EESTI LAHKUMINE EUROOPA LIIDUST ESTEXIT!

AINULT EST-EXIT ON VÕIMALUS

/ #168 VASTUS 166 KÜLALISELE

2016-08-02 17:01

Siin on nüüd mulle vastatud copy ja paste tarkade tekstidega, vale see kõik pole, aga kuidagi kuiv ja ametlik tekst.Ja pealegi jutt ikka selline, et kui kahjulik ja halb euroopa liit on, ainult halb välja toodud, kõik hea kõrvale jäetud. ISESEISVUSE MÜÜMINE EI PEAKS OLEMA ARTLUSE TEEMA ISEGI MITTE TEOREETILISELT  MEIE  ISESEIVUS ON VIIDUD VARGA KOMBEL. EUROOPA LIIDU LEPINGUID ON TEHTUD UUEKS ILMA RAHVALT LUBA KÜSIMATA . OLEME OLUKORRAS, KUS MEIL EI OE VÕIMALIK NÄITEKS MÄÄRATA RAHVALE OLULISI ASJU REFENDUMITEGA VÕI RAHVAHÄÄLETUSTEGA .(Rahvastik, keel , kultuur) Kas aga euroliidust ka mingit kasu on olnud, ei teie seda tunnista.Ja see mitte tunnistamine paneb teile vastu töötama. Oleks oodanud rohkem läbi omade nägemuste ja arusaamade, ehk siis oma koostatud arusaadavamat teksti, muidugi kohati siin seda ka oli. Mis on Euroopa Liidust olnud kasu ja kui paljudele 5% elab kullas ja ülejäänud on varsti mullas või põgenenud välismaale . Isegi Nõukogud LIIT ei suutnud meid nii tõhusalt hävitada kui praegune poliitika.PRAEGUNE POLIITIKA  on rahvaavenulik ja rahvale jääb ainult kõrvalseisja roll . Valimised on ebademokraatlikud ja ei ole ausad . Paljudele uuringutele toetudes võin öelda , et e -valmisi ei ole turvaline läbi viia .Viimastel valmised ei olnud ilmselt ausad .   Kui tahate inimesi moosida siia alla kirjutama, siis siinsed kommentaarid peaksid olema mõjusamad, läbi omade mõtete on kõige parem inimesi mõjutada, liiga tark ja ametlik jutt ei vii kuhugi.Mulle tundub, et mina läbi omade kommentaaride suudan inimestele mõju avaldada.Kui minu kommentaarid poleks siin mingit mõju avaldanud, ega siis neid ka kustutatud poleks.Ja ma ei ole öelnud kustutatud kommentaarides ka midagi valesti.Arvan et panen need kustutatud kommentaarid siia seinale tagasi.Kui see petitsioon oleks suunatud pagulaste vastu, siis lööksin teiega kampa Olles Euroopa Liidu liige ei ole võimalik olla pagulaste vastu see on vastuolus meil kehtiva Euroopa Liidu põhiseadusega . AINUKE SEADUSLIK VAHEND ON EST-EXIT!   .Aga et siin materdatakse kõike mis euroopa liiduga seotud, mingit tõde tunnistamata, siis ei saa ma seda seltskonda siin aksepteerida.Isegi radikaalne EKRE pole nõus euroopa liidust kõigele vilistades välja astuma, ometi just nende puhul on aru saadud, et nemad seda toetavad, aga ei.Mart Helme on öelnud ja mõtleb natuke teistsugust referendumit. EKRE TEEB SEDA AINULT HÄÄLTE SAAMISEKS AGA MINA TEEEN SEDA KÕIKE AINULT KODUMAA ARMASTUSEST Tema sõnad: "Eesti vajab referendumit selle mandaadi kohta, mille alusel valitsus meie asju Euroopas ajab. See ei ole välja astumine. See on vaherevisjon, kus rahval on võimalus öelda: me ei ole nõus praeguse immigratsioonipoliitikaga, me ei anna valitsusele mandaati meie raha põletamiseks Kreeka (ja Kreekale järgnevate riikide) kõrbevate eelarvete päästmiseks, me ei ole nõus suveräänsuse veelgi suurema loovutamisega Euroopa Komisjonile. Lõpetuseks: me soovime, et meie põllumehi koheldaks täpselt nii nagu Prantsuse põllumehi. Kui on solidaarsus, siis olgu solidaarsus kõiges."  Pigem ma nõustun selle seisukohaga, see on targem lähenemine. VAHEVERSIOON ON AINULT RAHVALE LUBADUSED SELLIST VERSIOONI EI OLE OLEMAS EGA EI OLE VÕIMALIK KA KUBNAGI LUUA . KÕIGELE VAATMATA OLEN EKRE KANNATAJA JA ILMSELT KA HÄÄLETAJA VALIMISTEL KUIGI LUBADUSED EI OLE SEADUSLIKUD AGA ANTUD

OLUKORRAS ÉI OLEGI OLEMAS HEAD LAHENDUST. AINUKE VÕIMALUS, ON AINULT JA SEDA KA AINULT, SIIS KUI KOGU RAHVAS ÜHINEB . EST-EXIT -IGA! RAHVAS ON KUULNUD NEID LUBADUSI JUBA LIIGA, PALJU AITAB !

EST-EXIT ON REAALNE JA VÕIMALUS MIS ON MEILE JÄETUD VAID VEEL VÄHESEKS AJAKS !