Abielu on naise ja mehe liit!

 Abielu on mehe ja naise vaheline püha liit 

Kuigi mehed tahavad öösiti magada lopsakate naiste kaisus, siis sellegipoolest ajavad nad taga modelli välimusega naisi, kes on pikad, peenikesed ja kondised. Mehed jumaldavad ja armastavad lopsakust, kuid nad häbenevad seda välja näidata, sest kondise ideaalnaise sümbol on nii rõhuvalt ühiskondlikuks normiks muudetud. Ühiskondlik surve nõuab mehelt, et ta vaataks pikka, peenikest ja kondist naist! Ideaalis elakski iga eesti mees kahe naisega: lopsaka naisega jagaks ta öösiti voodit, kuid avalikkusele esitleks modellimõõtudega kaunitari.

 

Lopsakad naised tunnevad ennast alaväärsetena, sest arvavad, et nad ei meeldi meestele. Kuid tegelikkus on midagi muud.

 

Viimase 50. aasta joosul on selle kõige tõttu kannatanud vähemalt 1 miljard naist ja 500 miljonit meest. Kas te oskate aimata, kui palju on riigid selle tõttu nii meeste kui ka naiste vaimse tervise pärast kulusid kandnud ...? Ma usun, et selle alaväärsuse ja valedevõrgu maksumuseks võib vabalt nimetada 1 triljon eurot! Tänu sellisele valedel põhinevale ühiskondlikule survele tekkisid sellised uued haigused nagu buliimia, anorektsia ... jne.

 

Uskuge või mitte, aga selle suure hulga inimeste kannatused põhjustas käputäis homosid, kes on viimase 50. aasta jooksul suunamudijatena terve inimkonna elu mõjutanud.

 

Need on kurikuulsad moeloojad ja moetööstuses tegutsevad inimesed (näiteks fotograafid), kes on enamjaolt homod. Nad on läbi moetööstuse hammasrataste mõjutanud meie kõigi igapäevaelu, meie oleme neid usaldanud ja neile selle eest maksnud oma higipiiskadega teenitud sadu miljardeid eurosid, vastutasuks oleme saanud ainult selle, et nemad on meid oma hammasrataste vahel sandistanud.

 

See homopropaganda on olnud väga peenekoeline, kuid sandistav miljardite inimeste jaoks.

 

Homod, kes tegutsesid moetööstuses, tekitasidki viimase 50. aasta jooksul ideaalnaise sümboli, mis venis järjest pikemaks, peenemaks ja kondisemaks. Homost fotograaf või moelooja näeks ideaalis enda modellina pikka, peenikest ja musklilist meest, kuid oh häda, sellisele tegelasele ei saa ju kleiti selga panna ja teda moeajakirjade esikaantel demonstreerida. Nii kasvaski aja jooksul homode ideaalmehele sarnanev ideaalnaine, mis kirjeldab tegelikult homomehe ideaalnaist, sellel pole heteromehe ideaalnaise sümboliga mitte midagi pistmist.

 

Nüüd nõuavad homod, et me ei tohi oma arvamust avaldada. Kui seda teeme, siis diskrimineerime neid, aga see, mis on homod varjatult 50. aastat terve ühiskonnaga teinud, see pole diskrimineerimine. See, et väike hulk homosid on hävitanud vähemalt 1,5 miljardi inimese elud ja et nad on tekitanud läbi oma valede lääne ühiskonnale 1 triljoni euro suuruse kahju, ei tähenda mitte midagi ...

 

Räägime veel natukene numbritest.

 

Homoseksuaalid kinnitavad, et nende seksuaalne sättumus tuleneb geneetilisest iseärasusest. Nii palju, kui mina mäletan nendest teadlastest, kes selle väite ära tõestasid, siis nad olid ise homod. Järelikult ei saa seda teadustööd tõsiselt võtta. Teine aspekt, mis geneetilise iseärasuse vastu räägib, on see, et kui see vastaks tõele, siis peaks olema ühe miljoni inimese kohta maksimaalselt mõni homoseksuaalne inimene. Vähemalt teiste haiguste puhul on tõenäosus selline! Ja kui hakkame arvutama, siis tuleb välja, et sellisel juhul peaks meie keskel elama maksimaalselt 10 000 homoseksuaali, sest Maakeral elab umbes 8 miljardit inimest ja kui see miljoniga jagada, siis saame vastuseks 10 000. Seda loogikat arvestades peaks Eestis elama maksimaalselt 10 homoseksuaalset inimest, aga nagu homoparaadid näitavad, siis elab Eestis vähenalt paar tuhat homoseksuaalset inimest. Ja kui vaadata seda, kui paljud on toetanud homoabielu (üle 10 000 inimese), siis tekkib küsimus, kui palju homosid näiteks Eestis üldse elab ja samas tekkib õigustatud küsimus, kuidas nad on tekkinud?

