AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Naine ilma rahvuse ja kodumaata

/ #1050

2011-11-27 02:41

Arvasin - eriti pärast viimaseid valimisi - et see rahvas on JUBA täielikult muutunud rumalaks-araks-labaseks orjademassiks, kes paremal juhul suudab ainult internetis sisiseda, halvemal juhul aga lakub püüdlikult taldu (teadagi, kellel) - POOLT hääletab aga igal juhul. Häbiväärne. ( Muidugi on valimistulemused "kahtlased", kuid kas neid nii suures mahus võltsiti, ei oska arvata...pigem siiski jäi mulje, et alandav elu ja lollakas massimeedia on selle rahava edukalt zombistanud ja temaga võib nüüd teha, mida "rahvateenritel"(öäk) eales pähe tuleb.) Olen siinriigis aastaid kasvatanud üksinda puudega last - (pool)näljas ja viletsuses ning peaaegu ilma mingi abita - mina end selle riigi dekoratiivsete sotsiaalinstitutsioonide ees ei alanda, see oleks nagunii mõttetu. Olen sunnitud elama maakohas ja seetõttu on pidev võimalus jälgida kõrvalt inimeste mandumist, meeleheidet ja lootusetut allakäiku. Tänu Jumalale pole iseseisva mõtlemise oskus mind maha jätnud - põlgan end ainult selle pärast, et ma paljude asjaolude tõttu ikka veel olen siin. Selles riigis, mida ma KUNAGI võib-olla kodumaaks pidasin. Jah, see petitsioon annab teatud lootust, et mingi elusäde selles rahvas veel hingitseb. Hea seegi. Ma pole tekstist vaimustuses ja loomulikult ei usu ma mingisse Tarandisse ega üldse kellessegi, kel poliitikaga pistmist. Kirjutasin siiski alla, sest Ansip ja tema kamp on lihtsalt nii tülgastavad. Nende tagumikud peaksid ometi ammu olema täis pugitud - mis üleloomulik aplus see küll on, mis sunnib ikka veel kümne küünega võimust kinni hoidma? Ja ma soovin südamest, et virelevate puudega inimeste, näljaste laste, miinimumpalgaga alandlike orjade ja veel oh kui paljude pisarad ja kannatused jääksid NEILE kurku kinni!