AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE jaoks automaatselt loodud.

Veiko Rämmel

#2801 Re:

2012-03-07 07:37

#2798: lord -

Aeg oleks sinul hullarisse ravile minna - pakun diagnoosiks manikaalset paranoiat!

saloov

#2802

2012-03-07 08:45

Põhulõuglikvalitsus solgiämbrisse!

Külaline

#2803

2012-03-07 11:26

Ma pooldan seda, sest see on väike aga oluline osa praegustel aastatel maailmas toimuvast. Aga kes võiks järgmisena peaministriks hakata, ma ei tea. Mina soovin, et kui keegi üldse juhib, siis need, kes on oma mugavast karbist välja roninud ja prillid eest võtnud. Need, kes näevad ennast, teisi, riiki ja maailma ning kuidas kõikjal asjad tegelikult toimuvad. Meedia puhub mulle, poliitikud puhuvad mulle ja inimesed elavad ning käituvad vastavalt sellele, mida neile ette söödetakse. Nad on hõivatud kogu selle pahnaga oma mugavas karbis, nad ei viitsi välja ronida. Ma arvan, et maailmas hakkavad asjad paranema siis, kui need samad inimesed, kes on karbist välja roninud, kes on missiooni tundega ja keda huvitab enda riigi rahvas ja maailm ning selle päästmine, alustades väikestest tegudest, kogunevad kokku ja alustavad oma tööd. Ma arvan, et asju saab kõige tõhusamalt muuta seestpoolt, mitte väljast. Ansipid, Ninasarvikud ja kõik teised olulised onud hakkavad juba vaikselt kaduma. See on loomulik ja looduslik maailma puhastumise protsess. Ei mingit sõda. Loodus teeb oma töö. Läheb veel aega ja ma elan väga kaasa sellele, kui on inimesi, kes aitavad muudatuste tegemisele kaasa. Maailmas on tegelikult võimalik elada hoopis teistmoodi, kui praegu. Meie praegune elu pole päris õige elu. Me elame sellist elu, mille süsteem on meile loonud. Süsteem saab varsti otsa. Kaovad psühhopaadid koos oma pööraste plaanidega maailm vangla planeetiks luua. Selle asemel saavad inimesed elada sellist elu, millest enamus tänasel päeval ei oska või ei julge unistada. Võtab aega. See siin on väike osa sellest liikumisest.
Alar Sudak

#2804 Miiting 12.märtsil

2012-03-07 13:55

Avalikule kirjale Eesti Vabariigi Peaministrile on kirjutanud alla tuhanded inimesed ja aeg on kiri teele saata.
Me saadame kirja teele esmaspäeval 12.märtsil, vaikiva ajastu aastapäeval.
12.märtsil 1934 algas Eestis vaikiv ajastu, aga meie ei vaiki. 12.märtsil 1934 algas president Pätsi diktatuuri ajastu, aga meie ei allu Ansipi ja eurosakste diktatuurile.
Miitingul on sõnavõtud eesti ja vene keeles.
Eestis elab mitu rahvust, aga meil on üks maa, üks peaminister ja ühine mure Eestimaa pärast.
Miitingu konto facebookis on: http://www.facebook.com/events/349463365096184/
Palun märgi end seal osalejaks, seejärel avaneb link -vali külalisi- ja kutsu neid, kellega Sul on ühine mure Eestimaa pärast.

Külaline

#2805

2012-03-07 13:57

Reformierakond ja selle liider praegune peaminister A, Ansip on suur pettur seega peab A. Ansipi juhitav valitsus kiiremas korras tagasi astuma!!!!!!!!!!

Külaline

#2806

2012-03-07 15:11

Tagasi oleks pidanud astuma juba mitu aastat tagasi.Nii kehva Eeati seisu ei mäletagi.

Külaline

#2807

2012-03-07 15:53

Antsip peab kõige eest vastutama oma vara ja vabadusega.Ta on kriminaal!
klandorf

#2808

2012-03-07 15:54

sõida sitale, värd

Külaline

#2809

2012-03-07 16:39

Selles Petitsioonis on kõik väga õieti välja toodud , kuidas Peaminister Andrus Ansip pole valimistel antud lubadusi täitnud ,pole arvestanud rahva arvamusega ja on viinud Eesti majanduse kriisi.

