AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

mees metsast

/ #2210 Re: Re: Vaata Veiko

2012-02-11 18:13

#2188: Veiko Rämmel - Re: Vaata Veiko

Pisut mökitan teemasse edasi .. paistab selliselt, et mina pole oma nime häbenemas ja nagu ma ütlesin, see tuleb ka siia üles. Ahh et jänespüks ja delfi põhulõug .. vaata Veiko kõigepealt enda kapsaaed korralikult üle ja siis tule lamisema.

Sind võib tabada suur üllatus, kui tuleb välja, kes ma olen.

Valimas olen käinud kolm korda, esimene kord oli see, kui rahvas hääletas Arnold Rüütli poolt, kaasa arvatud meie pere .. ootamatult muudeti see erakonnasobivaks Lennartiks ...... siis käisin hääletamas, kui sellele jewrosajussile tegelikkuses ei sõna öeldi .... jälle muudeti see võimulolijate poolt ''sobivaks'' jahh sõnaks ....

Kolmas kord käisin valimas isikut, kes kogus eraviisiliselt rohkem hääli, kui sinna nn parlamenti pääsenutest nii mõnedki, aga jälle muudeti ka selline tulemus võimulolijatele tagatubade tagatubades sobivaks. ......

 

Näis, milline on neljas kord, kui meie pere hääletama läheb? Sinu poolt Veiko me igatahes seda ei tee teatud põhjustel - üks neist on see, et ega TRÜ teoloogiaosakond veel haritust ei anna ja teine on see, et oma tõelist ''loomust'', mida Sul kuhjaga jätkub ka harimata silma jaoks teoloogiafakulteeti ära ei peida.

Ega Sa nii vähe tuntud siin riigis pole ja ma Sinu asemel paneks oma suu poolest saati kinni.

muide, mu ip on kergelt tuvastatav kogu postituse hulga järgi