ÜLESKUTSE!

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni ÜLESKUTSE! jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#1

2013-11-25 18:53

Arvan, et see petitsioon on ÄÄRMISELT vajalik. Ma isegi ütleksin, et seda oleks võinud varem teha. Aga kes teeb, kui mitte meie ise. Jah, ma lisan, et eks ma püüa kommentaariumides esineda toetusega analoogsetele mõtetele, aga vahel on tunne, et tsensorid on kallutatud jõud, kes minu n.ö. sääsehammustuse kustutavad, aga leebelt öeldes venemeelse parmu torke alles jätavad.

Külaline

#2

2013-11-25 19:32

28-l Novembril saab 95 aastat Vabadussöja algusest, milles vöitlesid meie vanaisad ja vaarisad välja piirilepingu ja mis meil ainukese seadusliku lepinguna ka maailmale ette näidata on. Tänase korrumpeerunud valitsuse sunnime tagasi astuma ja kuritegeliku piirilepingu poolt seisnud asjaosalised peavad riigireetmise eest vastust kandma täie määraga. Mälestame Vabadussöjas osalejaid sellega, et puhastame korrumpeerunud prussakate pesa seal Toompeal ja vötame taas tagasi oma vabaduse!

Külaline

#3

2013-11-25 19:45

Eks neid allkirju ole tuhandete kaupa varemgi kogutud, kuid postsovetlikus Eestis võimulolijatele on rahva arvamus otsekui hane selga vesi.
Selgeltnägija

#4 Re:

2013-11-26 19:58

#3: -

Kyll see vesi nende hanede selga tuleks muutub. Meie peame vaid oma parima andma! Petitsiooni allkirjastamata ja tähelepanuta jätnud inimesi hakkab tulevikus sydametunnistus piinama, kuna nad isegi ei proovinud omalt poolt midagi ära teha.


Külaline

#5 Mart Niklus

2013-11-27 20:02

Läti valitsus astus täna tagasi. Kas ja millal võiks sama toimuda ka Eestis? Põhjusi on enam kui küllalt.