Humanistliku kristluse manifest

Quoted post

manu

#1547

2011-10-12 08:50

Kuidagi näib see manifest tõesti olevat seotud nende homomeelsete kristlastega. Ja see ei jäta seda ettevõtmist heasse valgusesse. Ma ei taha aga oma oletustega minna kaugemale kui ma tean. Tean ma aga neist inimestest vähe, ainult seda, mida lehest olen lugema juhtunud. Minu jaoks on homod sõltuvuspuudelised ja seepärast vajavad nad abi enam kui tavalised hetero-inimesed. Ka vaimset abi. Neid kiriku ukse taha tõsta pole nagu õige. Kuid pole ka mõeldav, et sõltuvuspuudeline, näiteks hasartmängusõltlane hakkab raamatupidajaks või alkoholisõltlasest saab karsklusseltsi esimees, kes peab kainust propageerima ja ise kainelt elama. Puudega inimene vajab abi, kuid kui pime juhib pimedat, kukuvad mõlemad auku. Lombakas on lombakale vilets tugi elus.

Vastused


Külaline

#1548 Re:

2011-10-12 09:33:54

#1547: manu -

Armas Harri Kingo, loe eestpoolt kommentaare, seal on autori selgitused ka selle kohta, et see ei ole seotud kitsalt homoteemaga. Samuti ei tasu sul uuesti tulla väitega, milles nii väga kinni oled - et homo on "puudeline".

Loe eestpoolt ja loe kaasaegset teaduskirjandust.

Pole mõtet siis iga hinna eest püüda peale lahingu lõppu petitsioone nii lamedate väidetega diskrediteerida.

PS. Mina ei ole homo.

VEIKO RÄMMEL

#1549 Re:

2011-10-12 10:38:35

#1547: manu -

Parim politseinik on pöördunud pätt, sama endisest joodikust karskusseltsi esimehe kohta. Näide elust - Olev Remsu.