Pagulaskvoodile EI!

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni Pagulaskvoodile EI! jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#51 Re:

2015-05-30 14:20

#1: -  

 Loomulikult peaks vastu seisma sellele! Alles saime tibladest enamvähem lahti ,nüüd tulevad neegritest kaltsupead siia oma enesetapu terroristidega. Ma ei õhuta rahvustevahelist vaenu ega rassismi ,kuid igaüht ikka meie armsale kodumaale lasta küll ei tohi!


Külaline

#52

2015-05-30 17:24

soomes käies on neid rotte igal pool ja siin ei suuda eesti riik omasidki toita ja vaja neid ka veel siia v?
virge

#53 Re: Re:

2015-05-30 17:25

#51: - Re:  

 öige


Külaline

#54

2015-05-30 17:58

Eesti riik läheb hukka

Külaline

#55

2015-05-30 22:29

on kogemused Soomest ja Eesti on nii väike riik, et ilmselt sureks eestlased varsti päris välja,

Külaline

#56 Valgete Genotsiid

2015-05-30 22:47

Nüüd, siis soovitakse , et kõik valged saaksid ühtselt tumedateks! Tumedanahalistele pagulastele oleks, siis ettenähtud kuus eesti  ja vene rahva maksumaksja abiraha iga kuiselt 1240€ kuskil ja tasuta eurostandartite järgi korter 10.000 euro maksumusega plus muud hüved, makstaks veel neile keeleõppe eest, arstiabi kinni jne. Eesti riik võiks esmalt Eesti Riigis elavate rahvaste elukvaliteeti tõsta ja ennem igale Eestis elavale inimesele maksta see 1240€ kuus abiraha  või siis nendele Eesti kodanikele , kes on Eesti Riigist lahkunud väikse palga tõttu jne ning nad tagasi Eestisse kutsuda. Miks ei anta sellist abiraha 1240€ iga kuiselt meie rahvale, kellel on palju lapsi, kes on töötud, kodutud, vaesed, pensionärid jne kus meie rahvale tasuta eurostandartite järgi korterid, prii toit  on jne? Et siis meie toteerigu oma orjapalga eest tumedaid pagulasi ja annaksime kõik oma säästud raskelt tööga teenitud vaevaga tumedanahalistele pagulastele, kes ei hakkaks iialgi meie riigis tööle, sest neil poleks ju selleks vajadust kui saaksid niisama ilma tööl käimata elada? Ja kui teil poleks enam seda raha neile maksta, siis nad hakkavad mässama, laamenadama ja varastama jne.Lisaks ei soovi eesti rahvas ja ka vene rahvas , et meid tumedateks tehtaks ja võtta nii suurt maksu koormat endi õlule. Me ei soovi genotsiidi ja kuritegevust, mis kõik kaasneks sellega. Kui on teised lääne riigidki hoiatanud tumedate pagulaste ja immigrantide eest, siis miks meie Eestlased peaksime neid vastu võtma, et olla veel madalamal staatusel kui tume pagulane ning meid enam poleks, siis varsti olemas, meie rahvust, kultuuri! Niigi on Eestis olematud palgad enamus inimestel ja olematu inimväärne elatustase. Kõik Euroopa Liidu riigid on praegu tumedatega hädas, sest nad ei hakka iialgi tööle kuna puudub töö kultuur ja nendega on probleemid, kuritegevus õitseb. Leian, et vajadusel peaks eesti rahvas ja Eesti riik üldse Eu-st välja astuma, sest ei näe kuidagi seda võrdsust, mida Euroopa Liit meile lubanud on, meie põllumehedki ei saa nii suuri toetusi või ei saa üldse Euroopa Liidult nagu seda saavad rikkad Euroopa Liidu liikmes riigid, lisaks ei ole meie Ida-Euroopa liikmes riikidele nähtud selliseid hüvesid nagu on ette nähtud tumedatele immigrantidele, pagulastele ja rikastele, heaolu Vanadele Euroopa Liidu liikmes riikidele nagu on seda Rootsi, Soome, Norra, Saksamaa jne.


Külaline

#57

2015-05-31 05:30

Aitab juba neist prussakatest ja veel MILLISED need on!!!

Külaline

#58

2015-05-31 07:48

Kuna ma olen näinud Prantsusmaal, Norras, Rootsis, Soomes seda, kuhu nad on oma liberaalse pagulaspoliitikaga jõudnud...

Külaline

#59

2015-05-31 11:13

Pagulased kes on täna ,, abivajajad homme sõdurid sinu vastu ,,
Olen nende suhtumist näinud liigagi palju ,et seda Eestisse lubada

Külaline

#60

2015-05-31 16:06

Sest ma ei taha oma naabriks ühtki neegrit kes on potensiaalseks ohuks mulle ja eesti rahvale.

Külaline

#61

2015-05-31 17:42

No ei ole neid tegelasi siia vaja-püsigu seal,kus nad on!

Külaline

#62

2015-05-31 19:43

Valitsus tegelegu Eestis praegu juba viibivate idapõgenikega - umbkaudu kuni 40% elanikkonnast.
m

#63 Re: Re:

2015-05-31 20:24

#3: Toomas - Re:  

 eks me, saamatud, teeme mis me oskame, vähemasti midagigi :)

Rihh

#64

2015-05-31 21:14

Parandage Palun petitsioonis ära kirjavead! Siis pole piinlik eitada hiljem kuhu vaja.


Külaline

#65

2015-05-31 21:21

Islamiusulised pagulased ei oska "külas olles" käituda, neil puudub igasugune austus kohalike suhtes. Islamiusulised ei pea Eesti seadusi millekski.

