Kuuse tn 8 ja Oti tee 2 lageraie peatamine

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Kuuse tn 8 ja Oti tee 2 lageraie peatamine ( Märjamaa lauluväljaku mets)

2020-02-20 14:03:48

Tere kõigile!

 

Minuni jõudis info, kus väideti, et olen edastanud antud petitsioonil valeinfot. Seega otsustasin detailsemalt kõik lahti kirjutada. Petitsiooni algses tekstis viisin sisse vajalikud muudatused. Antud kinnitud, millel lageraied plaanis on aadressiga Kuuse tn 8 ja Oti tee 2 ning need on osa kohalike seas tuntud lauluväljaku metsast, samuti on tegemist eramaaga, mille raieõiguse on omandanud ettevõte Stora Enso. Märkisin ka juures olevale kaardile eraldiste numbrid, et kõik saaksid tutvuda, millisel eraldisel, mis raied on plaanitud. Kui Sul tekib selle kohta küsimusi, palun võta ühendust vastan meeleldi.

 

Vabandan kui keegi sai infost valesti aru, sellisel juhul palun eemalda enda allkiri petitsioonilt. Samuti kutsun kõiki petitsiooni toetajaid üles enne allkirjastamist tutvuma põhjalikult petitsiooni sisuga.

 

Parimate soovidega,

Mari Laanesaar


Mari Laanesaar Raplamaa Loodushoiu MTÜJaga seda petitsiooni

Aidake sellel petitsioonil rohkem allkirju saada.

Kuidas oma petitsiooni promoda?

  • Jagage petitsiooni oma Facebooki seinal ja oma petitsiooni teemaga seotud gruppides.
  • Võtke ühendust oma sõpradega.
    1. Kirjutage siia sõnum, miks te sellele petitsioonile alla kirjutasite. Inimesed annavad oma allkirja suurema tõenäosusega, kui nad mõistavad teema olulisust.
    2. Kopeerige ja kleepige petitsiooni veebiaadress oma sõnumisse.
    3. Saatke sõnum kasutades järgmisi kanaleid: e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram ja LinkedIn.Facebook