Uus perearst Kohilasse

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni Uus perearst Kohilasse jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#1

2014-09-04 12:01

Olin ise selle perearsti nimistus aastaid. Aga kui kokkulepitud päeval helistab perearst ja ütleb , et ärge täna oma vastsündinuga süstima tulge, tal pole vaktsiini , siis palusin DR Kaldalt pisarsilmil, et ma ise ei tahagi aga võtke palun mu laps oma nimekirja. Õnneks olid mõistvad.:)

Külaline

#2

2014-09-04 12:06

Keegi oleks pidanud seda ammu tegema!
Kohila elanik
Selle petitsiooni autor

#3 Re:

2014-09-04 12:11

#2: -  

 Tänan


Külaline

#4 Re:

2014-09-04 12:11

#2: -  

 Teda on  korduvalt käidud kontrollimas, aga siis kabinet läigib, arst klantsitud  ja ongi kõik ok jälle :(

Kohila elanik
Selle petitsiooni autor

#5 Re:

2014-09-04 12:12

#1: -  

 Jah, kahjuks mind ei võetud lastega sinna nimistusse... Käitusin seadusekuulekalt ja saatsin tähitud kirjana avalduse ja kõik, aga  ei miskit... Samuti ütlesid KÕIK Rapla perearstid ei, ja samuti et Kohila omad on kohustatud võtma, aga näed, ei võtnud... nüüd olen otsapidi Tallinnas

Kohila elanik
Selle petitsiooni autor

#6 Re: Re:

2014-09-04 12:14

#4: - Re:  

 Ilmselt teavitatakse siis ette?

Aga oleks vaja minna nii, et ta ei tea. Nii nagu neid testoste tehakse kauplustes... siis oleks kõik selge...


Külaline

#7

2014-09-04 12:16

Kaua juba vindunud see asi - teeme sellele lõputule õudusele õudse lõpu parem :-)!

Külaline

#8

2014-09-04 12:17

Õnneks ei ole mul ega lastel perearst Mau. Aga käisin ta juures elukaaslase vanaemaga......... Kohutav. Ma ei kujuta ette kui oleks pidanud 8 aastat tagasi oma pisikese beebiga tema juures käima.

neiu

#9

2014-09-04 12:35

Olen kuulnud jubedaid asju sellest naisest ...keegi ei taha tema vastuvõtule minna ,kuna ta suhtub patsienditesse kohutavalt..kõik lähevad sinna suure hirmuga.Keegi võiks selle juttu täitsa õhtulehte saata ...teha sle naisele tull alla .Olen kuulnud et ta pidi isegi seal arstiruumides täitsa elama ..kohutav

Kohila elanik
Selle petitsiooni autor

#10 Re:

2014-09-04 12:40

#9: neiu -  

 Mis puutub seal elamisse, siis jah. võimalik. Sest on juhtunud nii, et kuna ta "suvila" või "hütt" asub minu maja lähedal, siis mõnikord jahedamate ilmadega auto käib ka kell 1 öösel veel.. ei tea, kas tal siis ei ole kütet või elabki autos ja oma tööruumides... Ja muidugi see, mis tema selle nö maja ümber toimub, see on omaette ooper... laga, rämps ja rinnuni hein... oi , tegelikult ta 1 kord suvel niitis seda heina...

Endine Kohila elanik

#11 Ta pole ainus

2014-09-04 12:57

Minu andmetel on Kohilas veel üks perearst, kelle tegude ( ja tegematajätmiste) üle ma alalõpmata imestada saan. Minu aus arvamus on see, et Kohilasse oleks lausa 2 uut perearsti vaja.

Regina

#12 Suur aitaäh algatajale

2014-09-04 13:02

No tõesti tore, et keegi selle ette võttis. Loodan tõesti, et tuleb teine arst ja saan ka Tallinnast Kohilasse ennast kirja panna. 6 aastat juba seda oodanud. Mu abikaasa käib oma emaga selle Mau juures ... Ta ütles, et mina küll selle arstiga hakkma ei saaks. Teised arstid ei võta oma nimistusse, sest et on nimistud täis. Ja lisaarsti ka ei võeta, sest ühel arstil pole veel nimistu täis. Ehk siis justkui pole lisaarsti vaja. Perearsti vahetus niigi delikaatne teema ja kui satud veel mingi hullu kätte .... Parem oled siis Tallinnas juba nimekirjas. Vähemalt vere proovi jaoks ei pea seal eraldi saatekirja olema ... ja tegelikult ka palju muud head ... Aga tahaks ikka, et perearst oleks kodule võimalikult lähedal

Kohila elanik

#13

2014-09-04 13:05

Õnneks ta ei ole minu perearst, aga olen küllaltki kuulnud, et ei tahaks küll sinna minna. Kui bronhiidiga patsient saadetakse tööle jutuga, et pole teil häda midagi. Inimene läks beebiga korralisele kontrollile veebruarias ja ruum  oli jumala külm. Ning veel üks juhus kus kõrge vererõhuga meesterahvale ei saanud välja kirjutada uut ID retsepti kuna ei osanud süsteemi kasutada ja käskis nädala pärast tagasi tulla. Päris jube ikka.

