Ei toeta Rail Balticu trassikoridori Rae valla territooriumil

Ei toeta Rail Balticu trassikoridori Rae valla territooriumil / Teadaanded / Maavanema vastus meie Rail Balticu teemalisele pöördumisele / Kommentaarid


Külaline

#1

2013-12-16 11:06

See ei anna isiklikult mulle mitte midagi, niiet, selle projekti võib minu poolt ära unustada

Külaline

#2

2013-12-16 11:49

Lihtsalt üks jabur jutt ja muud mitte midagi.
240 km tunnikiirusega rongiliiklusega Rapla teema on utoopiline. Ei olnud ju esmalt Pärnu peatusestki juttu.

Külaline

#3

2015-02-09 13:22

Miks on vajalik just Rapla ühenduvus. Mida sellega taotletaks ja mida see kokkuvõttes majanduslikult annab. Mismoodi see parandab kaubavahetust, kui alles on valminud ja ehitusjärgus suured tervet Eestit läbivad magistraalid mida mööda vuravad sajad ja sajad kaubaautod. Tekib küsimus, kas siis väheneb kaubavedu rekatega, milles ma väga kahtlen. Seega veelkord , mis või kes võidab uue raudtee ehitusega läbi Pärnu.Eestile ja rahvale on sellest kaubaveost ja transiidist küll ja küll, see et on vaja tagasi saada Tallinn -Haapsalu rongiliin on rahva jaoks pallju aktuaalsem. Nüüd enne valimusi oleks ju üsna õige aeg teema üles tõsta või ikka ja jälle anda katteta lubadusi, aga ehk mõni erakond võidaks sellest.