Humanistliku kristluse manifest

Homo

/ #161 Re:

2011-09-20 21:22

#151: Kalle -

Kalle kirjutas: "Homoseksuaal aga mõtleb pidevalt patust, ihaldab pidevalt pattu ja teeb pidevalt pattu oma sõna, mõtte ja teoga."

Kust Sina, Kalle, seda tead? Või arvad lihtsalt? Või on keegi Sulle seda rumalust õpetanud ja sa kergeusksena usud?Kuidas saad Sina teada, mis on teise inimese mõtetes või hinges?

Mina olen homoseksuaalne mees. Ma olen sellisena sündinud. Minu jaoks ei ole naised mitte kunagi seksuaalselt atraktiivsed olnud. Aga see ei puutu asjasse.

Ma ei unista mitte mingisugusest patust. Minu mõtteis ei keerle kurjus mitte mingisuguses vormis. Ei unista ma kleptomaani sarnaselt vargustest (ehkki kleptomaanid reeglina lihtsalt varastavad mõtlematult), Ei mõlgu mul meeles mõrvad. Isegi kujuta ette, kui suudad - ma ei oma isegi mitte mingisuguseid seksuaalsuhteid.

Kui siirast armastust, mis on seotud teisest inimesest hoolimisega, Sina patuks nimetad - siis jah, Sinu silmis võin ma patune olla, kuid Jumala ees võin seista sirge seljaga, ehkki austusest langetatud peaga.

Aga Sinul tuleb Jumala ees häbeneda, et teisest inimesest oled selliselt mõelnud, nagu su kirjaread näitavad.