Õigus kasvatada last tervislikku elustiili järgides

See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-30 16:32


See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-30 17:11


See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-30 18:27


See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-30 18:42


See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-30 18:49


See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-30 19:11



Külaline

#57

2012-05-30 19:15

Inimesed! Ärgake!
Silver

#58 Re:

2012-05-30 19:20

#55: Õpetaja -

Raamatupoes on müügil faktidega raamat "Vaktsineerimise alternatiivid"  head lugemist!

See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-30 19:24



Külaline

#60 Tirinipi

2012-05-30 20:30

Nipitiri - millele sa toetud oma väites? Õhtulehte lugesid? Ravimitootjate promo www.vaktsiin.ee? Vaktsiinide loomine ei ole mitte ühtegi haigust maailmast kaotanud, vaid vastupidi hoiavad neid haigusi elus. Võtame suvalise näite...kui Eestis alustati punetiste vastast vaktsineerimist (1992.a.lõpp), hakkasid punetised tänu elusvaktsiinile niimoodi levima, et haigestunute arv 1500-lt inimeselt aastas suurenes
23 000-le (!!!) inimesele aastas. Iga teine inimene sajast põdes tol aastal punetisi. 23000 haigestunud on punetiste epideemia ja seda kõike tänu sellele, et noor EV kirjutas kuhugi alla ja ostis sisse leetrid-punetised-mumps vaktsiini. Kahju, et leetrite ja mumpsi kohta pole tolle aja statistikat kusktilt võtta, aga ilmselt oli seis sama. Punetistesse haigestumine oli juba eelnevalt vähenemas aasta aastalt ja siis selline tagasilöök. Oli meile siis seda vaja? Tean rasedat naist, kelle laps sai punetiste vaktsiini ja tänu sellele haigestus ema ka ise punetistesse (olles eelenvalt vaktsineeritud) ning tänu sellele kaotas oma oodatava lapse.
Maailm ei ole must-valge ja vaktsineerimine tähenda, et 1+1=2.

See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-30 21:23



Külaline

#62

2012-05-30 22:39

On täiesti mõistetav, et kui info tundub šhokeeriv, siis pigem eitatakse selle tõsidust läbi roosade prillide...


Mõned lingid lugemiseks:

Kas vaktsiinid põhjustavad rohkem haigusi, kui nad ravivad?
http://naistekas.delfi.ee/kirevmaailm/uudised/kas-vaktsiinid-pohjustavad-rohkem-haigusi-kui-nad-ravivad.d?id=4772549

Ravimifirma eksjuhi paljastus
http://ap3.ee/article/2011/12/3/ravimifirma-eksjuhi-paljastus

Euroopan EHEC-tartunnat: e. coli -bakteeri jalostettu tappamaan.
http://anjaseitakumpu.puheenvuoro.uusisuomi.fi/75356-euroopan-ehec-tartunnat-e-coli-bakteeri-jalostettu-tappamaan

Euroopa Nõukogu terviseboss: seagripipandeemiat õhutasid ahned ravimifirmad!
http://www.ohtuleht.ee/361937

Uuring: gripivaktsiini toime kohta puudub tõestus.
http://www.ohtuleht.ee/367134

Aspartaam - valge surm.
http://www.vabamotleja.info/index.php/vandenou/72-aspartaam-magus-surm

Paraweb foorumis aruelu - Mürgised vaktsiinid.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2341

Illuminaatide massimõrvarlik meditsiin.
http://www.aigarsade.com/Illuminaatide_massimorvarlik_meditsiin.pdf

Külaline

#63 Re:

2012-05-30 23:11

#62: -

Delfi naistekas, SL Õhtuleht ja Illuminati vandenõule põhinev tekst sellest, kuidas morfiinist 100 korda tugevamat valuvaigistit müüakse pulgakommina - tõsiselt mõistlik ja teavitav tekst. Olge mõistlikud!

See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-30 23:57


See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-31 01:34


See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-31 09:47


See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-05-31 11:51


päikesekiir

#68 Rahu, rahu, rahu...

2012-05-31 12:34

vaadates neid viimaseid kommentaare tuleb välja, et mõnedel on siiski raske aru saada, et on võimalik ka teisiti elada, võttes ise vastutuse enda elu ja tervise üle. Mina olen näide sellest, kuidas on võimalik tänu eluviisi ja toitumismuutustele elukvaliteeti oluliselt tõsta. Ei aidanud mind arstid ega miski muu, ainult oma keha oli kõige suurem õpetaja, mis on minu jaoks õige ja mis mitte. Olen nüüdseks üle 10 a vegetaarlane olnud ja viimased aastad ei tarbi ka enam piimatooteid (kui siis minimaalselt ja väiketalust pärinevaid). Varasemad terviseprobleemid on nüüdseks unustatud. Ülejäänud pere ja lapsed elavad samamoodi, sest nemadki on aru saanud, et nii on parem. Väiksem laps ka vaktsineerimata. Pole kunagi haige olnud, kuigi käib lasteaias ja suhteme ikka teise inimestega :-). Seega ei näe ma tema puhul küll vajadust mingiteks süstideks. Mina arvan, et see petitsoon on väga vajalik inimeste üldise informeerituse tõstmiseks - saab ka teisiti elada, ja vahest veelgi paremini (s.t tervemalt). Tublid inimesed, kes need teemad päevakorda on tõstnud. Sest see on ikka absurdne küll, kui Terviseameti eestkostel nt lasteaia või kooli tüüpmenüü on üksluine mannapuder, makaronid, viinerid, hakkliha kapsaga... see on kõige odavam ja teisiti ei osata. Aga lapsed on üldiselt väga haiged, kui vaadata peresid, kes teevad täpselt nii "nagu arst käskis või telekast keegi ütles, et nii on vaja". Leian, et oma kogemus on see, millele toetuda saama. Ja ei maksa kuri olla, sest negatiivne mõtlemine mürgitab veel kõige enam... Nii, et tasub olla hoopis ettevaatlik oma sõnadega :-) Olge terved! Valgust ja armastust teile kõigile!
Kaija

