Seks lapsega pole OKEY!

 LAPSEGA.jpg

Eestis võib praegu suvaline täisealine seksida 14. aastasega.

 

See seadus tuleb ära muuta, seksuaalse enesemääramise alampiiri tuleb tõsta vähemalt 16 eluaastani, veelgi parem, kui täisealine ei võiks üldse lastega seksida ja muul viisil tegemist teha.

 

Kui vaadata seda, mida tegi Nõmme Kalju jalgpallitreener, elas seksuaalelu 14 aastasega ja juttude järgi kuritarvitas teisigi enda treenitavaid lapsi, siis on selge, et täisealised kuritarvitavad suhteid alaealistega, sellisel asjal ei tohiks olla eesti ühiskonnas kohta!

 

Selge on see, et ametnikud ja poliitikud räägivad juba aastaid, et seksuaalse enesemääramise alampiiri tuleb tõsta, kuid seniajani pole seda tehtud ja uskuge, seda ei tehtagi, selleks on neil juriidilised põhjused. Poliitikud ja ametnikud lihtsalt hämavad, et võtame ette ja teeme ära, aga enne peab kaaluma, mõtlema, planeerima jne. See on puhas häma!

 

Üks alternatiiv oleks, et seadusesse kirjutatakse vähemalt punkt, mis ütleb, et alaealisega ei tohi seksida temast rohkem kui 5 aastat vana inimene. Lihtsustatult tähendab see seda, et kui 17 aastane tahab suhet täiskasvanuga, siis seksida võib temaga ainult 22 aastane või noorem täiskasvanud isik.

 

Selline alternatiiv on kunagi poliitikutele ja ametnikele välja käidud, kuid nemad pole isegi sellise piirangu panemisega nõustunud.

Allkirjastage see petitsioon

By signing, I authorize Eesti nimel! to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your phone number publicly online.

We will not display this information publicly online.







Tasuline reklaam

Reklaamime seda petitsiooni 3000 inimesele.

Loe lähemalt...