EESTI LAHKUMINE EUROOPA LIIDUST ESTEXIT!

EUROOPLANE

/ #243

2016-08-16 19:10

Olgugi, et neid allakirjutajaid on vähe, kuid ka need vähesed pole päris mõistuse juures.Ja et nad seda ei ole, seda saadakse alles teada siis,  kui tuleb tulevikus hakata maitsma oma kasvatatud mõrudaid vilju.Veel üks põhjus miks ma siia alla ei kirjuta, on see, (need eelnevalt mainitud põhjused mida mainisin, need kustutati siit kibe kähku ära) et need kõige suuremad rahvuslased, omariikluse suured taastajad on küll Euroopa liidu vastu, pagulaste vastu ja teab veel mille vastu, kuid just nende inimeste seas on päris piisavalt neid rahvuslasi, kes hea meelega looks liidu vene valitsusega.Eks suurem osa rahvast on selle ka õnneks läbi näinud ja me õieti teeme, et sellest oma arvult nii marginaalsest seltskonnast eemale hoiame ja tulevikus Eesti edasi müüjaid ei kavatse oma häälega toetada.Nüüd tahate mind nimetada peavoolu meedia poolt ajupestuks kes oma peaga ei mõtle.Häda vist ongi hoopis selles, et liialt palju mõtlen ma oma peaga, näiteks loen, kuulan ja jälgin, et millist meelsust selle petitsiooniga liitunud ja muidu Euroliidu vastu häälestatud inimesed tegelikult on.See seltskond ju reedab end läbi omade kommentaaride ise, ülistades igal sammul vene valitsust,  on isegi öeldud, et venelased olevat lausa Eestlaste sugulusrahvas ja selletõtu me peame nendega eriti hästi läbi saama.No tule taevane isa appi, kui rumalad on meie uue Eesti ehitajad.Mõned jälle üritavad esialgu oma venemeelset meelt ja vene imetlemist igaks juhuks tagasi  hoida, koguni eitavad seda, kuid kes oskab, loeb kõik ridade vahelt.On ka üks Soome näide, seal ju elab see kõige suurem rahvuslane, (esialgu ei hakka ma siin nimesid mainima) kuid jäägu need näited mõneks teiseks korraks.Ja nii ongi, et ma pole veel nende Euroopa liidu vastaste suust kuulnud, ega lugenud, et nende jaoks oleks liit Putini venemaaga sama võrdväärselt vastuvõetamatu, nagu seda on Euroopa liit. Olgem ikka Eestlased ja seadkem täpsemad ja konkreetsemad sihid.Inimesed ju loevad teie endi kommentaare ja oskavad järeldusi teha küll, ei ole siin ajupesuga miskit tegemist, pole siis ka imestad miks päevas ainult mõni selle petitsiooni otsa komistab ja siia mõtlematult alla kirjutab. enamus hoiab õnneks eemale.Pole ka normaalne see, et ka NATO siit välja saata.Ärge ise interneti avarustesse selliseid kommentaare paisake, mis määrib ja kahandab õilsat eesmärki.