Kergliiklustee rajamine Võrust Munamäeni

Kogume allkirju ühispöördumise esitamiseks Rõuge ja Võru valla juhtidele, selleks et jätkataks kergliiklustee rajamist Puigalt Haanjani.

 

Hea kohalik elanik, kaasliikleja ja sportlane!

 
Palume Sinu toetust oma pöördumisele Rõuge ja Võru valla juhtidele, et Puiga ja Haanja vaheline kergliiklustee rajataks.
 
Täna ühendab Puigat ja Haanjat Kose-Käbli maantee. Nimetatud maanteed kasutavad lisaks sõiduautodele ka ratturid, rullsuusatajad, jooksjad, kõndijad kui ka suured veokid. Lisaks turistid, kes mõnikord ettearvamatuid manöövreid teevad.
 
Aastaid on antud  teelõigul treeninud nii kohalikud kui Eesti koondise sportlased, lisaks spordilaagrite ja treeninggruppide lapsed. Siinne vahelduv maastik on  treenimiseks väga soodne. Eriti tihe on liikumine Vällamäe ja Haanja vahel, kus spordikeskuses ja Kurgijärve spordibaasis läbiviidavatele treeningutele vaheldust pakutakse Vällamäe tõusudel.
 
Kergliiklustee rajamine tooks suure tõenäosusega siia veelgi rohkem treenijaid, mis kindlasti avaldaks positiivset mõju kohalikule turismile, kui tajutakse ka lumevälisel perioodil soodsaid treenimisvõimalusi.
 
Rääkimata kohalikest tervisesportlastest, kes sooviksid lisaks metsajooksule turvaliselt liikuda (eriti märjal ajal). Puiga ja Haanja vahelise lõigu väljaehitamine ühendaks Haanja Võru linna ümbritsevate kergliiklus-ja jalgrattateedega. 
 

Kohalikud elanikud Einike Mölder ja Terje Kõva    Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Allkirjastage see petitsioon

By signing, I authorize Kohalikud elanikud Einike Mölder ja Terje Kõva to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...