Külaline

#2810

2012-03-07 17:12

Täitsa õige jutt
Vileboy

#2811

2012-03-07 17:23

Liiga lapsikud jutud. See seltskond ei ole huvitav.

Külaline

#2812

2012-03-07 18:17

Toetan Ansipit. Keskerakonna pidusid mitte.
Veiko Rämmel

#2813 Re:

2012-03-07 18:30

#2812: -

Toeta kuni nälga ja viletsusse sured. Üllatus, üllatus, ka mina ei toeta keski. Paraku ei ole nemad ega sotsid ainuke alternatiiv. Kui nii arvad, et on, siis on sinu ajudega küll midagi nihu.

See postitus on eemaldatud tema autori poolt (Näita detaile)

2012-03-07 19:35


Siim

#2815

2012-03-07 20:02

#2813: Veiko Rämmel - Re:

Nälga ja viletsusse surra, nalja teed? Sellist jama ei maksa suust välja ajada. Tööd on vaja teha ja vähem streikida.

Okei, keskerakond, see selleks. Siin üritatakse selgeks teha, et Andrus Ansip on majanduskriisis süüdi. Ükskõik, kes oleks kriisi ajal võimul olnud, oleks tänasel päeval sõnnikuga üle valatud. Mina ei usu, et keegi teine oleks saanud kriisiga palju paremini hakkama.

Siin allakirjutajad arvavad, et raha kasvab puu otsas? Ei saa võrrelda Eesti elatustasemeid ja majandust riikidega, kes elavad suurelt võlgu või omavad naftavarusid vms.


Külaline

#2816

2012-03-07 20:04

Ei olegi suurt erilist kommenteerida siin, eelnevas juba kõik esile ära toodud
metsast sügavast

#2817 Kuule Siim kloostri tagant metsast

2012-03-07 20:42

Ma olen siin riigis päris mitu valitsust ära näinud .. sellist ahnet ja ülbet pole lihtsalt enne olnud.
Ootame ja vaatame hingevärinaga, kuhu asi viib ja kuidas asjalood kulgevad. Kahjuks päälinna tulla pole võimalik, aga pean pöialt, et ''suur päikesepoeg'' ikka üleandmisele tuleb. Ja et seda ka reformierakonnakeskne meedia valgustab, mitte karpi ei pane.

Edu teile selles ürituses, ise kahjuks tööl. Pole võimalik tulla seni kui tööd metsas on ja pere toita vaja ja katta ning lastele haridus anda vaatamata sitale, mis võimul olijad kokku keeravad.

See postitus on eemaldatud tema autori poolt (Näita detaile)

2012-03-07 22:43


Siim

#2819 Re: Kuule Siim kloostri tagant metsast

2012-03-07 22:46

#2817: metsast sügavast - Kuule Siim kloostri tagant metsast

Ahnus ja ülbus? No kuule, see on täiesti mõttetu hämamine. Seda võid sa metsas sügaval omaette vanduda. Ahnust ja ülbust jätkub meil igal pool, see ei ole uudis enam.


Külaline

#2820 Re: Re: Kuule Siim kloostri tagant metsast

2012-03-08 02:19

#2819: Siim - Re: Kuule Siim kloostri tagant metsast

Siimukene, sinu ajud on ikka reformikate poolt täielikult ära pestud, elulooma sust vaevalt enam saab. Kas see ei olegi ülbus, kui oma Rahvale raha ei jätku ja põhjatutesse euroaukudesse loobitakse miljardeid. Lihtrahva käest kistakse igasugu aktsiiside ja maksude näol viimane sent käest, aga omale palga tõstmiseks ja igasugu fondidele jaotamiseks on raha küllaga. See sitapeade punt tuleks mitte maha võtta, vaid seina äärde panna. Huvitav, mis näoga sa "reformiärikas" oma lastele silma vaatad.

