Lastekaitseseaduse eelnõu

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni Lastekaitseseaduse eelnõu jaoks automaatselt loodud.

4 lapse ema

#151

2014-11-03 12:24

Olgem ausad, see petitsioon on vähemalt eesti keeles küll kellegi poolearulise poolt kirjutatud. Allakirjutanutel peaks piinlik olema.

See postitus on eemaldatud tema autori poolt (Näita detaile)

2014-11-03 14:43


Lihtsalt ema

#153 Vanemate liikumine

2014-11-03 14:45

Vaadake siin www.eestivanemad.ee


Külaline

#154

2014-11-03 16:50

Riik võiks rohkem inimestele mõelda.

Külaline

#155

2014-11-03 18:58

Iga normaalse mõistusega inimene on sellise seaduse vastuvõtmise vastu mitte ainult kahe käe, vaid ka jalgadega. Selle seaduse on välja töötanud ajukääbikud, kes kahjuks on osanud ennast sokutada ametisse, mille osas neil puudub täielik mõtlemisvõime. Olgu saatus meile armuline, kui ka president sama lolliks osutub ja sellele seadusele käe alla paneb.

Külaline

#156

2014-11-03 19:38

Valimistel näeme Rai*k !!!

Külaline

#157

2014-11-03 19:50

Ohmukogu ilmselt kompab rahva taluvuspiire.
Kristi

#158 lastekaitseseaduse eelnõu

2014-11-04 03:49

selline seadus ei kaitse kedagi, seega olen sellise seaduse vastu!

Hurmaa

#159 Lastekaitse seadus

2014-11-04 08:23

Te olete uskumatud ! Mis seadused need on? Mõtelete natuke enne kui midagi teete? raha nälg on nii suur et ei saa enam muudmoodi hakkama kui hakata terroriseerima teisi? Laps ei ole riigi omand, mida kuradit saab riik talle pakkuda peale raha ??! , armastust saab pakkuda vaid pere, ja kui te soovite eesti ühiskonda stabiilseid ja hoolivaid inimesi siis jätke nende perede sukerdamine ja lõhkumine, enesetapjaid hakkab riik matma, mitte sugulased. Siis ei ole enam meie armast eesti riiki , vaid halame et oleme omaenda kodusõda lahti lasknud. Milleks teha asju nii keeruliseks ? Las Lapsevanem läheb õppima lapse kõrvalt, sest lapse kõrval on noored vanevanemad , kes hoiavad silmaterasid. Las lapsevanemad lähevad tööle pisipõnnide kõrvalt, sest nad taavad lapsele parimat, ja alati ei ole olemas isa. Ma ei kujutaks ette mida inimesed hakkavad tegema kui see läheb jõhkraks pere lõhkumiseks, see asi käib kohtust kohtusse, tekivad meeleavaldajad, tekib kodusõda. Ma ei soovi eestile halba, vastupidi , ma olen patrioot, aga ma ei tunne enam ära riigipäid , kes ei suuda otsustada adekvaatselt. kõik peaksid mõtlema oma perele enne kui kellegi teise pere lähed lammutama .. see ei ole naljakas, ja see ei ole ilus . Tunne häbi, see kes selliseid seduseid läbi tahab lükata. Sulle kes sa oled peredelõhkuja, mõtle kui sul on, või oleks pere, kas sa tahaks et sinu lapsed kodust ära viiakse , selleks et sina riigikogusse tagmikku saaksid nühkim minna, sina võid , aga tava inimene on mitte keegi ? Sina oled mitte keegi , sest uhkus tapab su enne kui sa arugi saad.

Mul on kahju ..... aga ma pakiks asjad ja pigem elaks venemaal, sest seal võib olla võimul kaks positsiooni , aga seal armastatakse lapsi ja jäetakse alles tallle tema lapsepõlv!


Külaline

#160

2014-11-04 09:39

Püütakse laps ja perekond teatud põhjustel lahku kiskuda.Kas see on nüüd nn.kooseluseadusega seotud LKS-e eelnõu juriidiline jätk.

Külaline

#161

2014-11-04 13:55

Liigume Norra juvenaalõiguse poole?

Külaline

#162

2014-11-04 14:51

"ei" lastekaitseseadusele!

