Lastekaitseseaduse eelnõu

Hurmaa

/ #159 Lastekaitse seadus

2014-11-04 08:23

Te olete uskumatud ! Mis seadused need on? Mõtelete natuke enne kui midagi teete? raha nälg on nii suur et ei saa enam muudmoodi hakkama kui hakata terroriseerima teisi? Laps ei ole riigi omand, mida kuradit saab riik talle pakkuda peale raha ??! , armastust saab pakkuda vaid pere, ja kui te soovite eesti ühiskonda stabiilseid ja hoolivaid inimesi siis jätke nende perede sukerdamine ja lõhkumine, enesetapjaid hakkab riik matma, mitte sugulased. Siis ei ole enam meie armast eesti riiki , vaid halame et oleme omaenda kodusõda lahti lasknud. Milleks teha asju nii keeruliseks ? Las Lapsevanem läheb õppima lapse kõrvalt, sest lapse kõrval on noored vanevanemad , kes hoiavad silmaterasid. Las lapsevanemad lähevad tööle pisipõnnide kõrvalt, sest nad taavad lapsele parimat, ja alati ei ole olemas isa. Ma ei kujutaks ette mida inimesed hakkavad tegema kui see läheb jõhkraks pere lõhkumiseks, see asi käib kohtust kohtusse, tekivad meeleavaldajad, tekib kodusõda. Ma ei soovi eestile halba, vastupidi , ma olen patrioot, aga ma ei tunne enam ära riigipäid , kes ei suuda otsustada adekvaatselt. kõik peaksid mõtlema oma perele enne kui kellegi teise pere lähed lammutama .. see ei ole naljakas, ja see ei ole ilus . Tunne häbi, see kes selliseid seduseid läbi tahab lükata. Sulle kes sa oled peredelõhkuja, mõtle kui sul on, või oleks pere, kas sa tahaks et sinu lapsed kodust ära viiakse , selleks et sina riigikogusse tagmikku saaksid nühkim minna, sina võid , aga tava inimene on mitte keegi ? Sina oled mitte keegi , sest uhkus tapab su enne kui sa arugi saad.

Mul on kahju ..... aga ma pakiks asjad ja pigem elaks venemaal, sest seal võib olla võimul kaks positsiooni , aga seal armastatakse lapsi ja jäetakse alles tallle tema lapsepõlv!