Lepnale uus tehiskattega korvpalliväljak.

ETTEPANEK RAKVERE VALLALE - LEPNA ÜLDPLANEERINGU KOOSTAMISELE

Rajada Lepnale uus tehiskattega korvpalliväljak skateparki kõrvale ning vana väljaku asemele rajada väikelaste liikluslinnak.

*Praegune väljak mis on 35+ aastat vana - kahjuks ei täida oma täieliku eesmärki (olematud märgistused, asfalt praguline,ebatasane pind,väljakasvanud muru, kukkumisohtlik)

*Korvpalliväljakul tekkiv müra ning noorte pidev sportlikus hoos hõiskamised,häirivad vahetus läheduses elavaid elanikke, eriti õhtusel ajal.  

*Vana väljaku asfaltkatte saaks ära kasutata kui teha sellest väikelastele liikluslinnak, igati hea viis õpetada lapsi liiklema nii ratastel kui jalakäijana. Lisaks liikluslinnakule peaks selle kõrval olema väikelastele turvaline ja kaasaegne mänguväljak. Suurematele lastele võiks spordiplatsile rajada ka oma seiklusraja. Lisaks skatepargile. Maja tagune osa võiks jääda ainult väikelastele.

*Uue väljaku loomine skateparki kõrvale koondaks kõik spordiga tegelemise võimalused ühte kohta.

Rakvere vallavalitsusele saadame kirjaliku ettepaneku ning kõik allkirjad anname paberkandjal edasi järgmisel Rakvere Valla üldplaneeringite istungil! 

*Allkirjastades nõustun algatuse eestvedajal anda üle oma allkirja Rakvere Vallavalitsusele.

Untitled99.jpginbound7386584393263816234.jpg

Allkirjastage see petitsioon

By signing, I authorize Ervin Aaver to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...