AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE jaoks automaatselt loodud.

pensionär

#26 piimajõed

2011-11-20 19:42

#23: -

Siin kindlasti reformikate valvur võtab sõna, Teil kindlast palk 5000.-eur, mis siis viga hõisata , et meil elu ilus!


Külaline

#27

2011-11-20 19:45

Ei ole küll nõus Eesti Raudteed puudutava osaga, kuid üldjoontes olen nõus ja peaminister peaks olema see inimene, kes esimesena poliitilise vastutuse võtab ja teistele poliitikutele eeskuju näitaks.
Ja tarand poliitikasse ei sobi!

Külaline

#28

2011-11-20 20:26

tahaks , et riik hoolitseks rohkem oma rahva eest

Külaline

#29 allakirjutanu

2011-11-20 21:35

Ma ei mõista neid sõnu, kui öeldakse "Riik peaks rahva eest rohkem hoolitsema!"
KES VÕI MIS ASI ON RIIK? On see OÜ, AS või MTÜ?
Riik, see peaks olema RAHVAS.
Aga kui seda "riiki" valitsevad pätid, kaabakad ja röövlid, kes samuti nimetavad oma haldusala riigiks, siis kes on see rahvas? Eesti riiki ei eksisteeri, kuni seda valitsevad pätid, kaabakad ja röövlid, kes ütlevad: "Meie olemegi riik!"
ASTUGE TAGASI, PÄTID, KAABAKAD JA RÖÖVLID, SELLE MAA JA RAHVA HÄVITAJAD!
Raivo Orgusaar

#30 Re: Re: Kohtuniku nimi

2011-11-20 21:40

#22: - Re: Kohtuniku nimi

Kas Ülle Lainurm on hetkel ikka veel ametlikult Teie perearst, saab Teie pealt pearaha?

Kui mul poleks endal kohtunikega samalaadseid läbielamisi, siis ei usukski, et umbes pooled kohtunikud on oma otsustes ostetava-müüdavad! Selline on tegelikkus ja meie armastatud ja nüüdseks juba olematu "demokraatlik õigusriik". Aina enam imestan ma seda, kuidas on kelme, kes Ansipit ja tema poolt juhitud süsteemi jäägitult toetavad...

Ma panen selle loo oma blogisse ülesse, kui Te selle vastu pole. Toimunu on ajalugu ja seda peab teadma tõese ja muutumatuna...

