Traditsioonilise kristluse manifest

Prohveteering 2011

/ #262 Prohveteering 2011

2011-10-01 19:49

Jumal on tõstmas üles noori Taavetid ja Saamueleid. „Nad hakkavad prohveteerima surnud luudele ja toovad uuesti elu nii sellele rahvale kui ka Euroopale,“ ütleb Isand. Need kes on meiega, on tugevamad nendest, kes on meie vastu.“
See on see päev, mida te olete oodanud. „Ma saadan sellise vihma, millist te pole iial näinud; ja tulevad imed; tunnustähed ja imeteod täidavad teie tänavad kirikust väljaspool. Nad saavad nägema asju, mida nad pole kunagi varem näinud.“
Jumal ütleb: „See on see päev, mida igaüks teist on oodanud. See on see päev, mille pärast te olete palvetanud – vihma päev, külluse päev tuleb teile.“
„Sest see on selline vihm, millist te pole kunagi varem näinud. See sarnaneb sellele vihmale, mis tuli kui Eelija prohveteeris,“ ütleb Isand. „See vihm toob värskust maapinnale, värskust kogudusele, värskust inimestele ja Euroopa tõuseb ja leegid tulevad esile, samamoodi kui need tulid esile Eelija poolt püstitatud altaril,“ ütleb Isand. „Siin on meie ohver, tule nüüd ja neela ära meie ohver.“ Kui me ülistame Sind, oh Isand, siis me palvetame: Saada vihm, saada vihm, saada vihm.
„Nad hakkavad prohveteeerima nii nagu Taavet prohveteeris kandlel. Teie lapsed – mõned siin, kes pole isegi veel sündinud, ja kes vaatavad teie üsades üle kogu maa – on üks heli, hüppamine, nii nagu Johannes hüppas emaihus veel sündimata Kristuse kohalolu tõttu. Mõned teist, kes on just praegu lapseootel toovad esile heli, toovad esile heli; heli, mis saab puudutama neid, keda pole puudutatud; jõudma nendeni, kelleni pole jõutud; nad saavad prohveteerima surnud luudele – see saab olema vastuseis saat"nale. Aga Euroopas tõusevad esile lapsed, kes olid eemaldatud, kes olid eemaldatud Teises Maailmasõjas, kes eeldatavalt pidid sündima. Kas ma suudan tagasi maksta?“ ütleb Isand. „See on kättemaksu päev.“
Kas te kuulete, mida Isand on rääkimas? Miks teie arvates aborteeritakse väeteid? Saatan on hirmul Taaveti häälekõlast mis on sündimas. Halleluuja. Halleluuja. Vaim tule nüüd oma inimeste üle. Ma murran surma väe Jeesuse nimel.
„Ma alustan midagi uut. Ma alustan Prantsusmaal.“
Prohveteeritud 14. Novembril 2010 Pariisis Prantsusmaal:
Isanda Vaim ütleb: „On üks heli, mida ma olen oodanud ja olen igatsenud kuulda; seda heli, mis oli ükskord maa peal. See heli eksisteeris tuhandeid aastaid tagasi, kuid see võeti ära üheks ajaperioodiks. Kuid siis tuli see tagasi Nelipühi päeval, kuid siis see kadus, kuid tuli uuesti tagasi ja kadus uuesti – see heli taevast tuli ja läks. See võis olla tohutu ja siis see kahanes. Siis läks see ära. Jumal ütleb: „ See heli on tulemas tagasi ja ei lähe enam kunagi uuesti ära.“
„Euroopas tuleb teine reformatsioon, kuid see ei tule Saksamaalt. See saab alguse Prantsusmaalt. Ma alustan millegi uuega. Kõik maailma hõimud saavad olema mõjutatud sellest helist. Ma olen käinud läbi maa, et kuulata seda heli, aga ma olen leidnud seda väga harva. Ma otsisin et leida seda heli, mis tuli kuningas Taavetilt, kuid ma ei leidnud seda. Ma kuulasin kõrge ülistuse heli ja küsisin: „Kus on Juuda? Kus on lõvi Juuda soost? Siis tulin ma teie juurde; ma kuulsin teie heli. Ja kui ma kuulsin teie heli, siis rõõmustasid inglid ja deemonid värisesid, sest see on see heli millega ma tahan tagasi tulla maa peale. Laske mul kuulda seda heli,“ ütleb Isand.
„Nüüd,“ ütleb Jumal: „Palveta, palveta, palveta! See heli on saadetud kõrgesse paika, sest selle läbi tahan ma jõuda kõikide maailma suguvõsadeni – kristlased, juudid, islamiusulised ja budistid saavad kuulma Jeesust. See heli puudutab igat hõimu, igat rahvast, igat keelt ja sel pole lõppu. See liigub, liigub, liigub ja paljuneb, paljuneb, paljuneb.
„Euroopa ja Prantsusmaa, ma tahan kuulda teie ülistust ja liikuda teie noorte hulgas.“
„Ükskord oli üks laul ja nende südamed olid täidetud armastusega, aga nad pöördusid ära, nad läksid kõrvale õigelt teelt. Nad pöördusid eemale minust ja mu süda murdus; Minu Sõna muutus tähtsusetuks, valgus võeti ära. Kuid mitte enam uuesti, teie pärast,“ ütleb Isad. „Teie pärast, selle pärast, mida te olete teinud, toon ma uuesti oma valguse Euroopasse. Ma toon uuesti oma valguse, oma valguse Euroopasse.“
„Ma kuulen teie ülistust ja liigun teie noorte hulgas. Ma tõstan üles teie lapsed ja nad laulavad Juuda laulu.“
See on see koda, mida Jumal on oodanud.
„Teie vaenlane on püüdnud peatada teid uuesti ja uuesti ja uuesti. Aga iga kord kui ta on püüdnud teiega võidelda, teid peatada, olen mina paljundanud oma õigeksmõistmist ja teie võitlus ei ole enam paljas rabelemine, vaid alati usuvõitlus.“ Aga Jumal ütleb: „Ma vahetan välja kaitse ka selles linnas.“
„See on pühendumise aeg. Ma olen teile rääkinud, et ma tahan vahetada välja seadused ja reeglid. See on alles algus. Teil saavad olema koolid, kolledžid ja ülikoolid ja teie mõtteviis/arusaaamine muutub hariduse läbi. Ja haridussüsteem, mis kujuneb Prantsusmaal on unikaalne, unikaalsem kui ükski teine haridussüsteem. Inimesed tulevad kogu maailmast ja ütlevad: „Mingem Elava Jumala kotta, mingem Elava Jumala kotta.“