Õhtulehele KARISTUS!!!

FBSSE.jpg

Kas sina tahad, et Õhtuleht jälitaks Sinu lapsi?

 

Demokraatlikus riigis kehtivad seadused kõigile ühtemoodi.

 

Õhtulehe ajakirjanikud jälitasid Mailis Repsi LAPSI. Reps astus tagasi. Õhtulehe ajakirjanikud rikkusid seadust ja peavad samamoodi saama karistatud, sest pole mitte mingisugust õigustust laste jälitamiseks. On ilmselge, et Õhtulehe ajakirjanikud rikkusid seadust, kui nad jälitasid tervelt kuu aega gruppi lapsi.

 

Otsekohe:

 

1. Õhtuehe peatoimetaja Martin Šmutov.

 

2. Õhtulehe ajakirjanikud peavad saama karistada.

 

Justus sellest, et ajakirjandus tegi tööd, on rumalus. Õhtulehe ajakirjanikud hakkasid lapsi jälitama teadlikult, sest nad teadsid, et autoga sõidutatakse just lapsi ja see oligi peamine põhjus, miks Õhtuleht otsustas lapsi jälitama hakata.

Ajakirjanik ei saa peita enda "perversseid kalduvusi" ajakirjanikutöö taha. Ajakirjanikud peavad tegema tööd seaduste piires, Eestis kehtivad seadused kõigile inimestele ühtemoodi, ajakirjanikud pole seadusest kõrgemad.

Allkirjastage see petitsioon

By signing, I authorize TR to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.


VõI

Allkirja kinnitamiseks saadetakse teile e-maili teel link. Selleks, et tagada, et meie e-mailid jõuaksid teieni, palume teil lisada info@petitsioon.com oma meiliaadressite raamatusse või usaldusväärsete saatjate nimekirja.

Pange tähele, et te ei saa oma allkirja kinnitada sellele sõnumile vastates.
Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )