Traditsioonilise kristluse manifest

Prohveteering 2011

/ #261 Prohveteering 2011

2011-10-01 19:47

„ Ma alustan Reformatsiooni Saksamaal, Hollandis, Madalmaades ja Prantsusmaal.“
Prohveteeritud 11. novembril Roermondis, Madalmaades:
Elava Jumala Vaim on valmistamas ette tugevat tuult. Just praegu on taevas mäslev ja rahutu ning vaimud on sosistamas: „Euroopa, me oleme teinud su nii külmaks. Me oleme teinud noorte südamed kõvaks,“ ütlevad deemonid. „Nad ei saa võtta seda, mille me oleme kinni aheldanud. Me peame nad peatama.“ Aga Jumala Vaim ütleb: „Kuula Euroopa. Kuula, jagatud Euroopa. Sinu pojad ja tütred on rahulolematud, nii nagu oli Martin Luther. See on algus, reformatsiooni algus. Vahimehed müüridel on surnud. Vahimehed, vahimehed, mida on kuulda öösel? „On vaikus,“ ütleb vahimees, kuid vaikust ei ole.
„Torm on laagerdamas,“ ütleb Isand. „Tuleb suur, massiivne võitlus – ainult üks sõda. See sõda saab toimuma neljal erineval maal. Metsaline idast, kes on öelnud: „Me kõrvaldame kristluse täielikult kogu Euroopast, Ameerikast, Iisraelist – me kõrvaldame nende Jumala ja toome Allahi.“ Torm on laagerdamas, aga Jumal ütleb: „Ma olen oma inglid juba ette valmistanud. Ma olen juba ette valmistanud Vaimu väljavalamise ja see, mis on suremas, saab äkitselt uuesti elavaks.“
„Itaalia, Saksamaa, Prantsusmaa, te tegite alliansi. Te olite liidus Kolmanda Reich’iga. Idast on tõusmas Neljas, võtmaks üle meie tänavad, võtmaks üle meie lapsed ja kõrvaldamaks Jeesuse.“ Aga Isanda Vaim ütleb: „Tõde tuleb ilmsiks ja ei kuku läbi. Ja inimesed tänavatel tõusevad üles ja manifesteerivad Mind hooramajades. Ma lähen punaste laternate kvartalitesse ja hakkan neid välja võtma nende valu paikadest ja muudan need kohad vihma paikadeks,“ ütleb Isand.
Jumal ütleb: „Tuleb reformatsioon, aga sel korral kasutan ma Saksamaad, Itaaliat, Hollandit ja Madalmaid. Ma kasutan Prantsusmaad. Nemad tõusevad ja seisavad vastu sellele vaimule ja need saavad olema maad, kus ma alustan suure reformatsiooniga; ja seal saab toimuma inimeste poolt kehtestatud seaduste tühistamine ja teie noored mehed ja naised tõusevad, tõusevad, tõusevad ja hüüavad, hüüavad, hüüavad!“