Küti tee kergliiklustee väljaehitamine!

Kutsume Peetri aleviku Küti tee ja selle ümbruse elanikke üles toetama oma allkirjaga pöördumist Rae valla poole.

Pöördumise sisuks on paluda vallalt kergliiklustee väljaehitamist 400 m ulatuses Küti tee Peetri Kooli pooleses otsas. Kergliiklustee on vajalik eeskätt kohalike laste liiklusohutuse tagamiseks. Lisaks jalakäijatele eraldatud ala puudumisele on tänav samas ulatuses ka valgustamata, mistõttu on tänane olukord jalakäijatele reaalselt ohtlik. Samal ajal asub tänavalõik Peetri Kooli vahetus läheduses ja on paljudele koolilastele koduteeks. Vald püüab kergliiklustee väljaehitamise kohustuse suunata ärimaa omanikule (jälgi sellekohast arutelu Peetri aleviku Facebooki grupis). Samas on petitsiooni algatajad seda meelt, et ei ole asjakohane kohalike inimeste liiklustervist siduda ärihuvidega.

Kui oled seda meelt, et Küti tee kergliiklustee väljaehitamine aitaks piirkonna liiklusturvalisust tõsta, palun anna käesolevale petitsioonile oma hääl.

Allkirjad antakse valla esindajatele üle petitsiooni lõppedes. 

Aktsioon lõppeb: 16.10.2017 kell 23:59  

Eesmärk on koguda: 250 allkirja

Allkirjastage see petitsioon

By signing, I authorize to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


VõI

Allkirja kinnitamiseks saadetakse teile e-maili teel link. Selleks, et tagada, et meie e-mailid jõuaksid teieni, palume teil lisada info@petitsioon.com oma meiliaadressite raamatusse või usaldusväärsete saatjate nimekirja.

Pange tähele, et te ei saa oma allkirja kinnitada sellele sõnumile vastates.
Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...