Jumbu

#14

2014-09-04 13:13

Antud arsti(loe lihuniku) moto on lihtne, hakkame ravima või jätame elama.


Külaline

#15

2014-09-04 13:41

Täiesti õigustatud petitsioon

Külaline

#16

2014-09-04 15:50

Ammu oli vaja juba

Külaline

#17

2014-09-04 16:16

Lisaksin ka seda, et arsti vastuvõturuumid on räpasemad kui loomalauda eesruum, patsientide kaardid on eesruumis lukustamata kappides ja seal ei valva neid keegi.

Külaline

#18

2014-09-04 17:30

Pean kahjuks nõustuma, et perearstilt peab saama professionaalset abi.

Külaline

#19

2014-09-04 17:51

Asjakohane ja kui aus olla, siis oleks võinud juba varem selle luua.

Külaline

#20

2014-09-04 18:18

See arst ei vääri ametinimetust perearst. Ei tule kunagi kutsetele välja. Ei anna saatelehte, et edasi probleemiga tegeleda.
Küsija

#21

2014-09-04 19:21

Kaua ta sedasi tegutsenud on. Loen ja ei usu silmi....

Mannu

#22

2014-09-04 19:31

Võib ka kavalalt tega,nimelt kui arstile minna siis panna telefon taskusse helisi lindistama ja kui helistada arstile siis salvestada kõnet.Sellisel juhul ei saa ta miskit tagasi lükata.

Kohila elanik
Selle petitsiooni autor

#23 Re:

2014-09-04 19:36

#22: Mannu -  

 jah... kahjuks pole selle peale kunagi tulnud...aga need, kes sinna lähiajal peaksid sattuma, võiksid sedagi teha 


Külaline

#24

2014-09-04 19:41

Aastaid tagasi, kui vedasin kelguga oma last lasteaeda üle Keila jõe silla, juhtus see heatahtlik perearst vastassuunas autoga sõitma. Oli lumerohke talv, silla teeääred olid kõrgete lumemägede all, sellepärast muutus sillatee üherealiseks ja väga kitsaks. Mina lapsekelguga olin juba keset silda. Selle asemel, et ära oodata millal mina lapsega silla lõpuni jõuan, sõitis meie abivalmis perearst signaalitades mulle peaegu otsa. Ta andis märku, et ma kobiks teelt minema, ilmselt oli tal kiire.Ega ma uhke pole ja kobikski, aga kuhu? Mul ei jäänud muud üle kui siva ronida lumemäe otsa ja tirida üles oma lapse koos kelguga. Sest tundus,et see inimene on kas purjus või vaimse puuega. Ei ole selle arsti klient olnud ega soovita teistelegi. Minu tuttav memm just hiljuti läks tema vastuvõtule seljavaludega. Mau käratas talle, et mida te siit tahate.Viskas talle saatekirja neuroloogi juurde, aga memmel oli vaja ortopeedi juurde. Nüüd memm on ilma ravita,sest ei julge prouat tülitada.

Ka kogemusega

#25

2014-09-04 20:00

Olin tema patsient aastaid tagasi. Kord rämedate seljavalude käes vaeveldes ütles ta mulle telefonis, et mul on niikuinii radikuliit (olin 20-aastane!) ja käskis soojakotti seljale panna. Hoidsin seda siis terve öö vastu selga...hommikul enam voodist püsti ei saanud. Proua Mau aga keeldus koju tulemast ja käskis enda juurde tulla. Liikusin siis teosammul tema vastuvõtule (hea on, et samal päeval sain, eks!), kus ta mulle korraks seljale koputas ja mina valust röögatasin. Rohkem ta mind puutuda ei julgenud, käskis esimese bussiga Raplasse traumasse sõita. Seal tuvastati mul äge neeruvaagna põletik ja küsiti, et kas tõesti perearst saatis mind omal jalul sinna. (lõpptulemus see, et veel selsamal öösel sõidutati mind Tallinnasse, kus öeldi, et oleks veel veidi oodanud, oleks neerust ilma jäänud). 
Nii et olgugi, et ma ei ela enam aastaid Kohilas, sai see petitsioon minu allkirja. Tõesti imestan, et ta senimaani tegutseb...