AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#76

2011-11-21 17:28

olen vasinud sellest......

Külaline

#77

2011-11-21 17:28

p........

Külaline

#78

2011-11-21 17:46

taisti nous
Jeh

#79 Re:

2011-11-21 17:55

#8: -

Aga kuidas sa elad? Räägi meile. Tundub, et suudad ju. Ehkki pole ilmselgelt elamisväärne elu.


Külaline

#80

2011-11-21 17:57

Ei ole.

Külaline

#81

2011-11-21 18:09

Ansipi puhkusele

Külaline

#82

2011-11-21 18:19

Абсолютно согласна со всеми пунктами обвинения , предъявленными господину Ансипу, в этой петиции. Г.Гофман.

Külaline

#83

2011-11-21 18:38

veel aastal 2006 tundisn ennast Eesti riigis vajalikuna. ei olnud nii suurt tööpuudu, olid plaanid tulevikuks. hetkel ei ole kindel Oma riigi tulevikus. raske prognoosida oma elu vähemalt kolmaks aastaks.Töötan ametlikult, palk umbes 600 euri, aga võrreldest teiste euroopa riikidega elu sama kallis. Jäärgmise paari aasta jooksul kui olukord ei muutu radikaalseks plaanis ära sõita. Riigikogu veadest ei hakka rääkida. Suurim viga on loobumine vene gaasimagistraalist.

Külaline

#84

2011-11-21 18:42

Normaalne, kuid ma arvan et isegi 30000 allkirja on siinkohal hüüdjahääl kõrbes kahjuks.
Ansip meie riigi pekki keerab!!!

Külaline

#85

2011-11-21 18:52

tahan elama kui normaalne inimene aga ei loom
kummitus

#86

2011-11-21 19:02

Ansip ei ole pealik, Ansip on vasall, saage aru. Ta tuleb minema lüüa kindlasti, nagu ka Laar, Kallas, Savikas jt. Aga nad on vasallid, vabamüürlik-judaistliku süsteemi vasallid. Tõenäoliselt pole nad sellest esialgu isegi aru saanud, nii kaval on see kõik. Nüüd aga ei ole neil lihtsalt enam võimalik süsteemile selga pöörata, nad hukkuks ise. Ansipi personaalküsimuse lahendamine ei lahenda küsimust kuidas vältida uute taoliste vasallide esilekerkimist. Rahaga kinnimakstavaid tuulelippe. Kes sisuliselt on meie turjal kupjad ja vereimejad. Või teab keegi head retsepti?

Külaline

#87

2011-11-21 19:10

Nõus....

Külaline

#88

2011-11-21 19:53

ЧМО

Külaline

#89

2011-11-21 21:07

Все беды странны из-за Ансипа

Külaline

#90

2011-11-21 22:01

olen nõus härraga Veiko Rämmel ja Alar Sudak
reetmine

#91 Re: Re: Veiko Rämmel

2011-11-21 22:08

#73: Veiko Rämmel - Re:

kas on parem, siis surra kodumaal nälga?

Veiks

#92 Re: Re: Re: Veiko Rämmel

2011-11-21 22:17

#91: reetmine - Re: Re: Veiko Rämmel

Maitse asi, ma ei ole kunagi osanud ilma võitluseta surra. Mis teha, võitlema õpetati, kuid alla andma mitte. Samas tean oma kaasmaalasi, kahjuks on palju neid kes Teie moodi mõtlevad ja see asja tuksi keerabki.

Kui kõik või enamus võitleksid selle jama vastu, siis saaks veel asja. Kahjuks võitleb tühine vähemus ja .....Ma siiski arvan, et mul on kui mitte muud, siis vähemalt moraalne õigus "põgenikele" nende argust ette heita ning allaheitlikkust. Mine tea, äkki hakkab mõni veel mõtlema ja ühineb.

 

Olge hoitud!

keegi

#93 Tühi töö ja vaimu närimine on see petitsioon

2011-11-21 22:26

Proovida ju võib,kasvõi ärritamiseks,aga ei ole nõus mõnede asjadega,nimelt raudtee tagasi ostmise otsus oli õige ja seda tänu Savisaarele,teiseks ei usalda Indrek Tarandit.
See on nõrk argument,et pole olnud komparteis ei tema ega ta perekond.
Tegelikult on ta ju ise ütelnud,et jagab Ilvesega samu vaateid jne,
Ansip ja Ilves,paar parajaid.
Ansip üksi ei oleks midagi saanud kordasaata,kui teda poleks toetanud IRL ja sotsid.
Süstemaatiline vastandumine tugevale opositsiooniparteile,oli peamine liberaalide edu võti.
Viimse lahingu võidu tagas E-valimiste läbisurumine.
Vabatahtlikult ei astu see diktaator iial tagasi.
Trükkige neid petitsioone palju tahes.
See kõik on tühja tuule tallamine.
Muidugi oleks võimupööret väga vaja.

