MÄRGUKIRI EESTIMAA AVALIKKUSELE, PRESIDENDILE JA RIIGIKOGULE

hiireke

/ #157 Re: Veiko Rämmel

2011-08-30 11:53

#3: Veiko Rämmel - Veiko Rämmel

Tead,ma olen üksik naine ja ei näe kusagil mehi,kes tahaksid minuga abielluda.Aina tahetakse seksida,aga perekonna loomine ei ole mitte kunagi jututeema.Aina lobajutt ümber riista ja augu.Mulle tundubki,et me oleme mingi naljarahvas.kes ei tea isegi,mis ta tahab.Tahetakse nagu kõike proovida selles ahvatluste maailmas.Ka naisi.Ja kui naised pettuvad meestes ja usaldavad rohkem teist naist kui isast,kes suhelda ei oska,siis ma ei oska seda perverssuseks nimetada.Meie ühiskond on lihtsalt haige oma lääne ühiskonna pealiskaudse järeleahvimise tõttu.Sest see ei tule südamest.See on lihtsalt eputamine võõraste sulgedega.Haridust tuleb muuta ja meeste kasvatust samamoodi.Mitte patriootlikumaks,vaid perekesksemaks.Seks ei pea olema armastusest lahus.Kaasaegne masinastunud maailm teeb inimesedki masinateks,seksimasinateks.Loomulik möödunud sajandi inimese kasvatus on jäänud tahaplaanile suurest hirmust tehnilisest progressist maha jääda.Seepärast oleks vaja see probleem riiklikul tasandil tähtsaks teha ja paremaks sama moodi.Õigeid ideaale oleks vaja luua.Kui mehed on sajandeid tapnud üksteist,siis hakkab kätte jõudma aeg,mil nad kirglikult üksteist armastama hakkavad.Gruusia meeste rahvatantsu meenutades ei võeta seal nii valuliselt meeste embamisi ja musitamisi.Ja kui naised beibe kultuuri viljelevad ja mehed ei suuda Ken-ideks saada nende kõrvale,siis oleks vaja soovitada aina visa olla oma eesmärkide saavutamisel,küll need võlts-barbid oma maskid minetavad!