PÖÖRDUMINE VÕSU POSTKONTORI SENISE TEGEVUSE JÄTKAMISE KAITSEKS

Helen

#1 allkirjade kogumine

2014-12-12 07:02

Loodan, et petitsioonile kogutakse allkirju ka vallas kohapeal, sest paljudeni see online petitsioon kindlasti ei jõua. Kas või postkontoris või raamatukogus saaks kenasti allkirju koguda.

Jõudu!

abiline

#2 Re: allkirjade kogumine

2014-12-12 09:39

#1: Helen - allkirjade kogumine 

 Tere!

Kogutakse ka kohapeal erinevates "punktides" (raamatukogud, kauplused, seltsid, postkontoris jm). Elektrooniline saigi loodud, et saaksid osaleda ka need kes hetkel Vihula vallast kaugemal.

Täname!


Külaline

#3

2014-12-12 11:34

Pisikeses kohas on Postkontor nagu kirik. Ei tohi kinni panna. Ja seal töötab üks maailma kõige sõbralikumaid postitöötajaid.

Külaline

#4

2014-12-12 11:43

Võsu on piisavalt suur koht mis vajab oma postkontorit.

Anonymous

#5 Tänusõnad

2014-12-12 12:07

Ma tänan südamest kõiki inimesi kes on oma toetusallkirjad andnud !  

Lugupidamisega:  Maire Muruvee


Külaline

#6

2014-12-12 12:59

Vösul oli minu esimene töökoht peale ylikooli.Seal elas ja töötas 18 aastat minu ema.Vösul on kasvanud minu mölemad tytred.Vösul on minu ja abikaasa suvekodu aastast 2000.Kuidas asju aetakse kui ei ole enam posti?Eesti on nii pisikene ja Vösu on elav rannakyla.
suvevõsulane

#7

2014-12-12 17:45

See on häbiväärne, et nüüd on asutud juba vallakeskustes kohalike elanike ja suurearvulise suvitajaskonna "elu võimalikkuse" kokkutõmbamise kallale, rääkimata Võsut külastavatest välismaalastest, kellele postkontor alevis on üks tsivilisatsiooni olemasolu tunnuseid. Sama oluline problem on ka töötute juurdetekitamine maapiirkonnas. Tööstuskaupade kauplust Võsul pole, seetõttu olen kindel, et paljud kohalikud elanikud tellivad omale vajalikku kaupa postikataloogidest. Kuhu nad postkontori puudumisel oma pakkidele järele peaksid minema? Bussiühendus Rakverega on miinimumini viidud ja Loksaga puudub see üldse. OLEN VASTU VÕSU POSTKONTORI SULGEMISELS!

suvitaja

#8 teema on kajastatud ka TV 3 uudistes

2014-12-13 15:34

www.seitsmesed.ee/eesti/uudis/2014/12/05/vosu-jaab-ilma-ainsast-postkontorist


Külaline

#9

2014-12-15 09:09

OLIN PÄRAST VIIMASE ILMASÕJA LÕPPU KA ISE TÖÖL VÕSU POSTKONTORIS POSTIVEDAJANA RANNAKÜLADES, OLEN KAUANE PATSIENT JA TEAN VÕSU POSTKONTORI TÄHTSUST VIHULA VALLA KODANIKELE. PRIOTESTEERIN KATEGOORILISELT SELLE SULGEMISE VASTU!