Külaline

#94

2011-11-21 22:32

Подписываюсь, под каждым словом.
Veiks

#95 Re: Tühi töö ja vaimu närimine on see petitsioon

2011-11-21 22:40

#93: keegi - Tühi töö ja vaimu närimine on see petitsioon

Sul on suures osas õigus. Kui ma kogu poliitkartellis kedagi veel vähem usaldan, siis on see kogu Eestimaa ja Eestluse reetur super-hüperdemagoog ja populist Savisaar. Kogu nende vastandumine Ansip versus Savisaar on osav trikk, ma ei välistaks kokkulepet. Mõlemal tegelasel puuduvad absoluutselt põhimõtted ja moraal. Kui mõni kesik arvab, et see petitsioon on loodud nende poliitika toetamiseks, siis ta eksib rängalt. Kuid kui nad soovibvad toetada, siis palun väga.

Tsiteerides Pühakirja : "Vaata, ma loon midagi uut, see juba tärkab, kas te ei märka?"  Seega me vajame täiesti uut jõudu uutel alustel. Vanad on kõik võta üks ja viska teist.

Tarand on vaid üks variant, mõttevälgatus kui soovite, sest ma tõesti ei näe olemasolevatest kedagi teist? Kuid, elame näeme. Selgitus tuleb peatselt vast nädala jooksul.

Andrus K

#96 fking kommunistiraibe!

2011-11-22 00:11

Kusjuures see mu.n on peaminister juba nii kaua olnud, et ma pidin googeldama, kes oli enne teda peaminister. See ei ole normaalne ja kohane demokraatlikule riigile. Pigem sobib selline valitsemistiil venemaale ja valgevenele. aga noh, teada ju on, et ansip on endine KGBlane ja poiltruk, nii nagu ka enamus tema kolleege velgevenes ja venemaal.

Külaline

#97

2011-11-22 00:45

DOSTAL.

Külaline

#98

2011-11-22 06:07

no comments

Külaline

#99 VEIKO RÄMMEL: PETITSIOON ANSIPI TAGASIASTUMISE NÕUDEGA ON KOGUNUD 336 ALLKIRJA

2011-11-22 07:46



Üleeile õhtul avaldatud petitsioon nõudmaks Ansipi ja REF taganemist võimult on hetke seisuga kogunud 336 allkirja (vaata statistikat). Eile tegi ka TTV ühe algatajaga Sudak Alariga intervjuu, ilmselt ei ole vaja imestada, et ülejäänud meedia; ERR, Kanal 2, TV 3 vaikib nagu haud. Nad on REF-i truud käsilased ju ja abiks Eesti hävitamise teel.

Tänane olukord peab muutuma, Eesti on Ansipi juhtimisel teel stagnatsiooni ja hävingusse. Kõiki olemasolevaid poliitilisi parteisid saaks iseloomustada väitega - võta üks ja viska teist. Neil ei ole sisulist vahet. Seni kuni töötab OLEMASOLEV MANIPULEERIV VALIMISSEADUS, seni ei ole lootust. Just see vajab esimesena muutust majoritaarseks (otsevalimised). Me vajame legitiimset võimu.

Üks viga vajab õiendamist. Nimelt on jäänud mulje, et Keskerakondlased arvavad, nagu toetaks Ansipi tagasiastumise nõue nende poliitilist kurssi. See ei ole nii. Eespool sai mainitud, võta üks ja viska teist. Me vajame uut laiapõhjalist poliitilist jõudu, mis suudaks otsustusprotsessi kaasata terve kodanikkonna, mitte ainult erakondade ladvikud ja tagatoad.

ÜHINE PETITSIOONIGA

ÜRITUSE LEHT FACEBOOKIS

Külaline

#100

2011-11-22 09:05

Я надеюсь, что мой голос поможет изменить жизнь в Эстонии в лучшую сторону! С письмом согласен, здесь не вижу никаких оправданий. Передайте власть другим и мы все увидим разницу!