EKK

#31 Valdo Paddar

2011-11-20 22:23

Alustan pisut "kaugemast nurgast", alustan ideoloogiast. On paratamatus, et Reformierakond on tänaseks kahjuks ainus erakond, kellel on ideoloogia! Ei midagi lihtsamat kui võrrelda teisi ja ref.-i, kaaluda ka seda, mida igaüks neist enda olemasoluks ja endale sobivaks ideoloogiaks peab. Ja järeldus tuleb sellest ka kenasti välja. Iga Eestis registreeritud (välja arvatud paar (hetkel vist vaid üks?)erandit!)erakonna juhatuses on mõni endine- KOMMUNIST! Kas sellest saame midagi järeldada? Ei saa, sest me ei luba ega lepi selle teadmisega, et likvideerunud EKP omab siiski arhiivisügavuses nende iga liikme avaldust (kandidaadiks 6 kuud!) ja selle büroo poolset kinnitust.... Kas sellega võiks pidada neid juhatusi siis mingi % määra võrra KOMMUNISTLIKEKS? Nii ja naa. Reformierakond leidis selle kesktee- kõik on lubatud, mis elu paremaks teeb- liberalism.... Ja selle puhul ei toimi need algatuslikud mehhanismid, millega seltskond ka kõigile ja kõikke paremat soovides, soovivad midagi või kedagi vahetada. Seega, vahet ei ole mitte peaministri nimes vaid süsteemis, mis hetkel end ise hästi ja hoolega- õgib! Sööb juba oma enda sõnu, lubadusi ja ideoloogilist baasi. Kui teha rahvasurvega vahetus, muutub vaid nähtav kasvuosa, juured ja eludoonorlikud idud saavad vaid uut hoogu ja tulemus oleks hullem kui senise "lammutuseelne" periood. Ma ei puuduta isikuid vaid seda meetodit, mis ei saa vajalikku "nakkust" kuna puuduvad alternatiivsed ja innovaatilised uue ja parema väljavaated. Ma tahan kirjutada siia veel ühe väikese tähelepaneku, paraku ei loo see nooremale põlvkonnale võrdlusmomenti kuid loodan, et vanemad, need, kes selle on kord juba ise üle elanud, selgitavad edaspidi noorematele. Nimelt käib elu ja oluliste muutustega kaasas alati ka üks ja sama küsimus:"Aga mida mina (kodanik näiteks) sellest saan?"
Eesti Kodanike Komiteede liikumise nn."käigusoleku hoovaks" oli tänaseks ja targalt tagasi vaadates- väike pappkaardike, millele siis registraator kirjutas "vastaja" enese poolt antud nime, vanemate või tema enese sünnikihelkonna - ja kinnitas selle oma allkirjaga. Kõik! Usk Eesti Vabariiki oligi tagatud! Ja kui nüüd küsida- mida siis saite? Papist tõend suutis rohkem kui kõik see vaht ja vägi kokku, mis rahvuse ja kodanikkonna täna oma enese maast pakku on suuteline saatma... Jah, asi on räbal kui seda ei saa parandada parastuse, pöördumiste ja nõudmiste abil, see peab valmima ikka enne igas end kodanikuks ja rahvuse (loodan, et EESTI rahvuse) esindajaks pidava isiku põues, allpool nahakudet, päris seest. Aga jõudu neile, kes veel ja veelkord on püüdmas. Kas vaid Sinilindu?
ER

#32

2011-11-21 00:07

riigimehelikkust*
2004.* aastal olite valitsuses, kui valitsus pidas oma* rahvaga Lihula sõja.
... oli vene transiidiärimeestele* soodsamate raudteetariifide* tegemine.
2007.* aastal enne valimisi süüdistas...
Reformierakonna tagatuba teadis, et vene kogukond oli leppinud Pronkssõduri* ümberpaigutamisega...
... tehakse pärast 9.[tühik]maid.
Pärast pronksiööd Venemaa majandussanktsioonide* tõttu...
... ei müünud metsamaterjali ning langes transiit [koma ei ole] kui riigi üks suuremaid tuluallikaid.
Ansip, Teie võhiklikkus* on muljetavaldav.
2008.* aastal majanduskriisi alguses...
Eestist on lahkunud 100 000 kodanikku*
Rajoonikomiteest 1988.* aastal Tartu rahu...

Lugesin nüüd siis petitsiooni läbi. Lugemisel leidsin ülaltoodud vead, millest mõned on ikka üsna rängad vead. Eks ka kiiresti trükitud, mõistetav. Ma sain aru, et neid vist annab ikkagi parandada? Peale seda annaksin suurima heameelega ka oma allkirja.

Külaline

#33 Re: Re: Re: Kohtuniku nimi

2011-11-21 06:19

#30: Raivo Orgusaar - Re: Re: Kohtuniku nimi

Jah võib küll oma blogisse lisada.Ü:L.,kelle nime ma ei tohi mainida ei ole enam M.N.perearst.2005a.oktoobris kui koju kutsutud kallaste Kiirabi pani diagnoosiks,kliiniline surm,et oodata on jäänud ainult südameseiskumist.Nähes lauapeal Ü.l.poolt kirjutatud ravimeid.Ütles minule/oi proua ,neid küll ei oleks tohtinud anda,need just kahjustavadki maksa.Helistasin perearstile koos küsimusega.ü.l.vastas üleolevalt et kui ta iga päev on joonud 1l.salaviina sisse,siis see rohi ei tee midagi.loobusin hetkel temast kui perearstist.M.N.kelle süda pidi koheselt seiskuma hakkas juba õhtul silmi avama ja kuni nüüdseni ei olnud enam Ü.L.poolt pandud maksavähki mitte kusagil.Minu nõudele ,näidata tervisekaarti -ei ole Ü.L.siiani meile saatnud.Põhjendus-seal on tema isiklikud märkmed.