#69 Tervisliku elustiili kasud

2012-05-31 14:04

Mina olen toortoidul paranenud kõigist oma terviseprobleemidest mille vastu tavameditsiin ei pakkunud mulle töötavaid lahendusi. Olen olnud lapses saati ülekaaluline, kannatanud migreenide ja akne all. Nüüd olen üle poole aasta taimetoitlane. Olen kaotanud 25 kilo ja sellega koos akne, migreenid, rasvase naha/juuksed, keskendumise raskused, valuliku menstruatsiooni, hüperglükeemia, candida ja depresiooni. Ma olen olnud rohkem kui südamest tänulik oma emale kui tema juba oleks olnud teadlik sellest, et toit on ravim. Samuti olen näinud oma elu jooksul lapsi kes on peale vaksiini jäänud raskelt haigeks ja olen näinud seda valu mida see vanematele põhjustab. Oleks äärmiselt ebaõiglane kui ema karistatakse oma lapse teadlikult armastamise eest.
A

#70

2012-05-31 14:51

Õigem oleks vist kogu see arutelu maha võtta. Nagunii ei vii see kuhugile ja ei pööra kedagi teiseks.. Lihtsalt pidev titaanide põrkumine ja hoiak, et on kas minu arvamus, või on valearvamus. Jumala eest, keegi ei hakka kätt ette panema, kui sa oma last vaktsineerid või planguvärve sisse söödad- sina seisad silmitsi hüperaktiivsuse, allergiate ja muu jamaga, mitte meie( ja annaks jumal, et mitte midagi veel hullemat). Ja meie täpselt samamoodi seisame silmitsi B hepatiidi ja tuberkuloosi ja muude jamadega. Naeruvärne muidugi nende viimase kahe vaktsiini juures on see, et vaktsiinid on ainult ühele tüvele. Tüvesid aga on väga mitmeid ja kordades hullemaid:)
Mida siin vaielda on, ma aru ei saa. Lihtsalt leppige, et on inimesi, kes ei mõtle nii, nagu sina ja elu lähebki edasi.
nipi

#71 Re:

2012-05-31 20:09

#70: A -

Just nii mõtlen ka mina, et on inimesi kes mõtlevad teisiti ja tahavad teisiti elada- miks siis nõuda kõigile ühesugust? Mina tahan oma lapsele antibiootikumravi kui ta põeb rasket sooltepõletikku, tahan tilgutit ja arstiabi täies mahus. Nohu saan kodus ravida ravimtaimede ja auruga. Jumal tänatud, et meil on tänapäeva meditsiin, mis võimaldab seda mulle.  No milleks minna arsti juurde kui teda ei usalda, mine siis refleksoloogi või homöopaadi juurde. Vaba maa! Siiani on minult alati ravi osas arvamust ja nõusolekut küsitud- olen öelnud mõnikord ei ja öelnud ka jaa. Mis iskud need küll on keda VÄGISI ravitakse? Tõesti ei usu, et see Eestis võimalik on.


Külaline

#72

2012-05-31 21:01

Loodan, et kõik ei jää vaid sõnade tasemele ja võetakse lisaks midagi ette ka poelettidel oleva kaubaga. Mõistan, see ei ole lihtne, kuid on eluliselt tähtis. Haigeid, ka lapsi, on tõesti jube palju.Tegelikult pole vaja maailma lõppu, inimesed kahjustavad end ise.

Külaline

#73 haritud vanaema

2012-05-31 22:20

lapsevanemad sageli ostavad lastele ise ka viinereid, magusaid jooke, küpsiseid jms.Alustage, armsad lapsevanemad iseendist.Aga see vaktsineerimise vastane jutt kipub olema üks jama, tasuks ennast hoolikalt harida selles suhtes.Kui mõnele on vaktsiin olnud kahjulik, siis miljoneid on vaktsiinid päästnud rasketest haigustest, nii et tuleks ikkagi arukas olla. Minu tervise soovitus: ärge peske oma lapsi duššigeelidega, need tõesti võtavad maha immunsust.Lihtsalt peske sagedamini lapsukesi tavalise sooja veega või veidike võib lasteseepi ainult määrdunud kohtadele, mitte üle kogu keha. Mina ei kasuta duššigeele juba 5 a ja mul on kadunud higi ja kehalõhnad.Aga vee all käin iga hommik ja õhtu: sooja veega ja seejärel külmaga üle loputada.Tugevdab immunsust väga hästi!!südamest parimat soovides.

See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-06-01 00:19


See postitus on eemaldatud selle petitsiooni autori poolt (Näita detaile)

2012-06-01 11:05