AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#201

2011-11-23 08:51

Veiko Rämmel, kui sa tahad vähegi tõsiseltvõetav olla, ei soovita ma sul kleepida silte peale inimestele kes ei ole sinuga ühel meelel. See kui keegi ei ole nõus selle plämaga mis sa kokku kirjutasid, ei tähenda, et ta kohe reformierakondlane on. Ma olen samamoodi parteitu nagu sa ennast tituleerid.
Eelkäiate jutt on õige. Palun tehke endale selgeks mida konkreetselt te soovite, et Ansip teeks ning miks ta seda tegema peaks. Antud hetkel on see kirjale lihtsalt naeruväärne.
Veiko Rämmel

#202 Re:

2011-11-23 09:04

#201: -

Asi on väga selge, astugu tagasi, sest kõik mis ta teinud on, seda on teinud ta halvasti ja rahva hävinguks ja kõik see on ka kenasti kirjas. REF-i või kartelli meelne võib olla ka erakonda kuulumatta, paremini sobiks vist tiitel "riigitruu". Ja see ei ole silt vaid isiklik hinnang, millele nii minul, kui igal teisel riigikodanikul on õigus.


Külaline

#203

2011-11-23 09:05

olen nõus iga puktiga...
Alar Sudak

#204

2011-11-23 09:21

Paluti teha endale selgeks mida konkreetselt me soovime, et Ansip teeks ning miks ta seda tegema peaks. Antud hetkel olevat see kiri naeruväärne.
Kõik on kirjas, aga kahjuks jääb arusaamatuks neile, kes kirjutada oskavad, aga lugeda ei oska.
Eugen Veges

#205 Avalik kiri peaministrile

2011-11-23 09:27

Olin häälestanud petitsiooni allkirjastamisele, kui jõudsin lõiguni: "Teeme ettepaneku Indrek Tarandile, alustamaks uue erakonna moodustamisega, mille loomisel tahaksime olla talle abiks".
Väärnähud ühiskonnas (valetamine, petmine, varastamine jmt) ei tulene Andrus Ansipist ega kellestki teisest, vaid süsteemist (seaduskeskkonnast). Mul pole vähimatki kahtlust, et mängureegleid muutmata kujuneb Indrek Tarandist vajaliku toetuse olemasolu korral praegusele peaministrile sarnane või isegi veelgi hullem türann ja rahvavaenlane, kes ei jaga ühiskonnas toimuvast mõhkugi. Isikuomadused selliseks kujunemiseks paistavad tal geenides olevat.
kasutades juhust lisan veel ka seda, et minu arvates on petitsioon pikk, liialt emotsionaalne ja sülgepurskav, mis võib teha toetajateringi laiendamise keeruliseks. Loodan, et eksin. Üldises mõttes toetan algatust ja soovin rohkeid allkirju.



Külaline

#206

2011-11-23 09:30

Долой Ансипа

Külaline

#207

2011-11-23 09:32

Ansipit ja Reformierakonda ei huvita meie Riigi ja Rahva saatus je edasikestmine.Aadete asemel on nende huviks OMA KAUKA (e.nende JUMAL).
leopall

#208 Re: Avalik kiri peaministrile

2011-11-23 09:35

#205: Eugen Veges - Avalik kiri peaministrile

KAHJUKS ON EUGENIL ÕIGUS. Tarand võib bravuuritseda, kuid on peag Ansipi-väärilinr.

Veiko Rämmel

#209

2011-11-23 09:43

Palun ärge keskenduge isikutele. Ma olen seda eespool pikalt selgitanud, tähtis on muuta süsteemi tervikuna. Oleks, poleks ei ole siin abiks. Ma ei oleks ka inimeste suhtes nii pessimistlikult (negatiivselt) meelestatud, mis ei tähenda, et sooviksin I.T.-d puhtaks pesta.
Veiko Rämmel

#210 Personaalselt Eugen Vegesele

2011-11-23 09:44

Eugen, mitu korda pean ma ütlema, palun loe korralikult. See asi ongi suunatud uue süsteemi tekitamisele. Jäta see I.T. isik praegu oma vaatevinklist välja. Lihtsalt me nägime hetkel temas liidrit, kelle järel rahvas võiks minna, mis ei tähenda, et ta oleks lõplik ja ainuvõimalik valik. Eesmärk on tekitada kodanikuühenduste baasil altpoolt tekkiva laiapõhjaline jõud, erakond kui soovid. Kes oleks võimeline võtma otsustamise riigis enda kätte. Selle vahega, et needsamad kodanikuühendused saavad aktiivselt sõna sekka öelda. Oota ära, peatselt pikem selgitav artikkel.

