ARK-i Jõgeva büroo töö jätkumine

Jõgeva linnamajast

/ #11

2016-05-24 14:31

Olen seda meelt, et Jõgeval ei ole füüsilist bürood vaja. Või siis nii, et ta oleks vaid üks päev nädalas avatud. Ilmselgelt ei ole petitsiooni algatanud inimene kursis sellega, kui suur koormus büroos on. Kui ikka nädala jooksul on kokku kümnekond külastust, mõnel erilisel nädalal suisa paarkümmend (no kui on autokoolidega seotud) ning kui selle nimel peab riik üleval pidama bürood ja selle  meeskonda, peaks teema algataja olema piisavalt ikkagi majandusliku mõtlemisega, et aidata bürool tööd optimaalsemaks muuta või selle sulgeda. Liiatigi saab selle kümnekonna toimingu osas vägagi edukalt kasutada e-teenust. Ma kahtlustan, et teemaalgataja on võtnud tuld sellest, et Jõgevamaa võiks kuuluda Tartu alla ja seoses sellega kaotada iseseisvuse. Tõesti, tuleb ju asju hakata Tartuga kooskõlastama eelnevalt ja ei saa oma suva järgi enam asju teha, nagu siiamaani. Liiatigi seetõttu, et minu arvates on linnavalitsus ehitanud müüri linlaste vahele ja elab oma kivipalees muretut elu. Aga see elu hakkab muutuma ja esimese asjana sulgeb oma uksed Jõgeva ARK. Ning keegi ei kiusa kedagi, vaid tegemist on majanduslikult kalkuleeritud otsusega!