AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#2251

2012-02-13 21:08

Selles , nn. Eestis peab ju midagi ette võtma , jube mis meil toimub
Triinu

#2252

2012-02-13 22:24

Olgu teil Laar, Ansip või Jumal teab kes. Ikka ei sobi! Eestlased...
Veiko Rämmel

#2253 Re:

2012-02-13 22:52

#2252: Triinu -

Sobiks kui oleksid ausalt paigale saanud, kuid mitte selle ebademokraatliku valimis- ja erakonnaseaduse  jms abil - kohale manipuleeritud. Just, eestlased, kes lõpuks enam ei lebi isehakanud võimuoligarhia omavoliga, kaua võttis aega, aga ikkagi.


Külaline

#2254

2012-02-14 01:13

Usurbaatorid, kelle võim ei ole legitiimmne, peab täies koosseisus tagasi astuma. Riiki ei saa juhtida rumalad inuimesed, kes on oma piiritus kasumiahnuses riigi ja rahva reetnud.

Külaline

#2255 pole sõnu

2012-02-14 10:10

http://arvamus.postimees.ee/738276/andra-reinomagi-nahtav-kuristik-rukkis/

ja selleks, et tõsta õpetajate palku, paneme koole kinni ... suretame veel rohkem elu välja ja lükkame inimesi veel sügavamale .....

pole sõnu ...

aga peaks, võiks, oleks ... poliitika ja suur udutamine ning tegelikkus

Veiko Rämmel

#2256

2012-02-14 10:13

Kirjutasin ka veidi samal teemal. Resümee - ansipvalitsus provotseerib Eestis Kreekat. Noh, mis tal viga seda teha - Pronksiöö kogemus varnast võtta!

http://usk-lootus-armastus.blogspot.com/2012/02/veiko-rammel-opetajate-streik.html


Külaline

#2257 meeldetuletus

2012-02-14 10:40

Peale pronksiööd võeti vastu üks seadus, kui nüüd õieti meeles on .... õigem on vist küll öelda, et pronksiöö korraldati reformistide poolt just nimelt selle seaduse vastu võtmiseks, et see siis, kui siia riiki veel alles jäänud inimesed võimu tegude vastu liiga sõna võtma hakkavad või väljaastumisi või streike korraldama kukuvad .. see on puhtalt jäetud võimude tõlgendamise küsimuseks :-) .. seda nn pronksiöö seadust kohaldada oma riigi rahva vastu.

Peeter Proos on nendest pronksiöö sündmustest teinud suurepärase filmi, kus on paralleele veetud maailmas toimuvaga ja mitte asjata.

http://www.vanglaplaneet.ee/pronksioo.php

On ainet sügavamateks mõtisklusteks praeguste võimul olijate poliitiliste kokkulepete üle ..

Külaline

#2258

2012-02-14 13:06

Teerulli kombel ei tohi Eesti riiki juhtida-inimesed peaksid olema esikohal...

Külaline

#2259

2012-02-14 13:32

Õhku paisatud lubadused ei vii elu edasi.
juku olen
Külaline

#2260 Tõde tõuseb vale vajub...

2012-02-14 14:26


Välja vahetada vaid võimuerakond? Mina ei usu,et sellest kasu oleks. Mäletate ajaloost palju kuningaid on aja jooksul maha löödud, et siis jällegi uus troonile pääseks, et see siis uuesti mingi aja pärast ära koksata...
Poliitikud ise peaks endid muutma, kasvõi hirmust lintshimise ees.Peaksid ükskord aru saama,et seadused-seadlused ei peaks teenima nende endi ja nende ligikondlaste hüvesid vaid rahva valdavat enamust,ära unustamata ka vähemust- ehk siis teisisõnu olema demokraatlikud.
Rahvale antud lubadused peaksid olema täitmiseks,mitte endi võimule upitamiseks.Täitmata lubadused on ju kuritegu ja nii tuleks seda ka käsitleda.
Kui palju on Eestis aina halvenevas olukorras inimesi, keegi ei tea... Tundub,et ei tahetagi teada eriti.Riigikogu liikmeil on ülbust saada iga aasta järjest paremat palka, mis siis, et enamusel ikka raskemaks läheb.
Poliitikud- kõige esmalt teenige ära rahva lugupidamine endi vastu.Esimeseks sammuks võiks olla pilvedelt alla laskuda,tehke silmad-kõrvad lahti,vaadake-kuulake mis tegelikult toimub.Tehke endid vähegi inimlikemaks,siis on võimalik edasi minna...

