Uus perearst Kohilasse

Quoted post

Endine Kohila elanik

#11 Ta pole ainus

2014-09-04 12:57

Minu andmetel on Kohilas veel üks perearst, kelle tegude ( ja tegematajätmiste) üle ma alalõpmata imestada saan. Minu aus arvamus on see, et Kohilasse oleks lausa 2 uut perearsti vaja.

Vastused


Külaline

#59 Re: Ta pole ainus

2014-09-10 14:35:00

#11: Endine Kohila elanik - Ta pole ainus 

Isiklikult Maud ei tunne, kuid võin enda kogemustest väita, et ta pole tõesti ainuke perearst Kohilas, kes oma tööd korralikult ei tee.

Ei tulda kodusele visiidile, kuigi laps on väga haige ja saadetakse ravimid koju kohale. Hiljem kui laps viidi haiglasse, sest asi läks hullemaks, öeldi haiglast, et need ravimid tegid asja hullemaks ning laps oleks võinud hommikuks surnud olla. Perearst määras ravimid lihtsalt sümptomite järgi.

Valudega, mis vahel harva tekivad, kuid tekitavad hingamisprobleeme on vastatud, et ''Ma ei saa praegu teid aidata, kuna teil pole praegu valus''. Valu kestabki max 1 min ja seda ei saa ise endale tekitada, et perearstile näidata.

Seega võiks tõesti lausa mitu perearsti Kohilasse tööle asuda ning just nooremapoolsed, kes tahavad aidata ja naudivad oma tööd. Ise enam väga perearsti juurde ei kipugi, sest tean, et targemaks ma seal ei saa, mida on kurb tunnistada. 
Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...

Facebook