Humanistliku kristluse manifest

Aare Sopp

/ #894 Vastuseks Erla`le - #882

2011-09-27 01:10

Lähtudes Piibli kronoloogiast, mille ma koostasin 2002.a., usun ma, et Aadam loodi 6153 a-t tagasi ja veeuputus oli 4497 a-t tagasi. Järjepidevus Aadamast Kristuseni on Piiblis täiesti olemas ja miks ma peaksin uskuma miljonite aastatega vehkivaid evolutsioniste. Nemad on oma valedega usalduse kaotanud aga Piibel ei valeta. Ta väidab näiteks, et Egiptusest põgeneti PÄEVA PEALT, kui 430 aastat täis sai. Jne … Ei ole kohane siin portaalis hakata 12 lk pikka kronoloogiat maha kirjutama, see on teemaväline, kuid niipalju võin küll Teile kinnitada, et saurused läksid samuti, nagu kõik teisedki loomad Noa laeva. Nad elasid koos Aadama ja Eevaga juba paradiisis. Aadam pani neile nimegi, nagu kõikidele teistele loomadele. Jumal ei pannud neid luid maasse, vaid nad uppusid veeuputuses. Ei elanud saurused miljoneid aastaid tagasi. Ameerikas on väga värskeid leide saurustest, kuid sellest vaikitakse kui tabust. Ei tohi rääkidagi. Alaskalt on leitud jäätunud mammuteidki, püsti asendis, toit maos seedimata. Sellest ka vaikitakse, sest see on „Suurele Paugule“ väga kahjulik. Jumal ei kontrolli meie usku kontidega. Ei.