Petitsioon Laine Randjärve lahkumiseks Viimsi vallavanema ametist

Kommentaarid

#206

Allkirjastan

Katrin Krass (Tallinn, )

#207

Allkirjastan, sest nõustun, et Laine Randjärv peaks ametist tagasi astuma.

Kerti Plakso (Harjumaa, )

#217

Julged pealiskaudselt otsustada, julge ka vastutada.

Piret Vahter (Viimsi vald, )

#229

Ta ei sobi Viimsi vallavanemaks!

Liis Rostin (Viimsi, )

#243

Pr Randjärv käitus ebaadekvaatselt intsideti käsitledes. Mitmed inimesed väidavad, et Vald oli koguaeg informeeritud olnud aga juu vast ei viitsitud e-kirja/e-kirju lahti klikata. Mina Merivälja elanikuna ei julgeks saata oma last Viimsi koolidesse, kui seal selline valla juht on.

Rein Marandi (Tallinn, )

#245

Leian, et Laine Randjärv peaks poliitikast üldse taanduma. Kui Reformierakond tahab, et neid üldse tõsiselt võetama hakataks, siis alustuseks vaadaku üle oma liikmed.

Marika Mägi (Tallinn, )

#252

Allkirjastan Haabneeme koolile halva maine tekitamise ja ebaõiglaselt vallandatud Haabneeme kooli direktori pärast.

Hille Kivisaar (Haabneeme, )

#272

Allkirjastan, sest pole rahul Laine Randjärve suhtumisega vallarahva mure(de)sse. Üleüldse ei näi Randjärv mitte mingilgi määral suhestuvat meie rahvuskultuuriga. Kas reformierakondlasel pole seda tarvis?

Airi Hark (Tallinn, )

#308

Peeter Helendi

Peeter Helendi (Viimsi, )

#323

Viimsi valda võiks juhtida Viimsi juurtega inimene, kes teab ja tunneb kohalike olusid. Laine Randjärv sai KOV valimistel Rae vallas 311 häält( ei osutunud valituks), Viimsi vallas niipalju toetust tal kindlasti pole.

Vallo Puusepp (Viimsi vald, )

#327

Antud persoon ei ole hea tava järginud olles vallavanem.

Marika Laidvere (Viimsi, )

#329

Soovin elada harmoonolisemas keskkonnas ja tahan olla veendunud, et minu laps käib koolis, kus on ausalt valitud õppejuhid ja mingit võimuvõitlust ei toimu.

Olga-Ingrid Kreegi (Viimsi, )

#331

Ei ole valitud Viimsi valijate poolt mitte ühegi häälega. Valetab, vassib ja lammutab.

Eda Västrik (Viimsi vald, )

#334

Allkirjastan, sest Laine Randjärv ei sobi kohe kindlasti oma tanki mentaliteediga ( kõiges üle ja kohe ) meie vallavanemaks.

Martin Raud (Pärnamäe, )

#381

Mulle ei meeldi kuidas viimasel ajal tähtsatest muudatustest elanike informeeritakse. Esialgu valla valitsus teeb väga tähtsa otsuse (nt. Muusika ja Kunstikooli staatuse muutmine; Haabneeme kooli direktori ebaõiguslik ja väga ränk ametist vabastamine) ja siis üllatakse, et elanikelt tuleb õugustatud pahameel. Siin Viimsi vallas elavad enamuses haritud ja väärikad inimesed ja kindlasti meile ei sobi selline suhtumine mida me näeme Viimsi valla juhi poolt.

Viktoria Kruberg (Haabneeme, )

#388

Allkirjastan, sest olen petitsiooni algatajatega täiesti ühel nõul. Pealegi on see inimene seatud Viimsi vallavanemaks parteilise kuuluvuse põhjal. Teda pole viimsilaste poolt ametisse valitud ja ta isegi ei kandideerinud Viimsi piirkonnas.

Tarmo Õkva (Haabneeme, )Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...