Külaline

#163

2014-11-04 15:00

Toimub süstemaatiline traditsioonilise peremudeli lammutamine. Selle kaugem eesmark on tekitada hunnik lastekodulapsi ja ebatraditsioonilised saavad endale sealt meelepäraseimaid valimas käia.
Lapsi saab sotsiaalametniku ainuisikulise otsuse põhjal võtta igast probleemsest kodust ja olen kuulnud, et suure raha eest igast kodust.
Neid lapsi töödeldakse viis päeva, mille järel piisab lapse nõusolekust, et teda rikka vanahärra juurde elama saata.

Külaline

#164

2014-11-04 15:20

See seadus annab liiga suured õigused Laste"kaitsele" vs vanemate õigused + lapse õigused ja heaolu. Loomulikult aitaks see kiirendada ja lihtsustada asja nende laste jaoks, kes on tõesti halvas olukorras ja tuleb sealt kiiresti eemaldada. Rohkem muutuks see seadus kiusamise ettekäändeks nende vanemate suhtes, kes on tegelikult väga head ja hoolitsevad, kuid ei suuda tagada mõndade inimeste ette kirjutatud tegelikult täiesti üle pingutatud nõudeid.

Külaline

#165

2014-11-04 15:34

Sotsiaaltöö tudengina on selline teema ja sellega seonduvad seaduseelnõud nö südamelähedased. Säärane lastekaitseseadus ei tee paremaks kummagi osapoole - nii nö riskiperede kui lastekaitsetöötajate- olukorda lihtsamaks.


Külaline

#166

2014-11-04 16:57

Sellise seadusega tehakse rohkem halba kui head.

Külaline

#167

2014-11-04 17:06

Pole sõnu! Kas ei suudeta vahet teha, mis on laste kaitse ja mis laste vihkamine! Ametnikud on elust võõrdunud,seda on näha muudeski valdkondades, nende otsustada ei saa anda lapse saatust!

Külaline

#168  

2014-11-04 17:54

#121: - Re:  

  Вы правы.


Külaline

#169

2014-11-04 18:02

Sellisel viisil seaduse muutmine on ebareaalne ja piirab nii laste kui ka lastevanemate vabadust. See ei lahenda probleemi neis perekondades, kus tõesti ongi probleemiks laste eest mitte hoolitsemine või üldse probleemsed perekonnad, vaid lihtsalt karistab just neid perekondi, kes kasvatavad lapsi väga hästi ning hoolitsevad nende eest. Kui laps nutab, et tähenda see veel seda, et lapsevanemad teda halvasti kohtlevad vms.
See on aburdne ja lihtsalt ebareaalne. Tehke oma vabaajaga seal lastekaitses midagi muud ning tegelega just nende perekondadega, kes tõesti abi vajavad, mitte nendega, kes on normaalsed ja korralikud!

Külaline

#170

2014-11-04 18:18

kas nüüd siis tahetakse võtta selline seadus vastu,et homo ja lasbipered saaks lapsi????
Kuulge,no mis seal riigikogus õige toimub,võtaks siis vastu mõne asjaliku seaduse oma riigi ja rahva kaitseks,kuid ei,selle asemel läheb hävitustöö aina hoogsamalt ja jõulisemalt oma rada.....
Kuulge teie seal riigikogus,saage kaineks!!!!!!

Külaline

#171

2014-11-04 18:31

No edaspidi võivadki vaid rikkurid ja riigikogulased lapsi saada. Bullshit. Siis imestatakse miks eestlased välismaale lähevad. Mina olin siiani selle vastu et eestist ära kolin kuid praegust olukorda arvestades ei jää muud üle lihtsalt.
Paneks ausalt pommi alla neile dibladele või kõik ritta ja kuul pähe. Ajudeta pekipersed

Külaline

#172

2014-11-04 19:14

этот закон,смертный приговор,нашим семьям,государству

Külaline

#173

2014-11-04 19:17

начало конца Эстонского государства

Külaline

#174

2014-11-04 19:22

в какое страшное время мы живём,жаль

Külaline

#175

2014-11-04 21:26

See "seadus" on loomulik järg Kooseluseadusele