Ei mošeele Eestis - Georg Kirsberg & Maria Kaljuste


Külaline

#76

2016-10-28 20:59

Islam on tänapäeval suurim julgeolekuoht Eestile, siin ei ole kohta kaltsupeadele!

Külaline

#77

2016-10-28 22:13

Islam ja islamistid on totaalne ja reaalne oht Eesti riigile! Seda isegi ilma igasuguste naaberriikide negatiivsete kaasaegsete kogemusteta.Piisab sellest kui meenutada ajaloost seda kuidas islam tahtis keskajal vallutada kogu euroopat tappes ja vägistades valimatult lapsi ja naisi, ka vanureid kes olid kristlased ja kas siis ei tahtnud islami usku vastu võtta või tunnistada.Seda ilmselt ununenud ajaloo lünka peaksid inimesed teadma nagu oma nime ja sünnitunnistust.Kaasaja kristlus lääne euroopas a'la frau merkel,renzi,pope või näiteks daniel zimmermann on lihtsalt kristlase kujul geneetiline pask.Meenutage ristirüütleid kes oma usku kaitsesid islami vastu ja kuidas! Need nimetatud on oma maa, rahva ja usu ärahävitajad,reeturid.Kuid euro rahvas ei mõista seda.Kui mõistaks siis peaks nad kõik seinaäärde panema lihtsalt ja maha laskma et selle geneetilise pasa peale rohkem mitte aega ega vahendeid kohtupidamise kulude peale mitte raisata.Mõelge vaid - kutsusid inimkonna usuideoloogilised surmavaenlased avalisüli massiliselt miljonites oma kodumaale!
Adolf Hitleri ja Heinrich Himmleri teod kahvatuvad selle kõrval! Nemad sellise idiootsuse peale ei tulnud.
Kas te mõistate mis toimub ja toimuma hakkab?
Loodame et meie valitsuse lillelapsed langetavad oma kindlameelsed euroliidust iseseisvad motiveeritud otsused Eesti riigi hävingu ärahoidmiseks!

Külaline

#78

2016-10-29 01:04

Lubades ehitada Eestimaale mošee - on see pöördumatu protsess Eesti rahva tulevikku silmas pidadaes. On ülioluline seda mitte lubada!

Külaline

#79

2016-10-29 06:07

Issanda kartus on tarkuse algus ja Kõigepühama äratundmine on arukus.Õpetussõnad 9:salmid 10-11 PIIBEL

Külaline

#80

2016-10-29 07:48

see usk sisaldab liialt vägivalda, pole seda vaja.

Külaline

#81

2016-10-29 08:02

Milleks veel üht kirikut? Meil jätkub neid niigi.Olen ise luterlane.Tallinnas on nii palju erinevaid kogudusi igale usule.

Külaline

#82

2016-10-29 10:38

Islam kui uskmatute (sh kristlaste) hävitamise ideoloogia ülemaailmse dźihaadi kaudu, mida väljendab Euroopas toimuv islamistide terror, on vaja peatada ja üdini välja juurida, ennetades terrorikeskuste tekkimist usukeskuste sildi all.
Islam ei ole religioon, vaid kuritegelik ideoloogia (nagu kommunism), Euroopa kristliku kultuuri hävitamine ja genotsiid põlisrahvaste vastu.

Külaline

#83

2016-10-29 11:17

olen absoluutselt vastu meie kultuuri täiesti sobimatu võõrliigi põlistamisele siin Eestis. Mošee on uute mustade masside saabumise looja. Õppige looduselt: kõik agressivsed võõrliigid nii looma- kui taimeriigis tuleb kiirelt hävitada, kui ei soovi oma põliste liikide hävingut! Moslemid tapavad kristlasi ja teiseusulisi.
Miks suures Türgis pole siiani ühtegi kristlikku kirikut tingimustes, kus neil on miljoneid kristlasi? Maha selline valitsus, kes ei suuda välja öelda, et see on vaid rahva
otsustada!

Külaline

#84

2016-10-29 11:27

Siin keskkonnas on juba samane petitsioon ligi 3000 alkirjaga, milleks teha veel hulga samu petitsioone ? Niimoodi allkirjad ju hajuvad mitme asja vahel ja roosasilmne valitsus ja meedia kasutab seda rõõmsasti ära, paisates meedivoogu ilmselt kõige vähem allkirju saanud petitsiooni.  Panen muidugi siia ka oma hääle, aga ikkagi...


Külaline

#85

2016-10-29 11:59

Ma saan aru, et Eiki Nestor tahab uues mossees moslemitega koos sealiha ja hapukapsaid süüa. Aga mina tahan neid süüa jätkuvalt rahulikult koos oma perega.
Andres Tartust.

