ESM rahvahääletusele!

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni ESM rahvahääletusele! jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#176

2012-08-05 21:20

Kreeklased saagu ise hakkama.

Külaline

#177

2012-08-05 22:35

ESM-ga ühinemine välistab täielikult Eesti edasise rahandusliku = riikliku iseseisvuse.
Eesti ptipp-poliitikute jõuline surve sellel suunal tundub mõistusega kodanikule uskumatult vastutustundetu!
ESM poolt kehtestatud õiguslikud tingimused oma organisatsiooni siseselt, erinevad diametraalselt liikmesriikide otsustajatele kehtestatud tingimustest, olles uskumatult diskrimineerivad viimastele. ESM, kui institutsioon, püüdleb määramata ajaks absoluutsele ülimuslikkusele ja selle liikmete asetamisele väljaspoole igasugust seadust ja vastutust.
Seni EU kogu struktuur, ülesehitus ja funktsioon olnud rajatud DEMOKRAATIA põhimõtetele ja toimimisele, mistõttu maksimaalselt diskrimineeriv õiguste ja kohustuste jaotumine Euroopas kõlab täiesti absurdsena.
Kõik õigused ja volitused ühele poolele - kõik kohustused ja igasuguste volituste puudumine, teisele poole.....
Ükski tervemõistuslikult juhitud liikmesriik ei saaks vabatahtlikult nõustuda selliste tingimustega.

Külaline

#178

2012-08-06 02:06

Keep the brave and beneficial struggle for all other EU countries who are democratically handicapped.

Külaline

#179

2012-08-06 06:45

Ei nõustu võimalusega muutuda eluaegseks võlglaseks

Külaline

#180

2012-08-06 14:08

Allkirjastatsin küll selle petitsiooni, kuid hoolimata sellest, kui paljud eestlased seda teevad, valitsus ei kuula rahva häält nagunii.Nende jaoks on rahvas lihtsalt keegi, kes maksab kinni nende luksusliku elu ja teda kuulama ei pea valitsus ometi.Rahva nõudmistele nad lihtsalt vilistavad.

Külaline

#181 Re:

2012-08-06 17:19

#16: -  

 Ei tea miks see logisev Euroõudus säilima peaks?


Külaline

#182

2012-08-06 22:29

EI Euroopa Ühendriigile, .... ahju !

Külaline

#183

2012-08-07 01:02

See ESM koorib meil leiva käest ja püksid jalast, andes selle solidaarsuse või stabiilsuse sildi all niigi rikastele riikidele ja veel rikkamaile pankureile. Edu ja kainsust selle üle otsustamisel!

Külaline

#184

2012-08-07 04:28

www.ulmefilm.ee

Külaline

#185

2012-08-07 18:27

Olen Kreekas ja näen, mis siin tegelikult toimub: kaardimakse on haruldus, kõik elu toimub sularahas. Kahtlane? JUST NIMELT!

Külaline

#186

2012-08-07 18:29

Soovitan veeta puhkus Kreekas, et saada hea ülevaade siinsest majanduslikust ja poliitilisest olukorrast riigis.
Linad on Leos

#187 Re:

2012-08-07 19:17

#15: Lea -

Kas Teie ei käi valimas, sest valimas käib ka tuntud pedofiil? Äkki ütlete kodakondsusest ka lahti, sest pedofiil on sama riigi kodanik?


Külaline

#188

2012-08-08 11:55

Rahvas=võim!

Külaline

#189

2012-08-08 15:48

Ärgake ometi Eestimaa inimesed! Kõik, kellele on kallis maa, kus me elame, olenemata rahvusest ja suhtlemiskeelest. Kuidas juhtus nii, et käpatäis korrumpeerunud tegelasi otsustab meie saatuse üle, meie laste tuleviku üle. Meid tahetakse maha müüa samuti, nagu seda tehti 1940 aastal, ainult ostjad ja hinnad on teised. Keegi ei tule meid päästma, seda peame tegema meie ise. Tuleme kõik Toompeale, olgu meid nii palju, et seal, mugavates toolides istujatele tuleks hirm nahka, hakkame juba üks kord ise otsustama , mis on meile hea, mis ei ole. Kaua võib kuulata neid lihvituid lauseid ja lubadusi, seda tühja möla? Tõuske ometi üles!!!
Otto

#190

2012-08-08 16:22

82-le Mis ajast rahvaküsitlus on kommunistlik asjaajamine? Lugege ajalugu. Kas te juhuslikult ise ei ole sealt kandist? Hakkame üks kord rääkima täishäälega.
Meid tõmmati EL-u mei enda kätega, napilt häälteenamusega- lubati ilusat elu - saime, mida tahtsime? Lubati, et Euro ei too kaasa elu kallinemist (vaatamata sellele, et ise nägime, kuidas läks teistes riikides) - kuidas on, saime jälle, mida tahtsime? Nüüd lõpuks tuli välja, et kogu see heaolu oli üks suur bluff, võlgu elamine. Kui targad mehed, ökonomistid hoiatasid kogu selle jama eest, kes neid kuulas? - kuulati iseõppinuid, hr J Ligi-taolisi poliitikuid. Kas te ka nüüd ei näe, et meid tahatakse järjekordselt maha müüa, nende ilusate sõnade taga on tühjus ja pimedus. Vana tarkus ütleb, et ei ole prohveteid oma kodumaal, aga elu näitab, et just enda maa prohvetid ongi ainsad, kes näitavad õiget teed, -tehke üks kord silmad lahti!