 

Kui aus olla, siis matemaatika ja igasugune loogika räägivad sellest, et homoseksuaalsus pole seotud geneetikaga. Nii palju, kui mina olen erinevaid uurimusi lugenud, siis on suur osa homodest saanud meki suhu selle pärast, et neid on õrnas eas mõne homo poolt kuritarvitatud, teiseks faktoriks on keskkond ja nii edasi jne.

 

Mis me saame sellest järeldada? Seda, et homoseksuaalsus on tagajärg, haigus ja ühiskond peaks tegelema sellega, et seda välja ravida, mitte keskenduma homoseksuaalsuse levimise kaasaaitamisele.

 

Minu hinnangul peab riik kõigepealt selgeks tegema selle, kui palju on selliseid mehi, kes häbenevad olla koos enda poolt ihaldatud lopsaka naisega ja valivad tänu homode poolt tekitatud ühiskondlikule survele endale mitte meeldiva pika, peenikese ja kondise naise.

 

Samuti peab riik selgeks tegema, kui palju elab Eestis õnnetuid lopsakaid naisi, kes tänu homode poolt tekitatud iluideaalile elavadki õnnetut elu.

 

Ühiskonnale ja eriti lastele peab selgeks tegema, et homoseksuaalsus pole cool.

Abielu peab jääma mehe ja naise vaheliseks pühaks liiduks!

Kui lubame samasoolistel abielluda, siis anname neile juriidiliselt õigustatud ootuse ka lapsi lapsendada ... Samasoolised ei tohi lapsi lapsendada, sest iga homo tekke põhjuseks on kas õrnas eas kuritarvitamine mõne täiskasvanud homo poolt, keerulised sotsiaalsed suhted minevikust ja homoseksuaalsus on nagu kättemaks selle mineviku taaga eest omasooliste vastu.

Kui vaadata statistikat, siis pedofiilid on enamuses homod.

Ja kui homod võivad abielluda, siis tekkib õigustatud küsimus, mis edasi saab?

Seadustame ka pedofiilia?

Hollandis võib 12. aastane magada täiskasvanuga. Kujutage ette, et teie tütar on 12. aastane, vaadake teda, või mõelge sellele, milline laps ta oli selles vanuses, ja mõelge, mis teeksite, kui leiaksite sellises vanuses tütre 50. aastase mehe kaisust? Ajab ju närvi küll! Aga Hollandis on see lubatud! Ja see on algus ...

Kas teate, mis on ühist süüdi mõistetud pedofiilidel ja mis tuleb välja krimitoimikutest: pedofiilidki arvavad, et nad on sündinud selliseks, et nad on ühiskonna vähemusgrupp, kellel peavad olema samamoodi inimõigused. Homoseksuaalsus on haigus, pedofiilia on haigus: haiguste ravimisega peab tegelema, mitte neile isikutele eriõigusi andma. Kas vaimselt haigele, või süüdimatule inimesele anname eriõigusi juurde? Ei anna, me ravime neid, kui vaja, siis ravime neid psühhiaatriahaiglas sunniviisiliselt!

Homoseksuaalsus on haigus, selle raviga tuleb tegeleda ... sest kui homoseksuaalsus oleks kaasa sündinud geenidefekt, siis elaks maailmas maksimaalselt 10 000 homoseksuaali ... aga neid on ju rohkem!

Anna oma allkiri traditsioonilise abielu kaitseks!

Allkirjasta see petitsioon

Allkirjastades nõustun, et MTÜ Pere Kaitseks saab näha kogu teavet, mida ma sellele vormile esitan.

Me ei kuva teie e-posti aadressi avalikult internetis.

Me ei kuva teie e-posti aadressi avalikult internetis.

Me ei avalda teie telefoninumbrit avalikult veebis.


Ma annan nõusoleku käesolevale vormile esitatud teabe töötlemiseks järgmistel eesmärkidel:
Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...