Humanistliku kristluse manifest

Quoted post

Laura

#297 Re: Rämmeli blogi

2011-09-21 18:50

#288: Tunnistus - Rämmeli blogi

Jagan seda arvamust. Kuid kahjuks on see mees elus täielikult rataste vahele jäänud. Nagu ta tütre ema hiljuti Facebookis kirjutas, et maksa Rämmel alimente, kuid nühib eraakadeemia pinki, kus aastamaks on mitmeid sadu eurosid. Kust see raha tuleb? Kust tuli raha Riigikogu valmiste ettemaksu maksmiseks? Mees istub hommikust hilisööni küberruumis ja otsib iga uusi foorumeid, mida saaks reostada. Aggressiivselt surub ta oma arvamusi peale. Kuna ta ise pole veel saanud aru, et keegi teda enam kuulata ei jaksa, siis paluks Rämmeli reklaamikommentaarid ära kustutada. Tema peamine eesmärk on iseenda esiletoomine. Midagi ratsionaalset pole sellelt mehelt oodata.

Vastused

VEIKO RÄMMEL

#298 Re: Re: Rämmeli blogi

2011-09-21 19:21:10

#297: Laura - Re: Rämmeli blogi

Veelkord. Kibestunud naised võivad rääkida mida iganes, samal põhjusel on loodud MTÜ ISADE EEST.Laura taset näitab aga kuulujuttude levitamine.Puhas naiselik õelus.Mina toetan, miks ma peaksin mingeid alimente maksma, kui inimene ise soovis olla vallasema.Kui ma nüüd ametlikult hakkaksin maksma, siis peaks ta suure summa maksuametile plekkima. Seega Laura, ole omaette.


Külaline

#299 Re: Re: Rämmeli blogi

2011-09-21 19:23:04

#297: Laura - Re: Rämmeli blogi 

 Esitlege ennast, Laura, kui niisuguseid asjaolusid esile toote.