Külaline

#191

2012-08-08 17:59

Mina, Pilvi Salmin Eesti Vabariigi kodanik võta enda kanda Eesti Vabariigi poolt minu ja minu perekonna nimedele rahalisi ja muid kohustusi, sest ma ei ole volitanud EV riigikogulastele minu, Pilvi Salmin ja minu perega seotud õigusi rahaliste võtmiseks. Käesoleva dokumendi ma kinnitan eraviisiliselt notari juures. Ma olen tutvunud Eesti Vabariigi Põhisedusega, mistõttu pole õigust panna minu ja minu pere liikmetele käendaja kohustusi (ESM), sest mina, Pilvi Salmin /alias: Blankin/ olen vaba EV kodanikuna sündinud ja oma õigusi ma ei ole andnud ära. Teadaolevalt on minu esivanemad elavanud Eesti territooriumil alates 1595. aastast. On võimalik sellest täiendavalt lugeda Moora "Peipsimaa etnilisest ajaloost" , Allkiri notariaalselt kinnitatud
Pilvi

#192

2012-08-08 18:00

Mina, Pilvi Salmin Eesti Vabariigi kodanik võta enda kanda Eesti Vabariigi poolt minu ja minu perekonna nimedele rahalisi ja muid kohustusi, sest ma ei ole volitanud EV riigikogulastele minu, Pilvi Salmin ja minu perega seotud õigusi rahaliste võtmiseks. Käesoleva dokumendi ma kinnitan eraviisiliselt notari juures. Ma olen tutvunud Eesti Vabariigi Põhisedusega, mistõttu pole õigust panna minu ja minu pere liikmetele käendaja kohustusi (ESM), sest mina, Pilvi Salmin /alias: Blankin/ olen vaba EV kodanikuna sündinud ja oma õigusi ma ei ole andnud ära. Teadaolevalt on minu esivanemad elavanud Eesti territooriumil alates 1595. aastast. On võimalik sellest täiendavalt lugeda Moora "Peipsimaa etnilisest ajaloost" , Allkiri notariaalselt kinnitatud
Pilvi

#193

2012-08-08 18:10

Mina, Pilvi Salmin Eesti Vabariigi kodanik EI võta enda kanda Eesti Vabariigi poolt minu ja minu perekonna nimedele võetud rahalisi EV riigi poolt ja muid kohustusi, sest ma ei ole volitanud EV riigikogulastele minu, Pilvi Salmin ja minu perega seotud õigusi rahaliste kohustuste võtmiseks. Käesoleva dokumendi ma kinnitan eraviisiliselt notari juures. Ma olen tutvunud Eesti Vabariigi Põhisedusega, mistõttu pole õigust panna minu ja minu pere liikmetele käendaja kohustusi (ESM), sest mina, Pilvi Salmin /alias: Blankin/ olen vaba EV kodanikuna sündinud ja oma õigusi ma ei ole andnud ära. Teadaolevalt on minu esivanemad elanud Eesti territooriumil alates 1595. aastast. On võimalik sellest täiendavalt lugeda Moora "Peipsimaa etnilisest ajaloost" , (Redigeeritud dokument allkirjastatakse notariaalselt)

Külaline

#194

2012-08-08 21:44

Tegelik demokraatia ongi ainult otsedemokraatia , kus kõik inimesed ise otsustavad seaduste ja reeglite üle, mille järgi elada , mitte väike kildkond valimistel välja valitud isikuid , kus enamik rahvast on otsuste vastuvõtmisest alati kõrvaldatud. Otsuseid vastu võttev ja kehtestav kildkond võib alati teha selliseid otsuseid, mis on kasulikud neile endile, aga kahjulikud enamusele rahvast , sest rahva enamusel pole seaduste vastuvõtmise ,muutmise või kehtetuks muutmise üle absoluutselt mitte mingit otsustusõigust.

Külaline

#195

2012-08-09 02:10

ESM Mitte Vastu Võtta!

Külaline

#196

2012-08-09 04:07

Kui ESM'i toetus korda läheks ilma hääletamata, see näitaks et valitsus on panganduse orjuses. ESM ei ole muud kui maksumaksjate õõnestamine sestap raha ei lähe iseseisvate riikidele, vaid leiab aset ainult pankades millest panganduse kasiino mängijaid loomulikult rõõmustab.

Külaline

#197

2012-08-09 06:35


Minu teada tuleks ka rahvaga rääkida ja see rahvahääletusele panna.

Külaline

#198

2012-08-09 10:37

ESM küsimuse otsustamise õigus peab olema rahva õigus.Oleme euroala vaesem riik.Eesti alampalk on 290 eurot.Samal ajal on see näitaja kolm korda suurem. Kreekas.Kui rikkad riigid ei oska eluga toime tulla,siis pole vaesel eesti riigil mingit kohustust neid aidata.

Külaline

#199

2012-08-09 12:58

Ei usu ühtegi Ansipi Ligi või
Ilvese sõna ega tegu ......

Külaline

#200

2012-08-09 14:21

Ma ei näe hetkel muud lahendust, kui 30. augustil rahvamassiga Toompeale pääs blokeerida. Nii, et need dalmaatslased sinna hääletusele ei pääsekski. Paar tuhat inimest ja isegi politsei ei saaks meid laiali ajada.