Uus perearst Kohilasse

siret

/ #27 Mau

2014-09-04 20:31

Kas tõesti Mau ikka veel Kohilas perearstiks. Enamik küsimustest kas see on normaalne....esitasin mina oma mõtetes juba ca 7 aastat tagasi ja lausa tragi/koomiline on lugeda, et siiani samad punktid päevakorral ja midagi muutunud pole. Räpane, haisev ja külmad ruumid. Pesemata, kasimata, haisev doktoriprowwa. Oskamatus suhelda. Saatekirjadest keeldumine. Puudulikud töövahendid. Puudulik empaatiavõime jne jne....Kuidas siiani selline inimene perearsti ametikohal??!!

Kuna aastaid oli meie perel ka "au" olla Mau nimekirjas, siis huvitavaid seiku oskan ka mina rääkida

....kas on normaalne, et perearstil puudub (või ei leia segaduse keskelt üles)  laste kõrvatoru ja käsib kiirabisse kõrvu kontrollima minna

....kas on normaalne, et kui perearstile kurta, et selg valutab ja pool aastat pole päevi olnud, siis ütleb,et naiste puhul on see normaalne ja ei pea muretsema. Lõpuks selgus ka, et probleem neerudega.

.....kas on normaalne kui lapsel on 3 nädalat järjest 37.1-37.5 palavik ja perearst käsib muudkui sooja teed anda ja lõpuks ütleb,et arvatavasti see ongi lapse normaalne temperatuur ja koolist vabastust keeldust kirjutamast. Kui laps juba kestvast palavikust kurnatud on ja perearst keeldub isegi vereanalüüsi tegemast, rääkimata lapse kuulamisest, siis pöördusime EMOsse....mis selgus...laps põdes püstijalu südamelihasepõletiku ja avastati ka südamerike. Kui haiglast uuriti, et kus te siiani olite ja kes perearst on, siis Mau nime peale reageeriti paljutähenduslikult

....kas on normaalne kui perearsti vahetamisega seoses keeldus Mau patsientide väljavõtteid uuele perearstile saatmast ja ainult sõimas. Südamehaige lapse patsiendiloo oli prowwa Mau üldse ära kaotanud :(

Ka minu poolt saab see petitsioon allkirja!!!