EESTI LAHKUMINE EUROOPA LIIDUST ESTEXIT!

EUROOPLANE
Külaline

/ #156

2016-08-02 13:31

See siin on nagu Tallinna Tv, kus saab olla ainult üks arvamus.Siin ei taheta teada seda, et enamus inimesi on küll pagulaste vastu, kuid suurem osa nendest pagulaste vastastest päris selleni minna ei taha, et mõtlematult pea ees euroopa liidust välja tormavad.Igal juhul on petitsiooni autor valest otsast alustanud, minnes kohe euroopa liidu kallale.Ma saan täiesti aru sellest, et ega meist keegi pagulasi siia ei taha ja minu arusaamist mööda sellest ka see petitsioon.Aga kuna ma loen siit palju muud lollust, siis selle muu vastu asun ma küll võitlema.Näiteks kui siin mainiti euro liidu rahadega ehitatud häid teid, siis keegi teadjam torkas kohe, et teed ehitati natole ja muid rõõme nagu ei oskagi ta märgata. Kui siin ikka sellised pimedad inimesed koos on, siis küll vale ja võhiklikkusega siin mingit edu ei saavuta.See seltskond läheb ju lausa hämamise teed, kustutades oma teelt siin silmaringi avardavad postitused, sest seda teil ju ei ole.Petitsiooni autor on näinud ainult seda poolt, et pea kogu Eesti vihkab pagulasi, kuid tunnistamata oma piiratud teadmisi antud teemal, samas tunnetamata ka seda, et kas need pagulaste vastased inimesed ka euroopa liidu vastased on.Nüüd hakkab selguma midagi muud, ei tule neid allkirju siia nii suure hurraaga.Pagulaste vastane olen minagi, aga nii pimedate inimestega ma punti küll ei löö, kes pealegi pole huvitatud konkreetselt oma valitsuse paika panemisest, alustama põhimisest, kuid alustavad ei tea kust otsast.Kas euro liit käskis teil kunagi reformierakonna valida, tean juba oma tutvus ringonnast kes seda teinud on, nüüd röögivad ja nõuavad oma õigusi need samad inimesed siin, kelle kindel valik oli kunagi reformierakond ja kelle pärast nüüd kogu Eesti kannatab.Ise ma pole neile kunagi oma häält andnud, sest olen neid algusest saati läbi näinud.Nüüd aga näen läbi selle seltskonna suure rumaluse korjata siin allkirju euro liidust välja astumiseks.Tean et see kommentaar jälle kustutatakse nagu minu eelmised, aga pole hullu, varsti kirjutan jälle.