AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI PEAMINISTRILE

Quoted post

Veiko Rämmel

#272 Re:

2011-11-23 16:26

#266: Kas täna juba sõimasite Eestit ja eestlasi? -

Keegi ei ole Eestit ega eestlasi sõimanud, kui Teie lugemisoskusega on midagi sandisti või arusaamisega loetud tekstist, siis meid ei maksa süüdistada vaid isiklikku olematut  ajumahtu. Jutt on rahvavaenuliku Ansipi valitsuse lahkumisest ja uute ausate valimiste korraldamisest majoritaarse süsteemi järgi. Ei ole meie süü, et Ansip on venekeelsed kodanikud nii tigedaks ajanud, et nad samastavad Ansipit eestlastega ja riigiga, muide see kõneleb isikukultusest, eks?

Vastused

Aleksander

#285 Re: Re:

2011-11-23 16:42:14

#272: Veiko Rämmel - Re:  

 Pole mu lugemisel midagi viga, ikka kirjutaja ajumaht ei võimelda aru saada, mis jaburuse kokku kribanud on.  Ja kes Teile on õiguse andnud kedagi rahvavaenulikuks nimetamast? Millise rahva? Mina selle vaenutseva rahva hulka igatahes ei kuulu. Liigne ülbus või tervisele halba mõju avaldada. Üks Klenski tiblik juba vihastas ennast Ansipi peale surnuks. 

Millisest isikukultusest see siis küll kõneleb?  Pigem kõneleb Teie isklikust rumalusest ja upsakusest, mis ei lase üle teadmisest et Te olete tühi koht.

Muide, ma ei näe siin kusagil venekeelseid kodanike, näen vaid seda kõntsa, keda aprilliöödel D-teminalis paika pandi. Muide nende viha vastu aitavad hästi kumminuiad ja kummikuulid.