Säilitame Ploomikese lasteaia!

Tartu linna hiljuti kinnitatud arengukava järgi planeeritakse Ploomikese lasteaed sulgeda ja seda juba aastal 2022. Sulgemise põhjuseks on hoone renoveerimine 2023. aastal sisse koliva kooli tarbeks. Paraku on see uudis lasteaialaste vanematele ja kohalikule kogukonnale kui välk selgest taevast, sest veel mõned aastad tagasi oli päevakorral lasteaia renoveerimine ja laienemine veelgi rohkemate rühmade näol.

Antud petitsiooniga tahan anda eelkõige lapsevanematele ja kõigile teistele asjast huvitatutele võimaluse oma häälega näidata, et meil pole lasteaia sulgemine meeltmööda ning soovime alustada linnaga koos dialoogi lasteaia säilitamise teemal. Anna oma hääl, kui oled meiega ühel meelel ja toetad meie plaani ja huvi!
 

Priit Laos, Ploomikese hoolekogu esimees    Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Allkirjasta see petitsioon

By signing, I authorize Priit Laos, Ploomikese hoolekogu esimees to hand over my signature to those who have power on this issue.


VõI

Saate allkirja kinnitamiseks e-maili teel lingi. To ensure you receive our emails, please add info@petitsioon.com to your address book or safe senders list.
Tasuline Reklaam

We will advertise this petition to 3000 people.

Learn more...

Facebook