Külaline

#34

2011-11-21 08:02

On ka viimane aeg.Tahaks lõpuks jälle omas riigis inimese moodi elada ka. Sooviks saada oma töö eest palka,mis ON palk.Seda ilma tööandjat orjamata ja tema ees töökaotuse kartuses lipitsemata.Ja kõigele lisaks selle palga eest ka inimväärselt tarbida-ilma hirmuta,kas homseks raha ikka jätkub.Äkki siis matan ka emigreerumisplaanid maha.
Tann

#35

2011-11-21 08:05

Kaagi ütles väga kenasti hiljuti välja tõe,et meie riigimehed panevad liigse hoolega rõhku rahva valitsemisele,mitte aga tama teenimisele,milleks nad ju tegelikult valitud on.Mida kauem keegi pukis istub,seda jultunumaks ja ülbemaks ta läheb.Karistamatuse tunne kasvab üle pea.

Külaline

#36

2011-11-21 09:13

Tahaks ka koju tulla.

Külaline

#37

2011-11-21 09:33

Laus liberialism sobib ainult neile,kes armastavad sogast vett

See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2011-11-21 12:03


Veiks

#39

2011-11-21 12:40

Ja mida nende vastu ette võtta? Mitte välja teha.
Alar Sudak

#40 Re: Valdo Paddar

2011-11-21 13:06

#31: EKK - Valdo Paddar

Paddar eksib.

Reformierakonnal ei ole ideoloogiat.

Ja süüdistada kõiki endiseid kommuniste on sama hea, ku süüdistada, et 1918-1940 paljud Eesti riigitegelased olid tsaariajal riigiametnikud ja seega hoidsid Eesti tsaari ikkes.


Külaline

#41

2011-11-21 13:07

olen petitsiooniga nõus

Külaline

#42

2011-11-21 13:17

Se on hea asi..

Külaline

#43

2011-11-21 13:19

а ещё хотелось бы уведомить Рийгикогу и выразить недоверие господину Ильвесу... при круговой поруке все заявления будут спущены на тормозах... жаль, но так и будет

Külaline

#44

2011-11-21 13:19

SUUR ja vajalik asi!Kommunaarid- MAHA!
Klitska

#45 Võimatu

2011-11-21 13:21

Huvitav on märkida, et argus võib inimese viia nii võõraste teenimisele, kui ka oma rahva piinamisele ... Arg ei saa oma tahtest lähtuvalt tagasi astuda ... ta ei suuda ... seda toimingut sooritada ...
Võimatu nõudmine on ju nonsenss ?

Külaline

#46

2011-11-21 13:22

on kõrini ansipi lubadustest ja petmisest oma rahvast
ainult lubadusesd ja irvitamine oma inimeste üle,olen seda oma nahal tundnud
Anti Kasiinopeldik

#47

2011-11-21 13:31

#40: Alar Sudak - Re: Valdo Paddar

Ongi provokaator eesmärki saavutamas, temaga väideldakse. Ka allkirju ei pruugi kõigilt tulla. Minagi tahtsin alla kirjutada, aga ninna paiskus kasiinopeldiku hais.


Külaline

#48

2011-11-21 13:38

За изменение жизни в лучшую сторону в Эстоний!

Külaline

#49

2011-11-21 13:41

Antsip maha!

Külaline

#50

2011-11-21 13:43

Väga õige samm! Tänan julguse eest!