Vladik

#2261

2012-02-14 14:28

See siin mingi Savisaare sabarakkude ja Ansipi ülistajate foorum. Peate siin mokalaata, aga selle asemel võiks teha oma venkude partei, kuhu kuuluksid kõik, kes pole rahul võimulolijatega Talinas ja Toompeal.

Külaline

#2262

2012-02-14 16:51

olen suremas selle valitsuse tõttu,hea,et mu pojad ellu on tänu jumalale jäänud,ega neilgi nalja pole olnud sellega,ja kõik kurjategijad jäävad ses riigis karistamatta!isegi euroopa kohtu on see bande täis teinud oma käsilastega!
täkk

#2263 Re: Re:

2012-02-14 17:22

 

targem küll kui sina,teitel kõigil on isu aint võlgu elada ja siis ehk kustutatakse teite võlad kui eesti persses on nagu kreeka,va muidu sööjad.............#2237: Veiko Rämmel - Re:

 

täkk

#2264 Re:

2012-02-14 17:24

hakkad ise  asemele wee va töll...............#2248: -

 


Külaline

#2265

2012-02-14 17:25

Toetan. Ansip on liiga ülbeks läinud. Eriti häiris ACTA asjus seisukohavõtt Riigikogus. Ja ei mingit vabandust.
NB! Paistab, et see "täkk" on kohutavalt varnas Ansipi-vastaseid kommantaare kommenteerima. Minu kommentaar sai vastuse 3 minuti jätel. Huvitav, kui palju nüüd aega kulub.

täkk

#2266 Re:

2012-02-14 17:27

antsip väga õigesti vastas...........#2265: -

 

Veiko Rämmel

#2267 Re:

2012-02-14 17:31

#2261: Vladik -

tead, otsi nöör - kes on Ansipi ja REF-i jt. vastu ei ole veel Savisaare poolt. Olen korduvalt öelnud, kõik tänased erakonnad on liberaalpopulistid - võta üks ja viska teist. Maailmavaadet ei ühelgi, kui liberaalpopulism välja arvata ja üksteisest ei erine nad karvavõrdki.

 

KOGU SÜSTEEM TULEB MUUTA, ANSIPI TAGANDAMINE KOOS TEMA VALITSUSEGA VAID ESIMENE SAMM SELLEL TEEL!

Veiko Rämmel

#2268 Re: Tõde tõuseb vale vajub...

2012-02-14 17:32

#2260: juku olen - Tõde tõuseb vale vajub...

Millest ma siis räägin, olen Sinuga täiesti nõus!


