ülbed juhid vaateaknal

Võtke petitsiooni autoriga ühendust

Arutelu teema on petitsiooni ülbed juhid vaateaknal jaoks automaatselt loodud.


Külaline

#1 Ülbed juhid vaateaknal

2012-06-12 20:26

Kohe kindlasti ei tahaks ma sellist koostöö partnerit.Kas selline organisatsioon ja ühendu on tõepoolest olemas? Kuidas see veel eksisteerida saab?

Külaline

#2

2012-06-12 20:32

Ei kindlasti mitte.
Sellele organisatsiooni juhile soovitaks elementaarset viisakust!!!!
Kelly

#3

2012-06-19 13:03

Isegi "loll" saaks aru,et selles ühingus puudub kaasmaalaste vastu viisakus.Ma võiks sellest ühingust pikemalt rääkida,kuidas nad oma liikmeid,mitte liikmeid "AITAS" seda kõrvalt vaadates läks süda pahaks küll( kahju oli neist,kes läksid sinna heast tahtest,aga said sellise solgiga üle valatud).Need juhid Pr.Kollom ja Hr.Kollom on nüüd küll viimased inimesed kes sobiksid sinna otsa seda ühingut vedame.Oma eraelu võiksid nad enne korda seada,kui lähevad teisi "aitama"-vaimselt ebastapiilsed inimesed,kirju minevikuga,politsei andmepaasis doc. paksem kui piibel.Armastavad lubadusi anda,Pr.Kollom oskab maru hästi inimesi enda pilli järgi tantsima panna-nii et sa ise ka ei saa aru,kui mõjutatav sa oled,ehivad võõraste sulgedega,valetavad nii,et paha hakkab,võlgasid on ka rohkem,kui aastas päevi.

HÄBI SELLELE ÜHINGULE!
roosa panter

#4 oh issand halasta

2012-06-24 13:53

Kuulge- muretsege omale elu :)Teie tegevust jälgides ajab juba mitte naerma vaid kukalt sügama. Fakt, et jääte varem- hiljem ise vahele. Ja SUURESTI. Vangi on soov minna? Kuritegelik ja vaimupuudulik. Edu teile allkirjadega :D
teen, sest igav on

#5 haha

2012-06-24 19:28

Olete kuulnud, et tühik käib koma taga? Lõpetage kool, siis ronige "areenile". See mingi fotostuudio tegi omale ka ära. Eit kuubis.
igav

#6 tühi kargaja

2012-06-26 23:39

Käib see tühik sul jah koma taga tarkpea

Külaline

#7

2012-06-27 17:28

Endise liikmena ja prakiliselt lihtsalt NIISAMA väljavisatud, kuna minu arvamus ei ühtinud ühingu juhtkonnaga.
Esimese poolaasta jooksul sain ma liikmena olles aru, kui vale on sealne sisepoliitika. Tagaselja kritiseerimine, samas reaalselt silmastsilma nendest ei räägita. Süüdistamine olematutes "süütegudes" mis peaks kuidagi või mingilmoel ühingu mainet või tegevust halvas valguses näitama.

Selle ühingu põhireegel on selline...
...kui liikme ja juhtkonna vahel arvamused ei ühti, arvatakse liige ühingust välja.

Samuti on selle ühingu juures kummaline see, et kerjamise ja lunimise peale oled sunnitud maksma neile liikme aastamaksu(lubadustega, et saab suure allahindlusega ühingu tooteid) osutub aga julmaks petuks :)

Väljavisatud liikmena tean öelda, et olgu need inimesed kes nad on aga nende missioon ja visioon on absoluutselt metsa jooksnud. Rääkimata sellest, et mitte kellegi sealsetest nii juhtkonnas kui tegevliikmetest ei ole vastavat haridust ega kogemust......sel alal toimida.

Üks on korrumpeerunud vana vene sõdur. Teine on ebastabiilse närvikavaga.