Kingitud vöötraja asemele ehtne vöötrada!

7866392t1hf8bb.jpg

 

Ööl vastu pühapäeva otsustas tundmatu pärnakas ilmselt näidata oma emale, kui palju ta temast hoolib. Sel eesmärgil joonistas ta Rääma tänavale täismõõdus ülekäiguraja ja kirjutas juurde: "Palun, emme!".

 

Pärnu linnavalitsuse taristu- ja ehitusteenistuse liiklusspetsialisti Toomas Tammela sõnutsi on ilma loata tänavale värvitud ülekäiguraja ülevärvimine selle nädala alguse üks esimesi ülesandeid.

„Inimene, kes selle sebra joonistas, soovis ilmselt head, aga kui seal juhtub keegi auto alla jääma, pole see kindlasti tore,” ütles Tammela.

Liiklusspetsialisti sõnutsi on ülekäiguraja joonistaja rikkunud liikluskorraldusvahendi omavolilise paigaldamisega nii liiklus- kui teeseadust. Selle teo eest ähvardab rahaline karistus.

Ametnikud oskavad ainult karistamisest mõelda, nad ei suuda aru saada, et vöötrada sinna on vajalik!

Allkirjasta see petitsioon


VõI

Teie e-maili aadressi meie veebilehel ei avaldata. Siiski näeb petitsiooni autor kogu infot, mida selles ankeedis avaldasite.

Saate allkirja kinnitamiseks e-maili teel lingi. To ensure you receive our emails, please add info@petitsioon.com to your address book or safe senders list.
Facebook