Külaline

#2269

2012-02-14 17:38

kuid - mis puutub seda petitsiooni,siis
1. tuleks nõuda ka estoonia kohta tõde!
alates 2. maailmasõjast,mille usa rikkurid rockefellerid,morganid vallandasid,mitte hitler,- gunnar aarma,kes käis enne sõda hitleri jutul,väitis isiklikult,et hitler ütles talle,et tema ei tahtnud sõda!- nad olid need mõjuvõimsad salapärased ühinguliitlased,keda jüri lina paljastab.
see sõda oli naftasõda ja miks mitte venemaa rikkusi nüüdki omale kord saada? kui kogu aeg naftariikides sõditakse? eesti argpükstest kerjustega( v.a. erandid, kristopovits näit.) oli neil lihtne reisilaevaga relvi,sh. viimasel korral tuumarelvigi vedada (inimesed lausa pildistasid enne estoonia viimase reisilaeva väljumist suurte rakettidega laeva sõitvaid viimased oodatud autosi)?lisaks rootsi sadamatöötajast tunnistaja ütlused,või estooniat päästma tulnud laevakapteni ütlused,kuidas vee all olid kõiksugused tuled ja selline laev,estoonia, pole võimalik,et nii kiiresti põhja läheks,ning eesti meremeest lollideks rahvusvaheliselt valetamine,ise röövides pääsenud kapten pihti ja temaga kaaspääsenud laeva tantsutüdrukud,pärast aga asjassepuutuvate eesti isikute surmad...valepropaganda maailmas. miks rootsi ei tõsta seda laeva nagu vaasa laevagi üles? - auk või augud on põhjas! - mille lasi vene allveelaev kursk,ja selle eest mikihiired hävitasid kurski edaspidi,ning maksid venelastele... aga meie -? oleme alati lollid!
nüüd on vaja actaga kõik kinni panna,maksma,vanglad pungil niigi,inimesed lahkuvad massiliselt,vanadekodudes ja haiglates tapetakse hoolealuseid,varastatakse nende vara,lapsed näljas,pisikesed paljalt külmas õues,vanemad paljud eluhälvikud,kõik puha ajukahjustustega narkarid nagu breivik,eesti on aga nato kõige tublim liige,ja need sõjasandid ei kujuta sellise armetu invapensiga elu võimalikkust ette,ning tapavad endki! haigete tapmine üldse -kas sõõk või rohud? tänapäeval võiks tüvirakkudega kõik seni ravimatuks peetud aidsi, vähi jne. haiged terveks ravida aga... LAS SUREVAD! maksud aga tõusevad,sh. käibemaks toidult,arstil protseduurid - ise tümmatakse hambaid välja! ? -jm. tasulised haiglapäevad...KÕIK SIIN peaks saama KELLELE? kellele on kogu aeg see toimuv kasulik olnud?
valed 11.septembriga,kuulasin eesti ehitusinseneri ahhetamisi torni õhkamistest ja bin ladeni surmagi absurd...10 aastat küsimusi - googlest vt.ja raha muudkui trükitakse juurde,hinnad tõusevad siin,sissetulekud aga... ei! selline riik pole mitte midagi väärt ja parem kiire lõpp,kui läheb...


Külaline

#2270

2012-02-14 18:56

peaministriks tuleks palgata/just palgata rahva poolt/ inimene kes midagi taipaks nii majanduses,kui ka poliitikas ja kõige tähtsam kes saaks aru et palka temale maksab Eesti Rahvas,aga mitte euroopa liit ja kellel oleks olemas südame tunnistus ja ausus!!!

Külaline

#2271

2012-02-14 21:55

õige minema see ahv pukist

Külaline

#2272

2012-02-14 21:57

aitab juba sellest jamast
ei taha kesikute kisa

#2273 Re: kriminaalselt kesikult otse vangimajast allkiri?

2012-02-14 22:01

#2220: -

Kaitsepolitsei pidas eile kahtlustatuna pistise võtmises ja andmises kinni neli isikut - keskerakondlasest linnaametniku Vello Lõugase ja kolm ärimeest.

Tallinna Transpordiameti liiklusteenistuse liikluskorralduse osakonna juhataja Vello Lõugast (52) kahtlustatakse korduvas pistise võtmises käesoleva aasta suvel selle eest, et ta andis liikluskorraldusprojektidele kooskõlastusi. Pistist sai ta kahtlustuse kohaselt nii sularahas kui maksti kinni temale soetatud auto.


Külaline

#2274

2012-02-14 22:47

Teate ma olen väga nõus.See tekst selgitab kokkuvõetuna nii mõndagi.Eesti vastu pole mul midagi kuid valitsuse vastu on.Kahjuks tuleb tõdeda et staarid ei kõlba poliitikuiks sest see võtab mõne andekama inimese eest koha äragi.Meie poliitikud on ausõna väga omakasu püüdlikud.Kirja kirjutajatele suur tänu ja aitäh et silmad lahti teete rahval ja lühikese tekstiga rahvast mõistma panete.Ma ütlen müts maha tei ees.Niipalju siis minu sõnavõtust aitäh

Külaline

#2275

2012-02-15 07:30

Ammu oleks juba aeg rahva mõnitamine ja lüpsmine lõpetada.