Külaline

#86

2016-10-29 12:33

Allkirjastamise üheks põhjuseks on näiteks see , et ma armastan oma kodumaad ja ei taha , et see muutuks usa või läänepoolse euroopa sarnaseks pasaauguks. Veel vähem tahan ma siia meie kultuuriruumi mitte sobivaid ja isegi mitte kunagi sobima hakkavaid neegreid . Meie oleme valged, nemad mustad ja ei tahaks kuidagi , et Eestimaast saaks mingi hall ollus uppudes euroajalukku. Meil on oma lugu , oma rahvus ja oma kodumaa. Tuleb seda puhta ja tervena hoida !

Külaline

#87

2016-10-29 15:49

Pole mõtet islami usku normaliseerida jah siin Eestis.

Külaline

#88

2016-10-29 21:52

Mošeed tähendavad edaspidiselt julgeolekuriski.

Külaline

#89

2016-10-30 06:36

See on lihtsalt kohutav, kuidas Eesti rahvale kaarega pähe lastakse. Laste tulevik on päris hirmutav.

Külaline

#90

2016-10-30 07:46

Miks? Kui Eiki Nestor loodab/tahab mosees kos moslemitega hakata sealiha ja hapukapsaid koos sööma, siis mina tahan JÄTKUVALT RAHULIKULT sedasama teha oma kodus pereringis.
Andres

Külaline

#91

2016-10-30 08:18

Sest ma näen suurt pilti.

Külaline

#92

2016-10-30 13:56

Eesti on olnud aastasadu võõra usu mõju all ja kandnud agressiivsete võõrusuliste vastu võideldes suuri kaotusi. Oleme nii väike rahvakild, nii väike territoorium - miks peaksime andma oma maal teed üha uutele radikaalsetele uskudele, kes tunnistavad õigeks vaid oma tõekspidamisi?!
Juuri ajav islam Eestis oleks nagu seeme uuele verisele ususõjale. Naiivne oleks arvata, et nad siin vaid vaikselt oma asja ajavad. Tsiteeriksin Oskar Lutsu Tõnissoni: "Mis nad tulevad siia meie õuele kaklema!"
Olen vastu!

Külaline

#93

2016-10-30 17:06

Miks üritatakse kasvatada banaane siin, kus nad ei hakka iial kasvama?
Minu toetus petitsioonile, kuna olen samuti oma kodumaal sellest mõjutada saanud. Poleks uskunud, et kohe nii ruttu kõige selle jama alguseajas. Olen igasuguse immigratsiooni vastu, kuna moslem ei näe naises kui inimest , vaid saasta, kellest kui reost üle pannakse. Moslemid on kordades hullemad, kui on venelased, kuidas seda ka minu tutvusringkonnast üks inimene tõlgendas. Seega mõõteainet on siin vaid hetkejagu, et sellele vastu olla. Naine on kõnts, on moslemite suhtumine. Jäängi küsima, et mida teevad moslemid meie eesti kirikutes?
Meenutuseks see artikkel:

Pagulased ei taga Eestile turvalist elu
INNELE ÕISPUU, 18. November 2015

Mida aeg edasi, seda rohkem paneb muretsema olukord meie omas riigis. Poleks uskunud, et pagulastega seotu mulle juba nii lähedal on. Näiteks Vao külast on kerkinud probleeme, mis ulatuvad Rakvere linnani välja.

http://www.kesknadal.ee/est/g2/uudised?id=25848


Külaline

#94

2016-10-30 21:35

Ma ei soovi mingeid vägivaldse usu kummardamiskohti meie väiksele maalapile siin. Soovin elada koos oma rahva ja oma perega turvaliselt siin riigis.

See postitus on eemaldatud tema autori poolt (Näita detaile)

2016-10-30 22:26



Külaline

#96

2016-10-30 22:38

Islami levik on Euroopale kahjulik

Külaline

#97

2016-10-30 22:42

Vihkan moslemeid !

Külaline

#98

2016-10-31 08:06

Kogemus pärineb Nõukogude Armeest 1989 - 1991 a. Juba siis oli näha milleks oli ja on see must mass võimeline !!! Tänased tolerastid ei julge sellest isegi und näha. NB! Edu ettevõtmises.

Külaline

#99

2016-10-31 08:11

Allkirjastasin,kuna ei soovi Eesti riigis näha moslemeid ja nende halbu tegusid.

Külaline

#100

2016-10-31 09:22

Igasugune toetus islamile ja majandusimmigrantidele Eestis on vastuvõetamatu