama!

Külaline

#134

2015-06-12 09:14

Kui me anname neile näpu, võtavad nad terve käe. Nii paljud riigid on selle vea teinud ja nüüd võitlevad oma elude eest. Milleks me peame ise vigu tegema, et neist õppida. Vaadake maailmas ringi rahvas. See ei toimi!
Kas see väike raha kaalub üles Eesti rahva huku. See pole ju naljakas vahepala neegritest, vaid see on tõsine julgeolekuoht Eestile. Üks asi on see, et nende peale kulub palju raha, veel hullem on aga see, et me kaotame oma maa neile. Eestlane ei paljune piisavalt kiiresti, nendega võrreldes vähemalt mitte. Me oleme nii vaikne ja rahulik rahvas, et me lihtsalt kustume nende keskel.

Külaline

#135

2015-06-18 13:35

Meie põlisrahva osakaal siin Eestis on niigi liiga väike !

Külaline

#136

2015-06-19 00:51

Tegemist on üleeuroopalise aktsiooniga suurendada euroopas inimmassi ja vähendada rahvusriikide osatähtsust pikemas perspektiivis "eurooplase" kujundamisel.





Külaline

#137

2015-06-19 03:45

kopp kopp kopp

Külaline

#138

2015-06-19 04:28

Pean õigeks, et Eestisse pagulasi ei tuleks

Külaline

#139

2015-06-19 06:26

Erinevate kultuuride ja usundite kõrvuti eksisteerimine on pea võimatu. Iga üks neist tahab elad ja domineerida, mille tõttu on konfliktid vältimatud. Seetõttu lähtun sellest, et EV on minu kodumaa ja siin on minu kodu - ei soovi minu koduriiki, ei naabriks ja veelvähem oma koju harjumatut ja ka vastuvõetamatut mulle hulkuvat massi mulle mitte omase kultuuri ja usundiga. Pole isamaaline fanaatik kuis selles suhtes olen välismõjutuste suhtes häälestatud võõr masse mitte taluma. Räkimata , et oma elanikonna normaalne eksisteerimine juba praegu on vaesuspiiril ja alla selle.

Külaline

#140

2015-06-19 10:01

Sest õnneks Eesti ühiskond pole nende vastuvõtmiseks valmis. See küsimus tuleb rahvahääletusele panna!!

Külaline

#141

2015-06-19 11:59

Probleeme tuleb lahendada nendes riikides, kust pagulased pärit. Nende probleemide lahendus ei saa olla massimmigratsioon meie koduõuele. Kui Itaalia korrumpeerunud riigiametnikud ei suuda oma piire kontrollida, on see nende, mitte meie probleem.
Teine põhjus on soov mitte osaleda maffioosses inimsmugeldamisprogrammis, kus kurjategijad riisuvad kerge vaevaga koore ära ja meie siis hoolitsegu elik maksku kinni tagajärjed.
Kolmandaks soovitus - las võtavad need riigid pagulasi vastu, kes relvi sinna regiooni müüvad.

Külaline

#142

2015-06-22 17:25

Petitsioon peaks olema rohkem euroopakeskne: vähem võiks käsitleda meie muresid (kellel neid pole?), hoopis olulisem oleks kritiseerida neid "pagulasi".
1) Tegemist on noorte desertööridega kodumaa kodusõjast - inimkaubitsejatele makstud tuhandete dollarite eest võiksid nad osta piisavalt relvi, laskemoona ja väljaõpet, et kaitsta oma kodu.
2) Tegemist on Taleban´i ja ISIS´i poolt Euroopasse sokutatava nn. "Trooja hobusega".

Külaline

#143

2015-06-24 17:14

Meil on niigi juba palju nn pagulasi.

Külaline

#144

2015-06-26 03:43

Tahan elada vabal maal normaalsete inimeste keskel

Külaline

#145

2015-06-26 17:57

Ei usu juttu põgenikest, kui ise olen Vaos käinud ja näinud. need seal tugevad noored mehed, kes peaksid ju oma kodumaad kaitsma..

Külaline

#146

2015-06-27 03:38

Andsin allkirja selleks, et meid, eestlasi, on siin juba niigi vähem kui üheski teises EL-i riigis ja aina vähemaks meid jääb, sest sündivus on ka tulnukatel suurem kui meil. Lisaks ilmsele ´´roheliste´´ mehikeste olemasolule ei ole vaja siin ISIS-e rakukesi looma hakata!

Külaline

#147

2015-06-29 13:05

Ilmselgelt ei ole Eestil võimekust absorbeerida Põhja-Aafrika lumpeni horde, kel puudub igasugune ettevalmistus elada kaasaegses Euroopa ühiskonnas. Rootsi-Prantsusmaa-Saksamaa jm Euroopa riigid on ilmekaks näiteks, mis juhtub, kui seda seltskonda heas usus importida (kuritegevus, röövimised, vägistamised jne jne, koormus riigi sotsiaalsüsteemile). Meid päästab samast saatusest vaid täielik nulltolerants pagulaste suhtes.

Külaline

#148

2015-06-29 20:50

Minu lapselapsed väärivad turvalist Eestit! Neid ei tohi panna vastutama tänaste inimkaubandus kurjategijate tegude eest!

Külaline

#149

2015-07-01 12:28

Elan hetkel Helsingi Idakeskuses ja näen igapäevasel maamuutajate elamistyyli.Kahjuks enamus neist ei soovi fyysiliselt ega pärja psyyhiliselt .Erinev usk ,ääretult madal kooliustase ja suhtumine töötegemisse.

Külaline

#150

2015-07-14 11:05

Valitsuse käitumine ja tegutsemine on kuritegelik, reeturlik ja alatu Eestimaa ja rahva vastu! See on meie maa ja rahva hävitamine.