ESM rahvahääletusele!

Quoted post

Georg

#115 Re: Re: Re: Re: Re: Re: kuritahtlik petitsioon

2012-07-29 15:21

#114: Nemo - Re: Re: Re: Re: Re: kuritahtlik petitsioon

Mul on siiralt rõõm, et teiesuguseid Eesti riiki ja seadusliku valitsust vihkavaid inimesi on vaid käputäis, kes ei suuda õnneks ühiskonna arengut pidurdada. Vingumise asemel tehke parem rohkem tööd ja looge uusi väärtusi, uskuge teie elu läheb paremaks, samuti ei jätku piisava hõivatuse korral aega riigivastaseks tegevuseks. Toote nii endale kui ka ühiskonnale kasu.

Vastused

Nemo

#116 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kuritahtlik petitsioon

2012-07-29 15:38:08

#115: Georg - Re: Re: Re: Re: Re: Re: kuritahtlik petitsioon

Oh, teid, Georgikene. Või, et vähe? Mine viska valimistulemustele pilk peale. Ega ikka suurem osa inimestest ka selle haleda 63% juures, kes valimistel käisid, ei toetanud ühelgi moel Reformi. Reformierakond ei võrdu Eestimaa. Ja ma usun, et see teine 75 000 inimest, kes oli võtnud kindlaks plaaniks Eestist lahkuda (ja kellest üle 40 000 oli selleks ka juba plaane teinud ühe uudise järgi), pole suured Reformierakonna armastajad. Võim hakkab pähe ja sellest on raske loobuda. Selles suhtes on Eestil omajagu ühist Venemaa ja Süüria võimudega. Ja teie retoorika järgi otsustades oleksite ka õnnelik kui ka meie võim oma rahva vastu relvad pööraks. Muuseas, luba ma annan teile natuke nõu: ad hominen kommentaaride asemel üritage palun argumenteerida ja vastata väljatoodud tõsiasjadele Eesti poliitilise- ja valimissüsteemi kohta. Ehk oleksite, siis mõnevõrra tõsiseltvõetavam.

sass

#205 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kuritahtlik petitsioon

2012-08-14 13:23:53

#115: Georg - Re: Re: Re: Re: Re: Re: kuritahtlik petitsioon

See demagoogia on minule isiklikult tuttav veel nõukogude ajast!! ``JÕUDU, POLITRUK!!!