ESM rahvahääletusele!

Mõistus kutsub

/ #74 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-07-24 22:01

#70: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ma vastasin teisele kommentaarile ja ei kavatse samu asju pidevalt lahata, mil ei ole ka antud teemaga mingit pistmist. Lisan vaid enam nii palju, et neid eurotoetusi võib ka sada miljardit olla. Ega, siis sealt neid -abistamise- summasid näpistada saa. Tuleb ikka ise laenu võtta, sest mujalt seda raha võtta ei ole. Kas sina oled valmis laskma Eestil võlgadesse uppuda, et suurest solidaarusest aidata meist rikkamaid maid? Ning tuletaks meelde, kaasmaalane, et ESM seob meid väga karmi süsteemiga, mis võib meilt väljapressida raha ILMA ajaliste ja numbriliste piiranguteta.

Lubage mul küsida, kas te kannaksite mulle üle 75 000 eurot? Noh, nüüd on masu ja puha ning ma....ütleme, et mängisin kasiinos kõik oma vara maha. Äkki näitaksite solidaarsust? Ja siis olete nii lahke ja kirjutate alla ka ühtlasi lepingule, mis sätestab, et kohe kui ma teada annan, et mul on jälle X summa võrra raha vaja, siis teil on kohustus seitsme päeva jooksul see raha üle kanda. Ahsoo ja selline väike seik on ka veel, et teie lapsed jäävad ka sellega seotuks. See leping on tähtajatu. Ärge oma naise ega perekonnaga nõu pidage, nad on ebapädevad, et asja sisu mõista ja lastega ka ära räägi, nad on lollid. Lihtsalt pista allkiri alla ja korras. Nõus?