Külaline

#211

2011-11-23 09:47

Leebelt ajas naerma see lollus siin. Ole hea, Veiko, jookse mõned korrad vastu seina. Äkki tuleb mõistus pähe.
On harimatute inimeste tunnus süüdistada kõiki teisi oma hädades, ise peale vingumise mitte midagi peale hakates.

Külaline

#212

2011-11-23 09:59

Ma arvan, et see on õige lahendus!

Külaline

#213

2011-11-23 10:03

Tahaks elada Eestis koos eestlastega, aga ilma natsionaliste ....!!!
Veiko Rämmel

#214 Re:

2011-11-23 10:06

#211: -

Kui ma võtan kokku pooldavad ja halvustavad kommentaarid, a.la sinu oma, nii siin kui ka FB-s, siis torkab silma järgmist. Nagu sinu oma, nii on enamus analoogseid lahmivad, sildistavad, sõimavad ja ilma põhjenduseta ja Teie kahjuks olete vähemuses. Mida siit siis järeldada? Enamus eestlastest omab siiski mõistust ja saab aru, et poliitkartell eesotsas Ansipiga hävitab eeslust, eestlasi, eestimaalasi ja RIIKI. Sõima terviseks, kuid luba meenutada - kes pärast naerab, see naerab paremini. Sinu õnneks ei ole ma parastaja tüüpi inimene. Ole hoitud ja püüa terveks saada. Palvetan Sinu pärast.

See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2011-11-23 10:09



Külaline

#216

2011-11-23 10:14

Дайте народу Работу!!!!!!!

Külaline

#217 Re: Re:

2011-11-23 10:25

#215: Veiko Rämmel - Re:

Kui olete märganud  siis siin on palju rohkem  venelasi , kes panid oma allkirjad , ja toetasid Teie petitsioon.Ei tasu shovinismist kirjutada seal , kus Te soovite toetust .Ise olen venelanna.


Külaline

#218

2011-11-23 10:41

...
Alar Sudak

#219 Alar Sudak

2011-11-23 10:47

Loomulikult oleme tänulikud kõigile venelastele, kes tulid appi Eesti rahvale ja riigile.
Vaenlane on meil ju ühine.
paras segadus

#220 see aktsioon ühendab venelased

2011-11-23 10:53

selle aktsiooniga selgub, et suur osa venelasi liituvad võitluseks Ansipi VASTU, aga kelle poolt,see on suur küsimus.

Külaline

#221

2011-11-23 11:01

davno pora bilo eto sdelat!!!!
Klitska

#222 Võimu kandmine

2011-11-23 11:27

Kui anada inimesele rohkem raha, s.o. nii palju, et ta ei suuda seda kanda - siis ta hakkab tegema rumalusi ... ta ei oska selle talle antud rahaga midagi peale hakata ...
Sama mõte käib ka VÕIMu täiuse kohta ... igati on seatud piir, kui palju keegi jaksab kanda ... liiga suur võim teeb ka jaburaks selle inimese, kes talle usaldatud võimu ei jaksa kanda ... Mida väiksem on võimu kandmise jaks, seda vähem on lootust, et ta ise selle maha paneb ... vastupidi jälgige diktaatorite teket maailmas ... hetkel on neid ca 30 ringis ...

Külaline

#223

2011-11-23 11:35

Много времени упущено!

Külaline

#224

2011-11-23 11:59

Minu lapsed 3
või isegi sigadus

#225 Re: see aktsioon ühendab venelased

2011-11-23 12:03

#220: paras segadus - see aktsioon ühendab venelased

Selge see, et Venemaa poolt. Petitsioon on palsam kolonistide hingehaavadele, kuna siin on hukka mõistetud eestlaste lähiaja ainus sirge seljaga tegu Pronkssõduri teisaldamine.