Külaline

#66

2015-06-01 07:52

Olen nóus ,et mingi osa pagulastest vóiks ju vastu vótta ,aga vaid sel juhul kui neil siin elamiseks kohalike elanikega samad tingimused...pean silmas siinkohal abirahasid .Peale selle veel kohustus tööle minna teatud aja möödudes.Igasugused protestid ,máratsemised ,kuriteod jms ,mida pagulased toime panevad ,vórdub Eestist válja saatmisega.

Külaline

#67

2015-06-01 07:54

Eesti riik peab saama ise otsustada kui palju ja mis tingimustel nad pagulasi vastu vótavad.Igasugused kvoodid peaks olema keelatud.


Külaline

#68

2015-06-01 08:25

Allkirjastasin petitsiooni, sest mõtlen tulevikule! Kui ainult ühe ja esimese lepingu nende sissetoomiseks allkirjastame, siis hakkab see sisseveetavate kogus kohe ja lõputult suurenema. Ja ei lähe nad siit vabatahtlikult kuskile, see külma kliimaga hirmutamine on rohkem kui naeruväärne! Suguvõsad ja hõimlased, kes siia järgi tuuakse on väga arvukad ning paljunevad nad ka kümnetes kordades kiiremini kui eestlased.
Dave Bentoni näide integreerumisest on väga vale! See mees pole ca 10 aasta jooksul hoolimata siin seda parasiiti ülalpidavast perekonnast alandanud ennast MATSI KEELT rääkima!!! :(
Rumalus ja ahnus on loota , et keegi annab meile VALIDA, keda siia soovime ja et neist meile tulu tõuseb! Arvan, et valitsus on juba need eurorahad juba praegu "paika pannud" ! Kui palju venelaste jaoks määratud rahasid on laiaks löödud, aga nad isegi ei suvatse rääkida RIIGIKEELT, rääkimata siis mingist integratsioonist!! :(
Miks me ometi ei TUNNISTA EBAMEELDIVAID FAKTE JA KOGEMUSI ja ikka tahame VEEL SUUREMA REHA OTSA ASTUDA?!?

Külaline

#69

2015-06-01 09:07

Olen Eesti Vabariigi kodanik ja täidan kodaniku kohust kaitsta oma väikest riiki. Olen vastu sellele, kuidas meie väikese riigi põliselanikega manipuleeritakse küll surudes peale kaastunnet, siis süütunnet, siis häbitunnet ja lõpuks läheb käiku hirmutamine... Euroopas reisinuna olen lähedalt neid põgenikke näinud. Viimati Milano raudteejaamas ja linna tänavatel, eriti õhtusel ajal....rohkem ei kommenteeri...
minaise

#70

2015-06-01 17:12

Naabritelt tean öelda, et paljud kohalikud on ära maale kolima sunnitud kuna ei suuda elada iga päev hirmus. Võiks õppida Soomelt, Rootsilt jt. Iga pagulane hakkab taotlema veel järgi oma nö. olematuid kasulapsi ja peret nii, et see arv sajakordistuks.

Nagu Soomes hetkel 5000 avaldust ja igaühel mitu sugulast keda riiki tulles polnud olemaksi vaja Soome saada. 

Minu poolt kindel EI!


Külaline

#71

2015-06-01 20:04

Sooviks et Eesti linnad ei paistaks linnapildis sellised kui kesk euroopa riikide linnad. Kui tahan minna ekskursioonile aafrikasse siis hetkel piisab sõita mõnda euroopa suurlinna.

Külaline

#72

2015-06-01 20:08

Pagulased on liiga erinevast kultuurist ja usuga, et nad lihtsalt ei sobi mingi valemiga siia.
Ma ei taha meie kallile kodumaale inimesi( olgu must või valge) kes maast madalast on õppinud, et valge naine on vägistamiseks, inimesi võib vabalt tappa, sest koraan lubab. Ja eurooplane on ju põline rikas, küll pappi maksab!
EI EI EI. On LIIGA palju riike, kelle pealt võiks õppust võtta ja näha, et kuritegevus TÕUSEB, tööd nad teha ei taha. Mis kuradi pärast see ÜLDSE probleem on? Euroopa Liit on selles kõiges süüdi, et ei ole karmilt neid lihtsalt tagasi saatnud! Nüüd näevad, et oh võetaksegi ja muudkui trügivad siia! Ajuvaba.
Kallid poliitikud, olge nüüd normaalsed ja pange sõna maksma. Eestis on elu praegu hea, me ei taha tunda end ebaturvaliselt ja maksta teiste eest! Tõepoolest, kui raha mujale panna ei ole, tõstke lastetoetusi, pange pensionile juurde jne!

Ja need, kes pagulasi avalisüli vastu tahavad võtta, käigu korra välismaal vaatamas neid "mõnusalt turvalisi" rajoone ja mõelgu siis, KUI "lahe" oleks neid integreerida.

Külaline

#73

2015-06-02 06:15

elan ja TÖÖTAN ise Soomes, näen kuidas siin juba elukorraldus on,olles sundüürnikuna sunnitud lahkuma oma kodumaalt ,ei mahu minu maailma,et abistatakse võõraid, kui minu ja minu pere on jäetud saatuse hooleks,see on mõistusevastane...

Külaline

#74

2015-06-02 08:19

Meil on oma rahvas vaene ja põgeneb riigist. Lapsed näljas. Enne ikka oma rahvale elamisväärne elu oma kodumaal!

Külaline

#75

2015-06-02 15:34

Olen täielikult vastu Eestisse võõra kultuuri, usu ja veendumustega inimeste vedamisele.