Veiko Rämmel

#2821 Re:

2012-03-08 05:49

#2815: Siim -

Andrus Ansip ja REF on Eesti ja eestluse hävitamiseks enim teinud - sellega nõus. Probleem on üüratus isiklikus egoismis ja liberaalpopulistlikus maailmavaates, Savikaga paras paar,aga ühinen eelöelduga - sügavalt pestud ajud siimukesel - iseseisev mõtlemine on lahkunud, kahjuks vist jäädavalt. Aidaku Sind Siim Issand!

metsast sügavast

#2822 Re: Re: Kuule Siim kloostri tagant metsast

2012-03-08 12:01

#2819: Siim - Re: Kuule Siim kloostri tagant metsast

Vaata Siim veidi ringi ... mida teeb energiamonopol EE ja siis vaata pisut, mis toimub metsades, kus reformierakonnapõhine RMK lageraiestab siinse riigi rahva ühisvara, metsa. Selle taga on kartellilepe RMK+EE ja niimoodi seda palki aetakse ahju suretades välja põlevkivi ja saetööstust. Kasumeid saadakse ... kuhu see kasum läheb ?

Sandor Liive ja reformierakonnakeskse EE juhatuse kaudu mingitesse era-ulmeprojektidesse kusagil Jordaanias ja Ameerikas, mingitesse mõtetutesse kateldesse, millede kasutegur on väiksem, kui neil vanadel. Raha läheb mingi Kreeka pankade aitamiseks .. samal ajal oma rahvas peab toime tulema, sest on sunnitud!

RMK saab kartellileppest hiigelkasumeid ja kuna on samuti juhatuse ja nõukogu kaudu otseselt seotud reformierakonnaga, siis vastavaid JOKK-skeeme kasutades kanditakse ka see raha kuhugile tundmatusse paika meie riigi saetööstust ja muud tööstust hävitades.

Need on vaid mõned näited.

Päästjad, medtöötajad, politseinikud ja õpetajad, kui riigi tegelikud aluse panijad peavad leidma raha koondamiste ja asutuste likvideerimise kaudu enda alles jäänud inimeste mõne protsendise palgatõusu jaoks ja sealjuures jätkub ministritel, kantsleritel ja muudel bürokraatidel ülbust reformarite jonni ajada ja riik põhja lasta.

Sa Siim pole vist kuulnud vanarahva tarkusetera, et mida rikkamad on riigi kodanikud, seda rikkam on riik.

Ups, unustasin ära, meitel loevad vist suured juhid, et nemad ongi see riik ja rahvast on vaid siis vaja, kui makse peab maksma või siis, kui toimuvad valimised, millede rahastamise skeemid on juba ammu rahvale selged.

Ahh jaa, need pankade skeemitamised ja maksuvabalt riigist rahade välja kantimised .. see kisub sinna ulme valdkonda või.

Sama on tööstuste kasumitega, mida tootmisesse investeeritakse minimaalselt ja mille väljamaised omanikud samuti maksuvabalt minema kandivad ...

Ohh-ehh .. kütusekartell annab veel oma osa majanduse hävitamisesse.

Riigi kaitseväe skeemitamistest ma parem ei räägi, see asi kipub siis juba päris ropendamiseks.

Ja see kõik toimub võimuringkondade heakskiidul. Ega rahvas pime ja kurt pole, nii et ära aja soga suust välja.

 

Siim

#2823 Re: Re: Re: Kuule Siim kloostri tagant metsast

2012-03-08 19:10

#2822: metsast sügavast - Re: Re: Kuule Siim kloostri tagant metsast

 

Kuule ära hakka pilduma kümmet x-teemat siia. Kui sa süüdistad selles kõiges Ansipit, siis sa oled omadega ikka sügaval metsas. Selle jutu põhjal võiks arvata, et Eesti kaotas iseseisvuse juba vähemalt 10 aastat tagasi ja rahvast kiusatakse taga.

Veiko Rämmel

#2824 Re: Re: Re: Re: Kuule Siim kloostri tagant metsast

2012-03-08 19:30

#2823: Siim - Re: Re: Re: Kuule Siim kloostri tagant metsast

Siim, nii ongi. Alates meie EL-i manipuleerimisest REF-i ja RP poolt.

Siim

#2825

2012-03-08 19:46

Mees, tule piibli kaante vahelt välja. Kõvasti oled ajupesu saanud.