MÄRGUKIRI EESTIMAA AVALIKKUSELE, PRESIDENDILE JA RIIGIKOGULE

Quoted post

Aivar

#20 to Analüütik (2)

2011-08-24 03:48

"Pereväärtustest veel niipalju, et üks pilt on rohkem väärt kui 1000 sõna, VEIKO RÄMMEL:
http://veikorammel.wordpress.com/2011/08/23/traditsiooniline-seksist-veiko-rammel/
Sellised ongi siis need nn “pereväärtused” (loe: pereväärastused),..."
----------------------------------------------------------------------------------

No nii... kas sa Analüütik oled loll või mängid lolli?
Sellel Facebooki lehel on vasakul ääres mõned pildid teistest Facebooki lehtedest, need on sporti, salenemist/dieeti ja kulturismi propageerivad leheküljed(Bodybuilding/Fitness), seal lehekülgedel on jah näha naiste pildid, ei ole meeste pilte hetkel.

Kas kulturistist naise pilt tekitab Analüütikus selliseid tiiraseid mõtteid et see tema arust pereväärtustega kohe kuidagi kokku ei sobi? Kas pereema (või pereisa) ei tohiks niisugune välja näha? Kas sul tekib raskusi fitnessi ja porno eristamisel???

Spordialad, milles korraldatakse MM-võistlusi on sinu arust "pereväärastused"?
Kas keelaks naiste iluuisutamise/iluvõimlemise ka ära? Äkki on väärastus?

Päris jaburaks ikka läheb...

Vastused


Külaline

#21 Re: to Analüütik (2)

2011-08-24 06:50:18

#20: Aivar - to Analüütik (2)

Asi on lihtne, pedeapologeedid tõestavad väidet, et kui SÕNUM ei meeldi, siis ründame SÕNUMITOOJAT. Muide see on antiigist tuntut demagoogiavõte. Sama piltide kohta, välja rebides ja montaazi tehes saavutab alati soovitud tulemuse. Paraku jääb TÕDE TÕEKS - HOMOSEKSUAALSUS ON VÄÄRASTUS. Põhjendus, seda esineb 2%! 98% peaks ju olema enamus ja seega normaalsus. Demokraatia põhireegel on enamuse võim. Seda lihtsat tõsiasi ei väära ka teadus ega mingi organisatsioon. Seetõttu tehaksegi riiklikul toel pederastiale reklaami. See viimane on aga vasakpoolsete relv võitluses võimu pärast, millest kirjutas juba H.Marcuse.

Vastuseis on just  tollele asjaolule - ebanormaalsuse propagandale ja väärastuse kuulutamisele normaalsuseks. Tehku nad (pederastid, lesbid jt väärarengud) mida iganes omas toas, kuid ärgu lammutagu inimühiskonda. Paraku saab jätkusuutlik olla vaid traditsiooniline mees-naine kooslus. Seda Jumala ning Loduse seadust ei saa väärata ükski pedeapologeet.