Kaagvere küla teed lastele turvaliseks!!!

Meie külla sisse sõites on küll märk 20 ala, kuid näeme kindlasati ka ise-kui palju seda täidetakse või mitte. Märk kiirust ei takista!
*Samas - algab oht juba viljakuivati maja eest -algab pime kurv, kust üle jooksevad päevläbi lapsed-kuna mänguväljak on teisel pool teed.
Seal on vaid 50 märk ja sellestki kinni ei peeta. Seal peaks olema 30 märk või asula märk. Kuid see on riigitee.

Minu mõtted on- et koolini viiva tee juures kivimüüri kurvi lähedale sättida 1 peegel juhtidele laste märkamiseks ning lamav politseinik hoo tõkestamiseks?

Ning suur riigitee, sinna tuleks pöörduda samuti, et meile tekiks enne kuivati maja ASULA MÄRK, mida meil pole ja mis tähendaks kiirust 20 või jalakäija kiirusel sõitu inimese vahetus läheduses. MÄRGID: LAPSED TEEL, ülekäigurada mänguväljakule! Ning samuti 2 lamavat politseinikku: 1 kuivati maja ette ning teine bussijaama poolt tulles, et see kurv ei oleks enam läbitav hooga.

***Oleme väga mures!!! Ja mitmeid peaaegu kohe- kohe juhtuvaid õnnetusi näinud oma silmaga- on päästnud vaid juhi kiire reaktsioon. Kuid alati nii hästi ei lähe- meil on erinevate oskustega juhid. Ja lapsed ettearvamatud,kiired ja väikesed!

 Palun Kaagvere elanikud andke oma allkirjad, mille saadame Kastre valda! Tänan!
stop-accident-road-children-danger-.jpg

Allkirjastage see petitsioon

By signing, I authorize Erika Kivimaa to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


VõITasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...